با توجه به افزایش اهمیت کشاورزی و تامین محصولات کشاورزی برای راه اندازی عرصه تولیدات محصولات گیاهی پارس صنعت بر آن است تا در مناطق مختلف کشور از جمله خوزستان بهترین سینی های نشا برنج را با قیمت مناسب تولید و عرضه نماید.

جهت ثبت سفارش و خرید سبد نشا برنج خوزستان می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

 

سینی نشا برنج خوزستان

مشخصات محصول

 

رنگ سینی نشا برنج  سبز  و مشکی
جنس پلی پروپیلن PP
زمان ماندگاری زمان ماندگاری یک عدد بر اساس معیار های مختلف می باشد که ما آن را مفید ۵ سال در نظر گرفته ایم
ابعاد ۶۰*۳۰عمق ۳ سانتی متر
قیمت برای استعلام قیمت تماس بگیرید

 

 

خرید سینی نشا برنج خوزستان

در پارس صنعت می توانید با قیمت مناسب و سریع ترین شیوه ارسال کالا به خرید سبد نشا برنج در خوزستان بپردازید.

سبد نشا برنج از جمله سبد هایی با کیفیت و مرغوب است که با ارتفاع و ابعاد خاص تولید می شود کشاورزان و علاقه مندان محترم می توانند با شماره های زیر جهت خرید سبد نشا تماس حاصل نمایند. از جمله مزایای سبد نشا کاری برنج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه کمتر
  • نیروی انسانی کمتر
  • اشغال فضای کمتر
  • رسیدگی و زحمت کمتر

فروش سینی نشاء کاری برنج خوزستان

فروش سینی نشاء کاری برنج اهواز به صورت آنلاین انجام می شود. ما در پارس صنعت سعی داریم مرغوب ترین سینی نشا برنج خوزستان را به فروش برسانیم تا با کمک مزایایی که دارد حجم فشار کاری را کمتر کنیم و در جهت توسعه و رونق اقتصاد خانودگی و اجتماعی گام برداریم.

ساده ترین و سریع ترین راه خرید سبد نشا برنج خوزستان از طریق سایت پارس صنعت انجام می شود و افرادی که می خواهند در خصوص نحوه استفاده از سبد نشاء کاری و انتخاب سایز و ابعاد آن اطلاعات دقیق تری بدست آورند می توانند با ما تماس گرفته و با کارشناسان با تجربه صحبت کنند.

سینی نشا از جمله قطعات صنعتی کشاورزی است که با استفاده از راه کار های جدیدی که ارائه می دهد می تواند از حجم کارهای سنگین بکاهد.

افرادی که دوست دارند روی پشت بام خانه ها گلخانه داشته باشند و برنج کشت دهند می توانند با پارس صنعت در تماس باشند و بهترین سبد های نشا کاری برنج خوزستان را از ما دریافت کنند.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

 

Click to rate this post!
[Total: ۱ Average: ۵]