تهران، شادآباد

سبد خرید
خرید سینی نشا برنج زیرآب
خرید سینی نشا برنج زیرآب

کشت برنج از گذشته تا کنون، یکی از استوانه های اصلی اقتصاد کشاورزی و برنج یکی از مهم ترین مواد غذایی برای ایرانیان، به ویژه در استان های گیلان و مازندران، بوده است.

به همین دلیل، در فرهنگ مردم سرزمین ایران، به خصوص در فرهنگ های بومی مناطق برنج خیز شمال کشور، برنج و برنج کاری انعکاسی بسیار وسیع داشته و دارای جایگاهی ویژه است. کثرت ضرب المثل ها، قصه ها و شعر های گیلکی و مازندرانی که در آنها به عنصر برنج، مستقیم یا غیرمستقیم اشاره شده است، بهترین گواه این مدعاست.

سواد کوه یکی از شهرستان های استان مازندران می باشد که در شمال ایران قرار گرفته است. شهر زیراب از شهر های شهرستان سوادکوه است. که به عنوان یکی از مراکز کشت نشاء برنج در این شهرستان شناخته می شود. خرید سینی نشاء برنج در زیرآب توسط مجموعه پارس صنعت به منظور آغاز روند پرورش این محصول صورت می گیرد، در صورت تمایل برای خرید این محصول با شماره ی درج شده در انتهای مطلب تماس حاصل کنید.

 

خرید سینی نشا برنج

 

خرید سبد نشاء برنج در خلیل شهر

شهر نوبنیاد خلیل شهر، چندین سال پیش از تجمیع بخشی از روستا های استان مازندران به وجود آمد. اکنون خلیل تبدیل به یکی از مناطق محبوب برای کشت برنج در این استان تبدیل شده است. بسیاری از کشاورزان جهت خرید سینی نشاء برنج در خلیل شهر مجموعه پارس صنعت را انتخاب می کنند.

خرید سبد نشا برنج در رستمکلا

رستمکلا از دیگر شهر های شمالی ایران زمین است. جهت خرید سینی نشا برنج در رستمکلا با ما تماس بگیرید.

 

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : 09935706747

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها:

مقالات مرتبط

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله راهی برای هوای ایدئال امروزه فن‌های سیرکوله به‌عنوان راه حلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.