تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید سینی نشا برنج زیرآب

مهرداد فرهادی
2020-11-28
15:03
No Responses
خرید سینی نشا برنج زیرآب

کشت برنج از گذشته تا کنون، يکي از استوانه های اصلی اقتصاد کشاورزي و برنج يکي از مهم ترين مواد غذايي برای ایرانیان، به ويژه در استان هاي گيلان و مازندران، بوده است.

به همین دلیل، در فرهنگ مردم سرزمین ایران، به خصوص در فرهنگ هاي بومی مناطق برنج خيز شمال کشور، برنج و برنج کاري انعکاسي بسيار وسيع داشته و دارای جایگاهی ویژه است. کثرت ضرب المثل ها، قصه ها و شعر هاي گيلکي و مازندراني که در آنها به عنصر برنج، مستقيم يا غيرمستقيم اشاره شده است، بهترين گواه اين مدعاست.

سواد کوه یکی از شهرستان های استان مازندران می باشد که در شمال ایران قرار گرفته است. شهر زیراب از شهر های شهرستان سوادکوه است. که به عنوان یکی از مراکز کشت نشاء برنج در این شهرستان شناخته می شود. خرید سینی نشاء برنج در زیرآب توسط مجموعه پارس صنعت به منظور آغاز روند پرورش این محصول صورت می گیرد، در صورت تمایل برای خرید این محصول با شماره ی درج شده در انتهای مطلب تماس حاصل کنید.

 

خرید سینی نشا برنج

 

خرید سبد نشاء برنج در خلیل شهر

شهر نوبنیاد خلیل شهر، چندین سال پیش از تجمیع بخشی از روستا های استان مازندران به وجود آمد. اکنون خلیل تبدیل به یکی از مناطق محبوب برای کشت برنج در این استان تبدیل شده است. بسیاری از کشاورزان جهت خرید سینی نشاء برنج در خلیل شهر مجموعه پارس صنعت را انتخاب می کنند.

خرید سبد نشا برنج در رستمکلا

رستمکلا از دیگر شهرهای شمالی ایران زمین است. جهت خرید سینی نشا برنج در رستمکلا با ما تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه «سینی نشا» کلیک کنید.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : 09935706747

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *