رنگ سبد نشا برنج  سبز  و مشکی
جنس پلی پروپیلن PP
زمان ماندگاری زمان ماندگاری یک عدد بر اساس معیار های مختلف می باشد که ما آن را مفید ۵ سال در نظر گرفته ایم
ابعاد ۶۰*۳۰عمق ۳ سانتی متر
بازدید از کارگاه شما این امکان را دارید که فرایند تولید را با مراجعه به کار گاه ببینید
قیمت برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید(خرید و فروش مستقیم فقط توسط پارس صنعت می باشد)

 

متل قو که به نام های دیگر مثل سلمانشهر و ساقی کلایه نیز مشهور است، بهشتی گمشده در قلب استان مازندران در شمال ایران می باشد که ناب ترین برنج های دنیا در خاک باطراوت و حاصلخیر آن تولید می شوند.

کشت برنج در متل قو نیازمند خرید سینی شالی برنج متل قو می باشد تا شما بتوانید بهترین برنج هارا در خاک این شهر زیبا پرورش دهید.

خرید سینی نشا برنج متل قوخرید سینی نشا برنج متل قو

خرید بهترین سینی نشا برنج متل قو😍

کشت برنج، یکی از قدرت های اقتصادی متل قو می باشد که خانوار های زیادی از آن کسب روزی می کنند، اگر شما نیز به تولید برنج در سلمانشهر یا همان متل قو علاقه دارید باید به فکر خرید سینی شالی برنج متل قو باشید.

 

بهترین سایت فروش سینی شالی [سینی نشا] برنج متل قو

پارس صنعت، با داشتن سال ها سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات خرید باکس نشا برنج، بهترین سایت فروش سینی نشا با کمترین قیمت در ایران است.

 

چطور باکس نشا برنج [سینی نشا برنج] را در متل قوخرید کنیم؟

خرید سبد شالی برنج با کمک پارس صنعت خیلی راحت است و شما می توانید به آسانی با تماس گرفتن با ما و اعلام جزئیات سفارشتان، محصول مورد نیازتان را تهیه کنید.

 

سخن پایانی

برای داشتن بهترین کشت برنج در شهرستان زیبای متل قو به خرید سینی نشا برنج متل قو با کیفت خوب و قیمت ارزان نیاز دارید، تیم پارس صنعت برای این کار در خدمت شما عزیزان است.

برای تجربه خرید سبد شالی برنج با بهترین کیفیت و قیمت ارزان، وقت را تلف نکنید و همین حالا با کارشناسان بخش فروش سینی نشا در متل قو یا سلمانشهر تیم پارس صنعت، تماس بگیرید.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

Click to rate this post!
[Total: ۱ Average: ۵]