نمایندگی رسمی مجموعه پارس صنعت در کامفیروز و شهرهای

 

کامفیروز جنوبی – کامفیروز شمالی – تنگ شول – بیضا – درودزن – کوشکک – رامجرد – دره باد – مرودشت

 

توزیعِ گسترده‌ “سینیِ‌نشاء برنج” بصورت مستقیم از کارخانه

  • رنگ‌مشکی درجه یک
  • دارای مقاومت بالا
  • وزن ۷۰۰ گرم
  • دارای ۱۲ شیار برای تهویه‌ی مناسب هوا *جهت جلوگیری از کپک زدن
  • دارای ۵ شاسی در عرض زیر سینی
  • سهولت در چیدمان
  • اندازه‌ی استاندارد جهت قرار گرفتن در دستگاه بذرپاش
  • ۱۲ ستون زوج با ضخامت ۵ میلی متر تحمل وزن سینی های فوقانی
  • دارای ۱۱۲ چشمه‌ی منظّم جهت آبیاری

 

جنس پلی پروپیلن PP
زمان ماندگاری زمان ماندگاری یک عدد بر اساس معیار های مختلف می باشد که ما آن را مفید ۵ سال در نظر گرفته ایم
ابعاد ۶۰*۳۰عمق ۳ سانتی متر
بازدید از کارگاه شما این امکان را دارید که فرایند تولید را با مراجعه به کار گاه ببینید
قیمت برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید(خرید و فروش مستقیم فقط توسط پارس صنعت می باشد)

 

فارس-کامفیروز-مهجن‌آباد

فروشگاه بزرگ لوازم کشاورزی و صنعتی المهدی

مدیر مسئول: “علی‌ناز دانا”

خرید سینی نشا برنج کامفیروزخرید سینی نشا برنج کامفیروز


 


بار های ارسالی به نماینده پارس صنعت در کامفیروز

 

 

سینی نشا برنج کامفیروز

 

 

 

 

خرید سینی نشا برنج کامفیروز

 

ویدئو از بارگیری سینی نشا برنج

 

 


وجود شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت برنج در مناطق مختلف ایران، موجب پیدایش انواع مختلف این محصول در سرزمین ایران بوده است. اما اگر از مردم استان فارس بخواهید که یک برنج، را در میان تمام انواع مختلف برنج ایرانی انتخاب کنند، احتمالا انتخاب آنها برنج کامفیروز خواهد بود. برنج کامفیروز را میتوان بخشی از فرهنگ مردم شیراز و فارس دانست. با توجه به این موضوع، هم اکنون کشت برنج در کامفیروز، به فرصتی بی نظیر برای کشاورزان این منطقه بدل شده است. کاشت برنج در این منطقه سابقه چندین ساله دارد و از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است.

اگر شما هم به کشت برنج در این منطقه علاقه مند هستید، می توانید پس از برنامه ریزی مناسب برای کشت این محصول، با خرید لوازم اولیه مناسب، برای کشت برنج، فعالیت خود در زمین کشت برنج را آغاز کنید. در حال حاضر بهترین روش شناخته شده برای پرورش این محصول کشت برنج به روش سبد نشاء است.

استفاده از سبد نشاء برنج، شیوه ای از کشت برنج است که با توجه به مزایای موجود در آن، استفاده از این روش به تمامی کشاورزانی که به شروع امر کشاورزی در این حوزه مبادرت می ورزند، توصیه می شود.

اما برای شروع کشت برنج در سینی نشا، اولین مرحله خرید سینی نشاء است. برای خرید سینی نشا در کامفیروز، می توانید با شماره درج شده در انتهای این مقاله تماس حاصل نمایید. با توجه به حساسیت های موجود در این کالا به عنوان اصلی ترین ابزار کشت برنج در روش سبد نشاء، تهیه این محصول از یک منبع مورد اعتماد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. در سال های اخیر با توجه به کیفیت و قیمت مناسب، ابزار آلات کشاورزی پارس صنعت به یکی از محبوب ترین موارد، در میان کشاورزان استان های مختلف ایران بدل شده اند.

با خرید سینی شالی برنج در کامفیروز می توانید بستر مناسبی را برای رشد نشاء برنج فراهم کنید. با توجه به رعایت استاندارد های موجود برای این محصول در سینی های شالی تولید شده توسط پارس صنعت، که به یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار تبدیل شود. پارس صنعت علاوه بر این موجب تسهیل در امر  خرید باکس نشا در کامفیروز نیز بوده است و با فروش اینترنتی و مستقیم محصولات خود، علاوه بر صرفه جویی در وقت مشتریان خود، کار آن ها برای خرید را نیز ساده تر کرده است.

 مسیر موفقیت بسیاری از کشاورزان با خرید سینی شالی برنج در کامفیروز آغاز شده است. تلاش و پشتکار آن ها پس از خرید این محصول، موجب روز افزون آن ها بوده و آن ها را در مسیر موفقیت یاری نموده است. اگر شما هم یکی از کشاورزان کامفیروزی علاقه مند به استفاده از این روش هستید، موفقیت را برای شما در تمامی مراحل کار آرزومندیم.

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

Click to rate this post!
[Total: ۴ Average: ۵]