گرانول پ پ|خریدگرانول پلی پروپیلن

خرید گرانول پلی پروپیلن[گرانول پ پ]قیمت روز گرانول پ پ|قیمتpp

مشخصات گرانول پ پ(گرانول پلی پروپیلن) پارس صنعت

 

میزان انعطاف (انعطاف خیلی بالا)
میزان روندگی (میزان روندگی مناسب در دستگاه تزریق)
میزان ناخالصی (ناخالصی حداقل)
مواد تشکیل دهنده 30درصد مواد تشکیل دهنده هاش H سانتریفیوژ شده بالا بردن کیفیت و انعطاف

قیمت روز گرانول پ پpp

 تماس بگیرید 09935706747

 

 

👇🏻سفارش و خرید “مواد یا همان گرانول  پلی پروپیلن پ پ” از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : 09935706747

 

گرانول  پلی پروپیلن یا پ پ چیست؟

گرانول پ پ مخفف پلی پروپیلین PP است. این نوع از گرانول های پلیمری، حالت دانه دانه ریز داشته و در تولید مواد پلاستیکی کاربرد فراوانی دارد.

البته ناگفته نماند نوعی ساختار در پلیمرها وجود دارد که به آن گرانول گفته می شود و همانطور که ذکر شد به شکل گوله‌ای ریز است.

در واقع گرانول پ پ، مواد مخصوصی است که در تولید لوله‌های پروپیلین استفاده می‌شود و به عبارتی مواد اولیه بازیافتی پلیمری است که برای تولید لوله واتصالات استفاده دارد.

برای استفاده گرانول پ پ در صنعت،  نخست باید ذوب شوند تا بتوانند در اشکال مختلف قالب زده شوند و پلیمری که برای اولین بار ذوب می‌شود قطعا از خواص بهتری برخوردار است.

 

 

2 ⭐️ویژگی گرانول پلی پروپیلن پارس صنعت؟

1-دومرحله ای بودن گاز گیری: با این کار درصد بالایی از گاز که داخل پلاستیک ها مانده است گرفته میشود و این باعث می شود که شکنندگی محصول بسیار کمتر شود.

2-دخیل بودن نظر مشتری: اضافه کردن مواد هاش H که مشتری میتواند در زیادبودن و یا کم بودن این مواد در گرانول نظر دهد.هاش (H) باعث انعطاف پذیری و روندگی بیشتر گرانول می شود.

 

ارسال گرانول پلی پروپیلن به کرج

 

ویدئو از گرانول پ پ

 

 

تصاویری از  گرانول پ پ pp پارس صنعت

خرید گرانول پلی پروپیلن

خرید گرانولpp

 

به چه چیزی گرانول می‌گویند؟

گرانول حالت خاصی از پلیمر است که به صورت دانه‌های رنگارنگ در اندازه‌های کوچک در صنایع پلاستیک سازی استفاده می‌شود یا همان پلیمر است به شکلی دیگر که می‌توانند از هر نوع پلاستیکی تولید شوند.

پاکسازی طبیعت، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کاهش هزینه‌های صنایع پلاستیکی از خاصیت‌های گرانول است.( اطلاعات بیشتر  درباره گرانول در صفحه گرانول چیست؟ )

 

 

خرید گرانول پ پ پارس صنعت
دانه دانه های گرانول پ پ(چیدن در کنار هم و به نمایش گذاشتن نام پارس صنعت)

گرانول بازیافتی در کجا و برای ساخت چه چیزهایی استفاده می شود؟

گرانول بازیافتی که برای بار نخست تبدیل به قطعات پلاستیک می‌شوند؛ بعضی از همین قطعات امکان بازیافت دارند یعنی پودر می‌شوند و بعد از آسیاب شدن مجدد در دستگاه تولید گرانول قرار می‌گیرند.(گرانول بازیافتی چیست؟)

البته در ساخت تمام قطعات پلاستیکی از پلیمرهای گرانول شده استفاده نمی‌شود و بعضی تولیدکنندگان همان مواد ضایعاتی را آسیاب می‌کنند و گرانول نمی‌کنند و در دستگاه تزریق می‌ریزند و تبدیل به محصول جدیدی می‌کنند که به آن مواد آسیایی می‌گویند.

گرانول بازیافتی می‌توانند خوراکی، صنعتی و فلزی باشند و برای ساخت تمام اقلامی که حساسیت‌های بهداشتی ندارند استفاده می‌شود.

ساخت لوله‌های انتقال آب، لوله‌های انتقال مایعات، سبدهای میوه، کفی کفش‌ها، میزهای پلاستیکی، اسباب بازی‌ها،داشبورد، سپر، کنسول، همچنین برای تولید باتری ماشین نیز می‌توان از گرانول پ پ بازیافتی استفاده نمود.

 

ویژگی‌های گرانول بازیافتی PP چیست؟

 • آسان بودن تزریق پلاستیک با استفاده از پلی پروپیلن
 • سبک بودن و چگالی کمتر پلی پروپیلن
 • قیمت مناسب مونومرهای مورد استفاده در PP
 • تنوع بالای پلیمرهایPP از نظر خواص شیمیایی و فیزیکی
 • قابلیت آلیاژ شدن با سایر پلاستیک‌ها
 • قابلیت اتصال و جوش‌پذیری قطعات PP
 • مقاومت در برابر انواع بازها و اسیدها
 • قابلیت رنگ‌پذیری و تنوع بالای رنگ
 • امکان بازیافت و استفاده مجدد

 

خرید گرانولpp

بازیافت گرانول پ پ pp در چند مرحله انجام می‌شود؟

مزایا و کاربردهای فراوان پلی پروپیلن باعث شده است که بسیاری از افراد برای تزریق پلاستیک به سراغ مراکز خرید و فروش گرانول بازیافتی PP بروند. این گرانول‌ها در واقع ذراتی هستند که از ذوب مجدد و بازیافت پلاستیک‌های پلی پروپیلن ساخته شده‌اند. اما بازیافت کردن این پلاستیک‌ها به این راحتی هم نیست و دردسرهای خاص خودش را دارد.

 

تولید کننده گرانول پ پ(پلی پروپیلن)

شرکت‌های تولید کننده گرانول پ پ بازیافتی معمولا مراحل زیر را برای بازیافت PP دنبال می‌کنند:

به طور کلی، مراحل بازیافت پلی پروپیلن به پنج مرحله‌ تقسیم می شود

 • جمع‌آوری
 • دسته‌بندی
 • شستشو
 • ذوب مجدد
 • گرانول سازی

به منظور ذوب مجدد نیز از کوره‌های مخصوص و دمای بهینه استفاده می‌شود تا عملیات ذوب به ساختار و خواص فیزیکی پلیمرها آسیب وارد نکند.

نکته مهم اینجاست که رعایت درست مراحل بازیافت و به کار بردن استانداردهای آن منجر به افزایش کیفیت گرانول‌های بازیافتی می‌شود و از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ زیرا احتمال وجود مواد مضری مانند سرب و کادمیوم در زباله‌های پلاستیکی وجود دارد.

 

خرید گرانول pp

دلایل بازیافت گرانول پلی پروپیلن pp چیست؟

هرچه کاربرد و استفاده از پلیمرهای PP بیشتر شود، میزان انباشت آن‌ها در طبیعت نیز بیشتر خواهد شد. این مسئله در کشورهای صنعتی مانند آمریکا به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. بنابراین، محققان همواره به دنبال راهی برای خلاص شدن از زباله‌های پلاستیکی بوده‌اند.

شاید سوزاندن زباله پلاستیکی از نظر شما یک گزینه مطلوب باشد؛ اما باید بدانید که این کار منجر به ورود مواد آلاینده و سمی مانند سرب به هوای آزاد خواهد شد. بنابراین بهترین کار، بازیافت کردن پلی پروپیلن است. تجربه نشان داده است که علاقه‌مند شدن کارخانه‌ها به خرید گرانول پ پ pp بازیافتی دلایل دیگری نیز دارد که عبارتند از:

·      کاهش هزینه‌های ساخت و تولید محصولات

خرید گرانول پلی پروپیلن بازیافتی برای استفاده در قالب‌های تزریق و ساخت مجدد محصولات پلاستیکی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است. زیرا این گرانول‌ها از محصولات قراضه ساخته شده‌اند و قیمت بسیار کمتری نسبت به گرانول‌های اولیه دارند. در عین حال، کیفیت آن‌ها نیز قابل قبول بوده و تمامی استانداردهای مورد نیاز برای خواص مکانیکی و مقاومت به ضربه را با موفقیت پشت سر می‌گذارند.

·      کمک به حفظ محیط زیست

شاید بتوان پلاستیک‌ها را بزرگ‌ترین قاتل طبیعت دانست! این محصولات تا صدها سال بعد نیز قابلیت تجزیه در طبیعت را ندارند و به شدت آن را آلوده می‌کنند. این در شرایطی است که با بازیافت کردن پلیمرهایی مانند PP می‌توان تا حدود زیادی از انباشت پلاستیک در محیط زیست جلوگیری کرد.

شما نیز به منظور سهیم شدن در حفظ طبیعت بهتر است در تولید محصولات خود از گرانول بازیافتی پ پ استفاده کنید.

·      کاهش استفاده از مواد اولیه پتروشیمی

پلیمرهایی مانند PP از مواد اولیه‌ی پتروشیمی‌ها ساخته می‌شوند. اما در سالیان اخیر، به دلیل بالا رفتن مصرف پلاستیک، این مواد اولیه نیز دچار محدودیت شده‌اند. بنابراین، با بازیافت پلی پروپیلن می‌توان این مشکل را به راحتی حل کرد.

 

خرید گرانول پ پ مشکی

برای خرید گرانول بازیافتی PP به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید گرانول بازیافتی باید با نهایت دقت انجام شود. چراکه این گرانول‌ها انواع مختلفی دارند و اگر به صورت استاندارد تولید نشده باشند، کیفیت محصول نهایی را دچار مشکل می‌کنند. تجربه نشان داده است که برای خرید گرانول بازیافتی بهتر است موارد زیر را رعایت کنیم:

·       1- فرایند بازیافت مواد اولیه به درستی انجام شده باشد

گرانول‌های بازیافتی پ پ از مواد بازیافت شده تولید می‌شوند. به همین دلیل، فرایند بازیافت باید به صورت استاندارد انجام شود تا ناخالصی‌های موجود در آن‌ها وارد گرانول نشود. این ناخالصی‌ها منجر به کاهش استحکام و از بین رفتن خواص فیزیکی گرانول خواهند شد که روی کیفیت نهایی محصولات تولید شده نیز تاثیر بسزایی دارند.

·       2- از نظر ظاهری مناسب باشند

برای خرید گرانول بازیافتی pp باید به ظاهر گرانول‌ها نیز توجه داشته باشید. زیرا برخی از ناخالصی‌های مواد اولیه در ظاهر گرانول نیز خود را نشان می‌دهند و قابل تفکیک هستند. علاوه بر آن، شکل هندسی گرانول و ضخامت آن نیز برای دستگاه تزریق پلاستیک بسیار مهم است و پیشنهاد می‌شود که خرید خود را بر همین اساس انجام دهید.

·       3- قیمت آن‌ها به صرفه باشد

مهم‌ترین نکته برای خرید گرانول بازیافتی پلی پروپلین، قیمت آن است. چراکه این گرانول‌ها نقش اساسی در هزینه تمام شده و نهایی محصول ایفا می‌کنند. در حقیقت، شما با خرید گرانول‌های بازیافتی استاندارد و باکیفیت می‌توانید تا حدود زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و لوازم پلاستیکی مرغوب تولید کنید.

 

چرا باید از گرانول بازیافتی (پلاستیک) استفاده کنیم؟

گرانول‌های بازیافت شده کیفیت گرانول‌های نو را ندارند و در دسته بندی یک، دو و سه قرار می‌گیرند و درجه سه یعنی گرانولی که سه بار بازیافت شده است.

برای یک سری قطعات، کیفیت خیلی مهم نیست اما قیمت مهم است؛ لذا انتخاب تولیدکننده و مصرف کننده است که مصرف گرانول بازیافتی بیشتر شود.

بنابراین انگیزه‌های اقتصادی، زیست محیطی و صنعتی از دلایل اصلی استفاده از گرانول بازیافتی است بویژه که پایین آوردن هزینه‌ها، بعضی واحدهای تولیدی را به این سمت و سو سوق می‌دهد.

حفظ محیط زیست از اثرات جبران ناپذیر مواد پلاستیک نیز یکی دیگر از دلایل استفاده از گرانول بازیافتی است.

 

تفاوت گرانول های دست اول و بازیافتی؟

با توجه به مطالب گفته شده می‌توان این‌طور نتیجه گرفت که گرانول‌های پلی پروپیلن pp بازیافتی تفاوت چندانی با پلی پروپیلن‌های دست اول ندارند و استحکام، مقاومت به ضربه و خواص ظاهری آن‌ها تقریبا مشابه است. اما از نظر اقتصادی، خرید گرانول پ پ pp بازیافتی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

در آخر، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید این گرانول‌ها از کارشناسان شرکت پارس صنعت کمک بخواهید. چراکه گرانول‌های PP پارس صنعت با روش‌های استاندارد تولید شده‌اند و از کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین از نظر درخشندگی و استحکام نیز می‌توان روی آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کرد.

از جمله سایر مزایای خرید گرانول بازیافتی PP از پارس صنعت باید به قیمت مناسب، ارسال سریع و سابقه طولانی در تولید این محصولات اشاره کرد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان پارس صنعت در ارتباط باشید.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : 09935706747

Click to rate this post!
[Total: 35 Average: 5]

44 پاسخ

 1. سلام وقت شما بخیر
  با توجه به پلاستیکی بودن پ پ
  آیا در برابر کشیدگی و ضربات مقاومت خوبی داره یا خیر؟
  لطفا با توجه به سایر محصولات مشابهش بفرمایید
  ممنونم

  1. سلام

   در تولید گرانول های پ پ پارس صنعت سعی شده با افزودن مقداری هاش انعطاف مواد افزایش پیدا کند. با این حال در صورتی که نیاز به مقاومت خیلی بالا در برابر ضربه دارید باید میزان الیاف مصرفی در گرانول افزایش یابد. (که تا حدی باعث افزایش قیمت تولید خواهد شد)

 2. سلام
  وقتتون بخیر
  پلی پروپیلن رو در چه قالب هایی می تونیم خریداری کنیم؟ امکان خرید به صورت ورق هم وجود داره؟

  1. وقت بخیر

   گرانول پ پ به شکل ظاهری عدس و آماده جهت تزریق در دستگاه های تزریق پلاستیک آماده سازی و تولید می شوند.

   تبلیغ این گرانول ها به ورق پروسه ی متفاوتی است که بعد از تهیه گراتول قابل اجرا می باشد.

 3. سلام و خسته نباشید
  قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول وابسته به میزان خرید هست و در دو حالت کلی و جزئی قیمت متفاوتی دارد یا خیر؟

  1. وقت بخیر

   فروش گرانول های پلی پروپیلن فقط به صورت عمده حداقل سفارش 1 تن انجام میشه
   و خیر حجم خرید تاثیری در قیمت نداره

 4. سلام و عرض ادب. سال نوتون مبارک. لطفا بفرمایید که قیمت پلی پروپیلن بازیافتی و نو چقدر با هم تفاوت دارد؟

  1. سلام و عرض ارادت

   سال نو شما هم مبارک
   سال خوبی داشته باشید

   تعرفه گرانول بازیافتی بسته به کیفیت مواد مصرفی از یک چهارم تا نصف قیمت پلیمرهای نو می باشد.

 5. عصرتون بخیر اگر از این محصول برای خارج از کشور بخواهیم، امکان صادر کردن این محصول برای کشور های همسایه ایران رو دارید؟

  1. سلام

   بله امکان تحویل درب کارخانه برای استفاده های صادراتی امکان پذیر می باشد.
   مسئولیت صادرات و سایر مراحل انتقال با خود شما می باشد.

 6. کیفیت محصولاتتون چقدر است و آیا استاندارد های جهانی در آن رعابت شده است یا نه؟

  1. سلام

   در تولید گرانول های بازیافتی از مجهزترین دستگاه های موجود در کشور استفاده می شود و عمل گاز گیری در 2 مرحله برای تمام تولیدات رعایت می شود.

   با این حال براساس کیفیت مواد مصرفی گرانول های تولیدی از کیفیت متوسط به بالا دسته بندی می گردد.

 7. ماده ای که گرانول ازش تشکیل میشه چیه؟ یعنی این گرانول از چه موادی تشکیل شده؟

  1. با سلام و عرض ادب
   گرانول در واقع به حالتی که پلیمرها در بازار عرضه می‌شوند گفته می‌شود. به طور کلی پلیمرها در 3 حالت پودر، گرانول و مایع در بازار وجود دارند.
   گرانول به شکل گلوله های پلیمری است که برای مصرف با روش‌های مختلف ذوب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 8. این بخش از مطلبتون که گفتین برای تولید باتتری از این گرانول استفاده می کنند برام جالب بود. دقیقا در کدام بخش از پروسه ساخت باتری از این گرانول ها استفاده میشه؟

  1. با سلام و عرض ادب
   از گرانول‌های پ پ به علت وزن کم، مقاومت به ضربه بالا، مقاومت شیمیایی خوب و قالب گیری سریع آن، برای ساخت محفظه ها و قاب های پلاستیکی باتری خودرو ها استفاده می‌شود.

 9. امروز تو اخبار یه مطلبی در مورد همین طراحی گرانول دیدم. در مورد این که خیلی از تولید کننده های گرانول به خاطر همین بالا رفتن مواد اولیه کارشون رو تعطیل کردن. برام جالب بود که شما تو این شرایط هنوز به کار ادامه میدین.

  1. سلام و عرض ادب و احترام

   با توجه به سختی شرایط کار در کارگاه های تولید گرانول و همینطور بالارفتن هزینه های جاری همکاران از جمله هزینه های انرژی و تامین مواد اولیه و …. متاسفانه شاهد تعطیلی کارگاه برخی از همکاران عزیزمان هستیم

 10. شماره ای که برای ارتباط گذاشتین فقط داخل واتساپ پاسخگو هستن؟

  1. سلام و درود به شما
   برای ارتباط سریعتر و راحت تر میتونید تماس بگیرید و یا اینکه اگر برایتان مقدور نیست در واتس اپ پیام دهید

 11. گرانول بازیافتی به این معنا است که چند دفعه ذوب شده و تزریق شده؟ و برای چندمین بار قراره این اتفاق بیافته؟

  1. وقت بخیر

   بله این احتمال وجود دارد که گرانول های تولیدی چندین بار مورد بازیافت و استفاده ی مجدد قرار گرفته باشند. که در تولید با افزودن مقادیری مواد نو و مواد مقاوم تر سعی در بالا بردن استحکام آن ها می شود.

 12. سلام
  تفاوت قیمت گرانول های بازیافتی با گرانول های دسته اول حدودا چقدر است؟

  1. عرض ادب

   بسته به نوع گرانول ها قیمت گرانول بازیافتی 50 الی 75% ارزان تر می باشند.

 13. سلام وقت بخیر. امکانش هست بفرمایید هر متر مکعب گرانول چقدر وزن داره؟ و این وزن در گرانول نو و بازیافتی متفاوت هست یا خیر؟

  1. با سلام

   پاسخ این سوال در گرانول های مختلف متفاوت است.
   برای مثال گرانول تولیدی با پایه ی نایلون با گرانول تولید شده از مواد دارای چگالی بالاتر وزن متفاوتی خواهد داشت.
   در خصوص وزن گرانول های نو و بازیافتی هم باز بستگی به میزان ناخالصی گرانول بازیافتی دارد. که آیا ناخالصی ها دارای چگالی بالاتر هستند یا خیر

 14. سلام و خسته نباشید
  لطفا در صورت امکان در مورد کیفیت و قیمت محصولتون در مقایسه با نمونه های خارجی توضیح بدید.

  1. سلام و عرض ادب

   در خصوص مزیت گرانول های قابل تامین توسط مجموعه ی پارس صنعت

   مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید محصولات پلاستیکی از نظر ترکیبات پایه با هم متفاوت هستند.
   ما این توانایی را داریم در کوتاه ترین نیاز شما را شناسایی و مناسب ترین گرانول ها را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم.
   تولید گرانول پلاستیک بر اساس حساسیت های دستگاه تزریق – قالب و …

 15. خریدار گرانول پ پ

  سلام بنده خریدار گرانول پ پ هستم

  ایمیلم رو گذاشتم ممنون میشم جهت ارتباط بیشتر ایمیل بهم بدید

  1. سلام دوست عزیز
   از طرف تیم فروش یا شما ارتباط خواهیم گرفت

  1. سلام دوست عزیز قیمت گرانول در حال حاضر امروز 16 اردیبهشت ماه 1400 در پارس صنعت 11200 تومان می باشد

  1. سلام دوست عزیز قیمت گرانول در حال حاضر امروز 16 اردیبهشت ماه 1400 در پارس صنعت 11200 تومان می باشد

 16. سلام و عرض ادب

  ایا قیمت گرانول پ پ درج شده درسایت بروز می باشد؟
  دقیقا برای تاریخ 14اردیبشت هست؟

  1. سلام به شما دوست عزیز
   دوست من در جدول ابتدای همین صفحه گرانول پ پ
   با عنوان “مشخصات محصول گرانول پارس صنعت”
   قیمت + تاریخ بروز شده قیمت درج شده است

 17. سلام ، خسته نباشید
  گرانول پ پ بازیافتی شما از ضایعات سپریه ؟ سوال دوم اینکه MFI محصول چنده ؟

  1. سلام و عرض ادب

   بله گرانول سپری هم موجود هست.

   MFI مواد رو بر اساس نیاز شما تنظیم می کنیم و برگه تست رو تقدیم می کنیم.

 18. باسلام، باتوجه به اين كه گلدان سطل٤ ١٣٠ گرم هست وقيمت شما كيلوي ١١٢٠٠ و در يك كيلو گرانول تقسيم بر ١٣٠ گرم ٧ عدد سطل توليد ميشود از قراري فروش ٧ سطل به مبلغ١٣٠٠ كه ميشود٩١٠٠ تومان حساب جور در نمياد لطفا راهنماي بفرماييد مبنا بر مدول كوچك ارائه شد جهت محاسبه راحتتر ممنونم

  1. وقت شما بخیر

   به پیام ارسالی مشابه توسط شما پاسخ ارسال شد.

   لطفاً با ما در تماس باشید.

 19. باسلام
  درخصوص تبديل گرانول به گلدان سطل ٤ با توجه به اينكه وزن سطل ١٣٠ گرم وقيمت هر كيلوفروش ١١٢٠٠ ميباشد. پس ازكسر وزن گرانول در١٣٠ گرم ٧ عدد گلدان توليد ميشود از قرار فروش هر گلدان١٣٠٠ كه ميشود٩١٠٠هفت گلدان و خريد گرانول١١٢٠٠ حساب جور در نمياد لطفا كارشناسي بفرماييد ممنون

  1. سلام و عرض ادب

   لطفاً از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید
   قیمت های ارائه شده توسط پارس صنعت مناسب ترین نرخ بازار می باشد.

   در تماس تلفنی مورد شما دقیق تر بررسی خواهد شد.

   با تشکر از همراهی با تیم گرانول پارس صنعت

 20. سلام وقتتون بخیر باشه
  گرانول بازیافتی پلاستیک
  ایا همین گرانولی هست ک معرفی کردید و میفروشید؟

  1. دوست عزیز سلام
   بله در واقع کلمه ” گرانول بازیافتی پلاستیک” و یا افرادی کلمه “قیمت گرانول بازیافتی پلاستیک” را جستجو میکنند هدفشان همین محصول هست
   واین کلمه درواقع عنوان کلی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *