مشخصات گرانول پ پ(پلی پروپیلن) پارس صنعت

 

میزان انعطاف (انعطاف خیلی بالا)
میزان روندگی (میزان روندگی مناسب در دستگاه تزریق)
میزان ناخالصی (ناخالصی حداقل)
مواد تشکیل دهنده ۳۰درصد مواد تشکیل دهنده هاش H سانتریفیوژ شده بالا بردن کیفیت و انعطاف

قیمت روز گرانول پ پpp

(۲۱شهریور ماه ۱۴۰۰)

تماس بگیرید ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

 

 

👇🏻سفارش و خرید “مواد یا همان گرانول  پلی پروپیلن پ پ” از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

 

۲ ⭐️ویژگی گرانول پلی پروپیلن پارس صنعت؟

۱-دومرحله ای بودن گاز گیری: با این کار درصد بالایی از گاز که داخل پلاستیک ها مانده است گرفته میشود و این باعث می شود که شکنندگی محصول بسیار کمتر شود.

۲-دخیل بودن نظر مشتری: اضافه کردن مواد هاش H که مشتری میتواند در زیادبودن و یا کم بودن این مواد در گرانول نظر دهد.هاش (H) باعث انعطاف پذیری و روندگی بیشتر گرانول می شود.

 

گرانول ارسالی پارس صنعت

 

ویدئو از گرانول پ پ

 

 

تصاویری از  گرانول پ پ pp پارس صنعت

خرید گرانول پلی پروپیلن

خرید گرانولpp

 

به چه چیزی گرانول می‌گویند؟

گرانول حالت خاصی از پلیمر است که به صورت دانه‌های رنگارنگ در اندازه‌های کوچک در صنایع پلاستیک سازی استفاده می‌شود یا همان پلیمر است به شکلی دیگر که می‌توانند از هر نوع پلاستیکی تولید شوند.

پاکسازی طبیعت، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کاهش هزینه‌های صنایع پلاستیکی از خاصیت‌های گرانول است.( اطلاعات بیشتر  درباره گرانول در صفحه گرانول چیست؟ )

 

 

گرانول پ پ چیست؟

گرانول پ پ مخفف پلی پروپیلین PP است. این نوع از گرانول های پلیمری، حالت دانه دانه ریز داشته و در تولید مواد پلاستیکی کاربرد فراوانی دارد.

البته ناگفته نماند نوعی ساختار در پلیمرها وجود دارد که به آن گرانول گفته می شود و همانطور که ذکر شد به شکل گوله‌ای ریز است.

در واقع گرانول پ پ، مواد مخصوصی است که در تولید لوله‌های پروپیلین استفاده می‌شود و به عبارتی مواد اولیه بازیافتی پلیمری است که برای تولید لوله واتصالات استفاده دارد.

برای استفاده گرانول پ پ در صنعت،  نخست باید ذوب شوند تا بتوانند در اشکال مختلف قالب زده شوند و پلیمری که برای اولین بار ذوب می‌شود قطعا از خواص بهتری برخوردار است.

 

خرید گرانول پ پ پارس صنعت

دانه دانه های گرانول پ پ(چیدن در کنار هم و به نمایش گذاشتن نام پارس صنعت)

گرانول بازیافتی در کجا و برای ساخت چه چیزهایی استفاده می شود؟

گرانول بازیافتی که برای بار نخست تبدیل به قطعات پلاستیک می‌شوند؛ بعضی از همین قطعات امکان بازیافت دارند یعنی پودر می‌شوند و بعد از آسیاب شدن مجدد در دستگاه تولید گرانول قرار می‌گیرند.(گرانول بازیافتی چیست؟)

البته در ساخت تمام قطعات پلاستیکی از پلیمرهای گرانول شده استفاده نمی‌شود و بعضی تولیدکنندگان همان مواد ضایعاتی را آسیاب می‌کنند و گرانول نمی‌کنند و در دستگاه تزریق می‌ریزند و تبدیل به محصول جدیدی می‌کنند که به آن مواد آسیایی می‌گویند.

گرانول بازیافتی می‌توانند خوراکی، صنعتی و فلزی باشند و برای ساخت تمام اقلامی که حساسیت‌های بهداشتی ندارند استفاده می‌شود.

ساخت لوله‌های انتقال آب، لوله‌های انتقال مایعات، سبدهای میوه، کفی کفش‌ها، میزهای پلاستیکی، اسباب بازی‌ها،داشبورد، سپر، کنسول، همچنین برای تولید باتری ماشین نیز می‌توان از گرانول پ پ بازیافتی استفاده نمود.

 

ویژگی‌های گرانول بازیافتی PP چیست؟

 • آسان بودن تزریق پلاستیک با استفاده از پلی پروپیلن
 • سبک بودن و چگالی کمتر پلی پروپیلن
 • قیمت مناسب مونومرهای مورد استفاده در PP
 • تنوع بالای پلیمرهایPP از نظر خواص شیمیایی و فیزیکی
 • قابلیت آلیاژ شدن با سایر پلاستیک‌ها
 • قابلیت اتصال و جوش‌پذیری قطعات PP
 • مقاومت در برابر انواع بازها و اسیدها
 • قابلیت رنگ‌پذیری و تنوع بالای رنگ
 • امکان بازیافت و استفاده مجدد

 

خرید گرانولpp

بازیافت گرانول پ پ pp در چند مرحله انجام می‌شود؟

مزایا و کاربردهای فراوان پلی پروپیلن باعث شده است که بسیاری از افراد برای تزریق پلاستیک به سراغ مراکز خرید و فروش گرانول بازیافتی PP بروند. این گرانول‌ها در واقع ذراتی هستند که از ذوب مجدد و بازیافت پلاستیک‌های پلی پروپیلن ساخته شده‌اند. اما بازیافت کردن این پلاستیک‌ها به این راحتی هم نیست و دردسرهای خاص خودش را دارد.

 

تولید کننده گرانول پ پ(پلی پروپیلن)

شرکت‌های تولید کننده گرانول پ پ بازیافتی معمولا مراحل زیر را برای بازیافت PP دنبال می‌کنند:

به طور کلی، مراحل بازیافت پلی پروپیلن به پنج مرحله‌ تقسیم می شود

 • جمع‌آوری
 • دسته‌بندی
 • شستشو
 • ذوب مجدد
 • گرانول سازی

به منظور ذوب مجدد نیز از کوره‌های مخصوص و دمای بهینه استفاده می‌شود تا عملیات ذوب به ساختار و خواص فیزیکی پلیمرها آسیب وارد نکند.

نکته مهم اینجاست که رعایت درست مراحل بازیافت و به کار بردن استانداردهای آن منجر به افزایش کیفیت گرانول‌های بازیافتی می‌شود و از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ زیرا احتمال وجود مواد مضری مانند سرب و کادمیوم در زباله‌های پلاستیکی وجود دارد.

 

خرید گرانول pp

دلایل بازیافت گرانول پلی پروپیلن pp چیست؟

هرچه کاربرد و استفاده از پلیمرهای PP بیشتر شود، میزان انباشت آن‌ها در طبیعت نیز بیشتر خواهد شد. این مسئله در کشورهای صنعتی مانند آمریکا به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. بنابراین، محققان همواره به دنبال راهی برای خلاص شدن از زباله‌های پلاستیکی بوده‌اند.

شاید سوزاندن زباله پلاستیکی از نظر شما یک گزینه مطلوب باشد؛ اما باید بدانید که این کار منجر به ورود مواد آلاینده و سمی مانند سرب به هوای آزاد خواهد شد. بنابراین بهترین کار، بازیافت کردن پلی پروپیلن است. تجربه نشان داده است که علاقه‌مند شدن کارخانه‌ها به خرید گرانول پ پ pp بازیافتی دلایل دیگری نیز دارد که عبارتند از:

·      کاهش هزینه‌های ساخت و تولید محصولات

خرید گرانول پلی پروپیلن بازیافتی برای استفاده در قالب‌های تزریق و ساخت مجدد محصولات پلاستیکی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است. زیرا این گرانول‌ها از محصولات قراضه ساخته شده‌اند و قیمت بسیار کمتری نسبت به گرانول‌های اولیه دارند. در عین حال، کیفیت آن‌ها نیز قابل قبول بوده و تمامی استانداردهای مورد نیاز برای خواص مکانیکی و مقاومت به ضربه را با موفقیت پشت سر می‌گذارند.

·      کمک به حفظ محیط زیست

شاید بتوان پلاستیک‌ها را بزرگ‌ترین قاتل طبیعت دانست! این محصولات تا صدها سال بعد نیز قابلیت تجزیه در طبیعت را ندارند و به شدت آن را آلوده می‌کنند. این در شرایطی است که با بازیافت کردن پلیمرهایی مانند PP می‌توان تا حدود زیادی از انباشت پلاستیک در محیط زیست جلوگیری کرد.

شما نیز به منظور سهیم شدن در حفظ طبیعت بهتر است در تولید محصولات خود از گرانول بازیافتی پ پ استفاده کنید.

·      کاهش استفاده از مواد اولیه پتروشیمی

پلیمرهایی مانند PP از مواد اولیه‌ی پتروشیمی‌ها ساخته می‌شوند. اما در سالیان اخیر، به دلیل بالا رفتن مصرف پلاستیک، این مواد اولیه نیز دچار محدودیت شده‌اند. بنابراین، با بازیافت پلی پروپیلن می‌توان این مشکل را به راحتی حل کرد.

 

خرید گرانول پ پ مشکی

برای خرید گرانول بازیافتی PP به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید گرانول بازیافتی باید با نهایت دقت انجام شود. چراکه این گرانول‌ها انواع مختلفی دارند و اگر به صورت استاندارد تولید نشده باشند، کیفیت محصول نهایی را دچار مشکل می‌کنند. تجربه نشان داده است که برای خرید گرانول بازیافتی بهتر است موارد زیر را رعایت کنیم:

·       ۱- فرایند بازیافت مواد اولیه به درستی انجام شده باشد

گرانول‌های بازیافتی پ پ از مواد بازیافت شده تولید می‌شوند. به همین دلیل، فرایند بازیافت باید به صورت استاندارد انجام شود تا ناخالصی‌های موجود در آن‌ها وارد گرانول نشود. این ناخالصی‌ها منجر به کاهش استحکام و از بین رفتن خواص فیزیکی گرانول خواهند شد که روی کیفیت نهایی محصولات تولید شده نیز تاثیر بسزایی دارند.

·       ۲- از نظر ظاهری مناسب باشند

برای خرید گرانول بازیافتی pp باید به ظاهر گرانول‌ها نیز توجه داشته باشید. زیرا برخی از ناخالصی‌های مواد اولیه در ظاهر گرانول نیز خود را نشان می‌دهند و قابل تفکیک هستند. علاوه بر آن، شکل هندسی گرانول و ضخامت آن نیز برای دستگاه تزریق پلاستیک بسیار مهم است و پیشنهاد می‌شود که خرید خود را بر همین اساس انجام دهید.

·       ۳- قیمت آن‌ها به صرفه باشد

مهم‌ترین نکته برای خرید گرانول بازیافتی پلی پروپلین، قیمت آن است. چراکه این گرانول‌ها نقش اساسی در هزینه تمام شده و نهایی محصول ایفا می‌کنند. در حقیقت، شما با خرید گرانول‌های بازیافتی استاندارد و باکیفیت می‌توانید تا حدود زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و لوازم پلاستیکی مرغوب تولید کنید.

 

چرا باید از گرانول بازیافتی (پلاستیک) استفاده کنیم؟

گرانول‌های بازیافت شده کیفیت گرانول‌های نو را ندارند و در دسته بندی یک، دو و سه قرار می‌گیرند و درجه سه یعنی گرانولی که سه بار بازیافت شده است.

برای یک سری قطعات، کیفیت خیلی مهم نیست اما قیمت مهم است؛ لذا انتخاب تولیدکننده و مصرف کننده است که مصرف گرانول بازیافتی بیشتر شود.

بنابراین انگیزه‌های اقتصادی، زیست محیطی و صنعتی از دلایل اصلی استفاده از گرانول بازیافتی است بویژه که پایین آوردن هزینه‌ها، بعضی واحدهای تولیدی را به این سمت و سو سوق می‌دهد.

حفظ محیط زیست از اثرات جبران ناپذیر مواد پلاستیک نیز یکی دیگر از دلایل استفاده از گرانول بازیافتی است.

 

تفاوت گرانول های دست اول و بازیافتی؟

با توجه به مطالب گفته شده می‌توان این‌طور نتیجه گرفت که گرانول‌های پلی پروپیلن pp بازیافتی تفاوت چندانی با پلی پروپیلن‌های دست اول ندارند و استحکام، مقاومت به ضربه و خواص ظاهری آن‌ها تقریبا مشابه است. اما از نظر اقتصادی، خرید گرانول پ پ pp بازیافتی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

در آخر، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید این گرانول‌ها از کارشناسان شرکت پارس صنعت کمک بخواهید. چراکه گرانول‌های PP پارس صنعت با روش‌های استاندارد تولید شده‌اند و از کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین از نظر درخشندگی و استحکام نیز می‌توان روی آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کرد.

از جمله سایر مزایای خرید گرانول بازیافتی PP از پارس صنعت باید به قیمت مناسب، ارسال سریع و سابقه طولانی در تولید این محصولات اشاره کرد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان پارس صنعت در ارتباط باشید.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

Click to rate this post!
[Total: ۳۴ Average: ۵]