اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

خرید گرانول دست دوم

خرید گرانول دست دوم|خرید گرانول pp دست دوم باکیفیت

پارس صنعت در زمینه تأمین پلیمر هیچ‌گونه فعالیتی ندارد.
(لطفاً در این خصوص تماس نگیرید)

برای کسب اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

مشخصات گرانول پ پ دست دوم پارس صنعت

 

میزان انعطاف (انعطاف خیلی بالا)
میزان روندگی (میزان روندگی مناسب در دستگاه تزریق)
میزان ناخالصی (ناخالصی حداقل)
مواد تشکیل دهنده ۳۰درصد مواد تشکیل دهنده هاش H سانتریفیوژ شده بالا بردن کیفیت و انعطاف

کلمه گرانول دست دوم یا بازیافتی از دو بخش تشکیل شده است:

 

بخش اول: اشاره به ساختار گرانولی این محصول دارد. در حقیقت ساختار گرانولی، ساختاری دانه دانه است. و از این ساختار برای تولید برخی ترکیبات پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بخش دوم:  این عبارت نیز اشاره به بازیافتی بودن این محصول دارد. گرانول های دست دوم پس از این که یک بار فروخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند بار دیگر به چرخه تولید بازگشته و به عنوان گرانول یازیافتی به بازار عرضه می شوند. به عبارت دیگر بسیاری از مواد پلاستیکی ضایعاتی وجود دارند که می توانند وارد این چرخه شده و مورد استفادخه قرار بگیرند.

پلی اتیلن، پروپیلن و دیگر انواع ترکیبات پلاستیکی بخشی از این مواد هستند. یکی از اولین مراحل برای بازگشت این مواد به چرخه تولید، قرار دادن آن ها در دمای بسیار بالا و ذوب این مواد است. سپس این ماده مذاب می تواند در هر قالبی ریخته شده و به هر شکلی در بیاید. البته ابتدا باید لوازم پلاستیکی در  دستگاه بازیافت قرار بگیرند و در این دستگاه تکه تکه شوند. در نتیجه تکه های بسیار ریزی به وجود می آیند که به آن ها گرانول دست دوم می گوییم.

 

 

تفاوت گرانول نو و دست دوم

ابتدا باید بدانید که برای تعیین میزان کیفیت محصولات پتروشیمی دو معیار بسیار مهم داریم:

  • شاخص جریان مذاب ( MFI )
  • دنسیتی ( Density )

مواد پلیمری با توجه به این دو مورد بررسی می شوند. در صورتی که یک ماده پلیمری فاقد یکی از این دو ویژگی باشد در سطح کیفی آف 1 ( off 1 ) قرار می گیرد. و در صورتی که فاقد هر دو این استاندارد ها باشد در سطح کیفی آف 2 ( off 2 ) قرار می گیرد.

البته در برخی موارد ممکن است یک ماده پلیمری با وجود داشتن هر دو این استاندارد ها باز هم در رتبه ( off 1 ) قرار بگیرد. این در صورتی است که میزان مشخصی از آلودگی یا رگه سیاه در ماده پلیمری وجود داشته باشد. علاوه بر این در صورتی که این آلودگی با فقدان یکی از استاندارد ها نیز همراه شود این پلیمر به گرید ( off 2 0 تنززل میابد.

علاوه بر این دو گرید، رتبه دیگری نیز وجود دارد. که اصطلاح عمومی آن در بازار ( دم جارو ) است! و اصطلاح علمی آن ( off 2 ) است. این رتبه پایین ترین سطح استاندارد است و در صورتی به یک پلیمر داده می شود که ناخالصی هایی مثل سنگ های ریز و یا زباله درون خود داشته باشد.

 

دلایل استفاده از گرانول های دست دوم

در مجموع سه دلیل مهم برای استفاده از گرانول دست دوم وجود دارد:

  1. هزینه کم تر

یکی از مهم ترین دلایل برای خرید گرانول دست دوم هزینه پایین آن نسبت به گرانول نو است. بسیاری از کارخانجات تولیدی گرانول دست دوم را گزینه ای به صرف تر نسبت به گرانول نو می دانند و هزینه پایین این گرانول موجب این موضوع شده است.

بنابراین طبیعی است که وقتی از این نوع گرانول ها در تولید محصولات خود استفاده کنیم، ارزش افزوده بیشتری برای محصول خود خلق خواهیم کرد و قیمت ها را نیز کاهش خواهیم داد.

کافی است بدانید که تبدیل انواع مختلف مواد پلاستیکی به گرانول دست دوم 300 تا 600 درصد سود به همراه خواهد داشت. بنابراین صرفه افتصادی یک دلیل خوب برای استفاده از گرانول دست دوم است. البته دلایل دیگری نیز برای استفاده از این گرانول ها وجود دارد که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم.

 

  1. کمک به محیط زیست

مواد پلاستیکی یکی از موادی هستند که بسیار با طبیعت ناسازگارند و تجزیه آن ها در طبیعت به زمان بسیار طولانی نیاز دارد. از طرف دیگر ویژگی های مناسب این مواد اولیه برای استفاده در کاربرد های مختلف موجب شده است به یکی از پر کاربرد ترین و محبوب ترین مواد اولیه در تولید محصولات مختلف تبدیل شود. اما در صورتی که چاره ای برای تضاد موجود بین این محصولات و طبیعت پیدا نکنیم، قطعا طبیعت قربانی این موضوع خواهد شد.

شاید اولین راهی که برای حل این مشکل به ذهن شما می رسد سوزاندن مواد پلاستیکی باشد ما این روش مشکلات بسیار زیادی دارد. از طرفی سوزاندن برخی از این مواد گاز های خطرناکی را آزاد می کنند که بسیار برای انسان خطرناک هستند و از طرفی نتیجه این کار، بیشتر شدن گاز های گلخانه ای و افزایش گرمای کره زمین خواهد شد. بنابراین بازیافت می تواند بهترین راه برای کمک به محیط زیست باشد.

 

  1. اهداف صنعتی

شاید بدانید که انواع مختلف مواد پلاستیکی از محصولات پتروشیمی به دست می آیند. بنابراین مقدمه تولید مواد پلاستیکی، استخراج محصولات پتروشیمی است. این در حالی است که این منابع نیز مانند هر منبع دیگری دارای محدودیت هستند و اگر استفاده از این منابع کنترل نشود می تواند خطر آفرین باشد. بازگشت محصولات پلاستیکی به چرخه تولید و استفاده از مواد پلاستیکی دسته دوم می تواند راه حل خوبی برای این موضوع باشد. با این کار می توانیم تا حد زیادی به نسل های آینده بشر کمک کنیم.

 

خریدگرانول دست دوم پارس صنعت گرانول ارزان

گرانول بازیافتی را از کجا بخریم؟

بازگرداندن یک ماده به چرخه تولید از ظرافت های بسیاری برخوردار است و همان طور که گفتیم، در صورت عدم توجه به استاندارد های تولید، محصول نهایی بی کیفیت خواهد بود. بنابراین به شما توصیه می کنیم پیش از خرید این محصول کاملا در مورد منبع خرید خود تحقیق کنید.

شرکت پارس صنعت یکی از شرکت های شاغل در تولید گرانول دست دوم ( گرانول پ پ) بوده و سال ها در این زمینه تجربه دارد. در صورت خرید این محصول از پارس صنعت می توانید کیفیت واقعی گرانول دست دوم را تجربه کنید. برای ارتباط با ما از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.