تاریخچه استفاده از سبد های میوه

یکی از روش های متداول برای توزیع میوه ها در بازار استفاده از سبد های میوه پلاستیکی است که احتمالا شما هم در بازار میوه و تره بار به کرّات با این سبد های میوه برخورد کرده باشید. سبد های میوه در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارند به عنوان مثال می توانیم سبد انگور یا سبد سیب نام ببریم که در مقایسه به دیگر میوه ها ابعادی متوسط دارند.

اما ایده استفاده از این سبد ها از کجا شکل گرفته است؟ برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ میلادی یکی از کشاورزان آلمانی به استفاده از سبد های پلاستیکی برای میوه ها فکر کرد و خیلی زود ایده خود را عملی کرد. رابر ویل ( Robber will ) نام این کشاورز است که در همان سال و در حالی که ۳۲ سال سن داشت برای اولین بار این سبد ها را برای توزیع میوه به کار برد.

 

 

خرید گرانول سبد میوه

 

رفته رفته مشخص شد که کشاورزان می توانند به جای استفاده از سبد های چوبی مرسوم از این سبذ ها استفاده کنند. یکی از دلایل پایین بودن هزینه های استفاده از این سبد ها، استفاده از پلاستیک های درجه دو در تولید آن ها بود. بنابراین موج جدید آغاز شد و همزمان با کنار گذاشته شدن سبد های چوبی میوه سبد های پلاستیکی محبوب تر شدند.

خیلی سریع این موج فراگیر شد و سایر مردم جهان نیز شروع به اسفاده از این سبد ها کردند. یکی دیگر از فواید استفاده از سبد های پلاستیکی کاهش استفاده از چوب و در نتیجه آن کمک به حفظ محیط زیست بود. به علاوه این سبد ها پس از استفاده دوباره بازیافت می شدند و به چرخه تولید بازمی گشتند. همین موضوع مانع رها شدن این سبد ها شده و باعث می شد تا سبد های پلاستیکی یک بار دیگر به محیط زیست کمک کنند.

آشنایی با مواد اولیه تولید سبد میوه

سبد های پلاستیکی همان طور که از نام ان ها مشخص است با استفاده از فرآورده های پلاستیکی به وجود می ایند. در این مقاله سعی داریم به عنوان یکی از مهم ترین مواد اولیه ای که برای تولید سبد های میوه مورد استفاده قرار می گیرد به گرانول پ پ بازیافتی اشاره کنیم. گرانول پ پ یا پروپیلن یکی از انواع مختلف گراول های پلاستیکی است که علاوه بر دمای ذوب مناسب و قابلیت تزریق، استحکام بسیار بالایی نیز دارد.

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، تولید کنندگان این سبد ها سعی دارند با استفاده از محصولات بازیافتی تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. پلاستیک های پ پ بازیافتی نیز به دلیل دست دوم بودن قیمت پایین تری دارند و از نظر اقتصادی به صرفه خواهند بود.

با این حال این گرانول ها (گرانول چیست؟)معمولا کیفیت خود را تا حد زیادی با گرانول های پلی پروپیلن دست اول نزدیک نگه داشته اند و پایین بودن قیمت آن ها از کیفیت آن ها نساخته است. البته در برخی موارد، عدم تخصص یا سهل انگاری های صورت گرفته در بازگردانی این گرانول ها به روند تولید، کیفیت این محصول کاهش میابد. بنابراین خرید این محصول از یک تولید کننده متخصص و متعد را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

منبعی برای خرید گرانول پلی پروپیلن

شرکت تولیدی پارس صنعت با سال ها سابقه در زمینه تولید و فروش قطعات صنعتی، گرانول پ پ بازیافتی (پلی پروپیلن بازیافتی) را هم در لیست محصولات خود دارد. گرانول های پ پ بازیافت تولید شده توسط پارس صنعت به نسبت محصولات همردیف خود انعطاف بسیار بالایی دارند.

چرخه تولید کاملا حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته توسط پارس صنعت موجب شده است تا کیفیت این محصولات تا حد زیادی نزدیک به محصولات دسته اول باشد. بنابراین می توانید با خرید این محصول از پارس صنعت علاوه بر حصول اطمینان از کیفیت مواد اولیه، می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. در صورت تمایل برای مشاوره یا خرید این محصول تنها کافی است با شماره زیر تماس بگیرید.

 

👇🏻سفارش و خرید گرانول تولید سبد میوه از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

Click to rate this post!
[Total: ۴ Average: ۴.۵]