تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید تصفیه هوا در اهواز

نسرین نیک نژاد
2022-12-11
22:04
No Responses
خرید تصفیه هوا در اهواز

زندگی کردن در شهرهای باعث قرارگرفتن در معرض آلودگی هوا می‌شود که می‌تواند پیامدهای نامطلوبی برای سلامتی ایجاد کند. خطر ابتلا به عفونت‌های تنفسی، بیماری‌های قلبی و سرطان ریه با تنفس در هوای آلوده افزایش می‌یابد.
تأثیرات منفی آلاینده‌ها بر افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای دارند و یا کودکان، افراد مسن بیشتر است. مبارزه با آلودگی هوا باسیاست‌های اغلب دولت‌ها همراه است؛ اما در میان لوازمی هم هستند که با کمک آنها می‌توان از خطراتی که ذکر کردیم در امان ماند.
در این نوشتار قصد داریم تا به یکی از کارآمدترین وسیله یعنی تصفیه هوا بپردازیم و در نهایت به افرادی که در شهرهای آلوده؛ مانند اهواز زندگی می‌کنند، مرکز فروش این دستگاه را معرفی کنیم.
اگر به دنبال خرید تصفیه هوا در اهواز هستید، با ما همراه باشید.

آلودگی هوا
آلودگی هوا

دستگاه تصفیه هوا چیست؟

ذرات معلق اصطلاحی است که برای ذرات موجود در هوا، از جمله گردوغبار، خاک، دوده و قطرات ریز مایع به کار برده می‌شوند. این ذرات با قطر کمتر از 2.5 میکرومتر، بزرگ‌ترین خطرات سلامتی را به همراه دارند. به دلیل اندازه کوچک آنها (تقریباً 1/30 عرض متوسط یک موی انسان)، این دانه‌های ریز می‌توانند عمیقاً در ریه‌ها قرار بگیرند.

با افزایش روزافزون این ذرات، دستگاه تصفیه هوا به یک وسیله خانگی در اغلب منازل تبدیل شده است. عملکرد اغلب دستگاه‌های تصفیه هوا این‌گونه است که می‌توانند آلاینده‌های مختلف هوا را جذب، تجزیه و تبدیل به اکسیژن خالص کنند.

دستگاه تصفیه هوا دارای چندین لایه فیلتر است که عمدتاً از یک موتور، فن و فیلتر هوا تشکیل شده است. اصل کار این دستگاه به‌گونه‌ای است که موتور و فن باعث گردش هوای داخل خانه می‌شوند. فیلتر هوا به طور مؤثر گردوغبار، ذرات و بوهای نامطبوع را فیلتر می‌کند و هوای تازه و تصفیه شده را از طریق فن به داخل اتاق می‌دمد.

برای آشنایی بیشتر با دستگاهه تصفیه هوا به ویدئوی زیر دقت کنید.

مکان مناسب برای قراردادن تصفیه هوا

برای کارایی بهتر دستگاه تصفیه هوا، آن را در اتاقی قرار دهید که از نظر اندازه متناسب باشد. در مورد قرارگرفتن در داخل اتاق، یک مکان مرکزی بهترین عملکرد را برای دستگاه تصفیه هوا را ایجاد می‌کند.
بااین‌وجود، برای جلوگیری از افتادن و یا زیردست و پا رفتن دستگاه، بهتر است دستگاه تصفیه هوا را در مکان دنجی قرار دهید، فقط مطمئن شوید که دریچه‌های ورودی و خروجی آن در کجا قرار دارند دقت کنید که این مسیرها مسدود نشده‌ باشند.

معرفی تصفیه هوا یسان (YESON)

تصفیه هوا Yeson شرکت پارس صنعت با استفاده از تکنولوژِی پلاسمای سرد در ساختار فیلتراسیون آن برای ضد عفونی محیط عالی است. این فناوری با تجزیه میکروارگانیسم‌های موجود در هوا (ویروس‌ها ، باکتری‌ها ، قارچ‌های موجود هوا و محیط) را تصفیه و محیطی عاری از هر گونه آلودگی و بیماری ایجاد می‌کند.

تمامی دستگاه‌های تصفیه هوای ارائه شده توسط شرکت پارس صنعت از این تکنولوژی بهره می‌برند و شما می‌توانید با یک بار خرید این دستگاه به صورت مادام العمر از قابلیت پلاسمای سرد برای  افزایش سلامتیتان استفاده کنید.

تصفیه هوا یسان
تصفیه هوا یسان

پلاسمای سرد چیست و چه مزایایی دارد؟

اگر به دنبال یک دستگاه تصفیه هوا برای خانه خود هستید، بهتر است دستگاهی را بخرید که مجهز به سیستم پلاسمای سرد باشد. فناوری پلاسما سرد، همه آلاینده‌های موجود در هوا را به‌راحتی از بین می‌برد. در ادامه به برخی از مزیت‌های پلاسمای سرد در دستگاه‌های تصفیه هوا می‌پردازیم.

  •  گازهای خطرناک را تجزیه می‌کند

دستگاه تصفیه هوای با فناوری پلاسمای سرد دستگاهی است که گازهای مضر را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد. با استفاده از فرایندی به نام «تولید پلاسمای سرد»، این نوع تصفیه‌کننده قادر است این آلاینده‌های خطرناک را به مولکول‌های بی‌ضرر تجزیه کند و هوا را برای تنفس بسیار ایمن‌تر کند.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه هوای پلاسما سرد این است که نیاز به مواد شیمیایی را از بین می‌برد. این دستگاه از انرژی الکتریکی برای تجزیه آلاینده‌ها استفاده می‌کند، بنابراین هیچ محصول جانبی مضری در حین کار تولید نمی‌شود. همچنین، آنها در ازبین‌بردن ذرات معلق در هوا از جمله ویروس‌ها و باکتری‌ها بسیار مؤثر هستند.

دستگاه تصفیه هوا

  • با تبدیل ذرات ریز به‌اندازه بزرگ‌تر، آنها را راحت‌تر فیلتر می‌کنند

یون‌های مثبت و منفی عوامل کاهش ذرات معلق در هوا هستند. بارهای یون‌ها بار ذرات مضر را جذب می‌کنند. این ذرات ریز بارهاوبارها با هم جمع می‌شوند تا زمانی که به‌اندازه کافی بزرگ شوند که در فیلتر به دام بیفتند. این فرایند به طور چشمگیری توانایی فیلترکردن هوای منزل شما را دارد.

یون‌های منفی نیز با کاهش الکتریسیته ساکن، کیفیت هوا را بهبود می‌بخشند. الکتریسیته ساکن اغلب علت گردوغبار و سایر ذرات معلق در هوا است. با کاهش الکتریسیته ساکن، یون‌های منفی می‌توانند در وهله اول به جلوگیری از انتقال این ذرات در هوا کمک کنند.

 

  • به طور مؤثر عوامل بیماری‌زا را از بین می‌برد

در فناوری پلاسمای سرد، یون‌ها و عوامل بیماری‌زا به سمت یکدیگر جذب می‌شوند. هنگامی که آنها به یکدیگر متصل می‌شوند، یون‌ها، عنصر هیدروژن را از عامل بیماری‌زا حذف می‌کنند. این عنصر باعث زندگی یک پاتوژن است که یک عامل بیماری‌زا است. با حذف این جزء توسط پلاسمای سرد، باکتری‌ها و ویروس‌های موجود در هوا فوراً از بین می‌روند.

پلاسمای سرد
عملکرد پلاسمای سرد

قیمت تصفیه هوا در اهواز

قیمت دستگاه تصفیه هوا در اهواز با توجه به مدلی که انتخاب می‌کنید که هرکدام از دستگاه‌ها ولتاژ، اندازه و میزان پوشش دهی خاصی برای محیط دارد. به عبارت دیگر برای خرید دستگاه تصفیه هوا باید به محیطی که قرار است آن را قرار دهید توجه کنید و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شرکت پارس صنعت با فراهم کردن انواع دستگاه تصفیه هوا از پرتابل تا مدل‌های بزرگتر، برای همه مساحت‌های استاندارد در خانه کارایی دارد. شما عزیزان می‌توانید با خرید تصفیه هوا در اهواز به طراوت و سلامتی هوای خانه خود بیفزایید و از بیماری‌های مسری نیز در امان بمانید.

خرید تصفیه هوا در اهواز

تصفیه‌کننده‌های هوای پلاسمای سرد برای ازبین‌بردن گردوغبار، گرده و سایر مواد حساسیت‌زا از هوا بسیار مؤثرتر هستند و آنها را به گزینه‌ای عالی برای افرادی که از آلرژی یا آسم رنج می‌برند تبدیل می‌کند.

مجموعه پارس صنعت یکی از مراکز فروش تصفیه هوای یسان در ایران است که مجهز به پلاسمای سرد است. شما عزیزان می‌توانید برای خرید این وسیله به صورت آنلاین یا تلفنی، سفارش‌های خود را ارسال کنید. برای خرید دستگاه تصفیه هوا در اهواز و سراسر ایران با کلیک بر روی کلمه «دستگاه تصفیه هوا»، از قیمت و مشخصات انواع مختلف آن دیدن نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2022-12-11
22:04
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *