تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید علوفه خردکن اردبیل[خرید بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2023-12-19
22:07
No Responses
علوفه خردکن اردبیل

استان اردبیل با منابع غنی و پتانسیل بالایی در حوزه کشاورزی و دامپروری به شمار می‌رود. تلاش‌های این استان در بهره‌مندی از این منابع باعث توسعه این دو صنعت شده است. در چند سال اخیر، استان اردبیل در جهت تحول دامداری از روش‌های سنتی به سمت دامداری صنعتی پیشرفت کرده و با فعالیت بیشتر در زمینه‌های دامپروری، اقتصاد منطقه را تقویت نموده است. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در زمینه دامداری مانند علوفه خردکن اردبیل، این استان را به یک نقطه مهم در تأمین مواد غذایی کشور تبدیل کرده است.

وضعیت دامداری استان اردبیل

استان اردبیل با 6 میلیون دام، از جمله 26304 گاو اصیل و 265977 گاو بومی، معتبرترین منطقه دامپروری است. همچنین این استان با 2460465 گوسفند و بره مغانی، 274548 بز و بزغاله، دارای تنوع بالای دامی است. تأمین 40378 تن گوشت قرمز، 408214 تن شیر، اردبیل را به مرجع تولید سرانه منابع پروتئینی و لبنی در کشور تبدیل کرده است.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

آشنایی با علف خرد کن اردبیل

علوفه خردکن یا علف خوردکن یک ابزار کاربردی است که برای خردکردن علوفه‌ها و آسیاب غلات و خوراک دام استفاده می‌شود. این ابزار در دامپروری‌ها برای تهیه خوراک گاو، گوسفند، بز و سایر دام‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

علف خورد کن برقی اردبیل یکی از انواع پرکاربرد این دستگاه است که با نیروی برق‌کار می‌کند. لازم به ذکر است علوفه خردکن‌ها با مدل‌های تراکتوری و بنزینی نیز در بازار موجود هستند.

از علوفه خردکن‌ها برای ریز کردن علوفه، کاه، کلش، برگ درختان، ضایعات میوه و غیره نیز استفاده می‌کنند. به همین دلیل گاهی به این دستگاه علوفه کوب اردبیل، یونجه خردکن اردبیل و یا خردکن شاخه و برگ اردبیل نیز می‌گویند.

انواع علوفه خردکن اردبیل

مجموعه پارس صنعت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز فروش ادوات کشاورزی و دامپروری، 12 مدل علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار دهد. لازم به ذکر است، تمامی علوفه خردکن‌های مجموعه ما دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند و دهانه ورودی آنها به 3 سایز 50، 60 و 70 تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از خردکن علوفه را مشاهده می‌کنید که هرکدام ظرفیت خاصی دارد .

انواع علوفه خردکن
ظرفیت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره] 1 تن در ساعت
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره] 1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ1 تن در ساعت
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس1 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus2 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت

علاوه بر علوفه خردکن‌ اردبیل برای علوفه تازه، از این 12 مدل می‌توان به‌عنوان  خردکن سالاد صنعتی،  خردکن برگ تنباکو،  خردکن زغال (آسیاب زغال)،  آسیاب گندم،  آسیاب جو،  آسیاب ذرت،  آسیاب پوست گردو، آسیاب دانه‌های روغنی،  خردکن بادمجان،  خردکن پوست بادام‌ زمینی و آسیاب خرما نیز استفاده کرد.

جهت خرید و یا مشاوره برای علوفه خردکن اردبیل بر روی کلمه «علوفه خردکن » کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2023-12-19
22:07
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *