تهران، شادآباد

سبد خرید
قیمت گرانول پلی اتیلن بادی
قیمت گرانول پلی اتیلن بادی

پارس صنعت در زمینه تأمین پلیمر هیچ‌گونه فعالیتی ندارد.
(لطفاً در این خصوص تماس نگیرید)

برای اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

گرانول پلی‌اتیلن:

گرانول های پلی‌اتیلن پلیمر ترموپلاستیک است که به طور گسترده در محصولات مصرفی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. گرانول پلی‌اتیلن از طریق پلیمریزاسیون اتن تشکیل می‌شوند. گرانولهای HDPE ، گرانولهای MDPE و گرانولهای LDPE، سه گرانول پلی‌اتیلن معروف به ترتیب بیشترین چگالی تا کمترین چگالی هستند.
پلی اتیلن (مخفف PE ) رایج ترین پلاستیکی است که امروزه استفاده می شود. این پلیمر که عمدتا برای بسته بندی (کیسه های پلاستیکی ، فیلم های پلاستیکی  و ظروف شامل بطری ها و غیره) استفاده می شود. از سال 2017 ، سالانه بیش از 100 میلیون تن رزین پلی اتیلن تولید می شود که 34 درصد از کل بازار پلاستیک را تشکیل می دهد.

 

گرانول پلی اتیلن بادی

گرانول پلی‌اتیلن بادی:

گرانول پلی‌اتیلن بادی نمونه ای از انواع گرانول پلی‌اتیلن می‌باشد که با روش قالب‌گیری بادی برای تولید محصولات پلاستیکی تو خالی مانند بطری، لوازم سرویس بهداشتی و مستربچ استفاده می‌شود.

روش قالب‌گیری بادی یا دمشی بدون نیاز به مونتاژ قطعات مجزای قالب استفاده می‌شود.

ویژگی گرانول پلی‌اتیلن بادی:

از ویژگی گرانول پلی‌اتیلن بادی شفاف بودن رنگ آن  است.گرانول پلی اتیلن بادی در رنگ های متنوعی موجود است که رنگ شفاف آن از مرغوبیت بالاتری نسبت به نوع رنگی آن برخورداراست.نبود ناخالصی‌ها در نوع شفاف گرانول پلی‌اتیلن بادی این محصول را نسبت به گرانول‌های رنگی مرغوب‌تر کرده است.

تولید گرانول پلی‌اتیلن بادی به صورت رشته ای و با استفاده از دستگاه گرانول ساز می‌باشد. این گرانول‌ها شکلی یکسان و دانه دانه دارند و شکل دانه ای این محصول (گرانول)، برای استفاده آسانتر در دستگاه تزریق پلاستیک بسیار کارآمدتر می‌باشد.

گرانول پلی‌اتیلن بادی در برابر ضربه و دمای سرد مقاومت بالایی دارد.

 

روش قالبگیری بادی

روش قالب‌گیری بادی:

گرانول پلی‌اتیلن بادی برای  فرایند تولید تشکیل و اتصال قطعات پلاستیکی توخالی است. به طور کلی، قالب گیری بادی به سه صورت زیروجود دارد:

  • قالب گیری اکستروژن
  • قالب گیری تزریقی (یک مرحله ای)
  • قالب گیری کششی تزریقی (دو مرحله ای)

در فرآیند قالب گیری با ضربه اکستروژن (EBM) ، پلاستیک ذوب شده و در یک لوله توخالی (یک پارتیشن پلاستیکی) اکسترود می شود. سپس این بست پلاستیکی با بستن آن در قالب فلزی سرد شده ضبط می شود. سپس هوا به داخل دمیده می شود و آن را به شکل بطری توخالی ، ظرف یا قسمتی متورم می کند. پس از اینکه پلاستیک به اندازه کافی سرد شد ، قالب باز شده و قسمت خارج می شود. این برای تولید محصولات پلاستیکی توخالی با حجم بالا طراحی شده است. بیشتر محصولات توخالی PE ساخته شده توسط ماشین های قالب گیری اکستروژن عبارتند از: بطری های شیر یا آب ، بطری های شامپو ، مجاری هوای خودرو ، قوطی های جری و قطعات پیش ساخته صنعتی توخالی مانند طبل های پلاستیکی یا دیگر ظروف پلاستیکی.

 

خرید گرانول پلی اتیلن

کاربردهای گرانول پلی‌اتیلن بادی:

گرانول پلی‌اتیلن بادی کاربرد زیادی دارد و در تولید انواع بطری‌های مایعات مانند بطری شامپو و روغن موتور استفاده می‌شود.همچنین در تولید ظروف خانگی و مخازن سوخت بشکه‌های سوخت و همچنین مخازن آب به کار برده می‌شود.

قیمت گرانول پلی‌اتیلن بادی:

قیمت گرانول پلی‌اتیلن بادی به نوع و گرید و همچنین رنگ آن بستگی دارد. با تماس با شرکت پارس صنعت می‌توانید از قیمت ویژه گرانول پلی‌اتیلن بادی مطلع شوید و همچنین با خرید از این شرکت به طور مستقیم از پتروشیمی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

خرید گرانول پلی‌اتیلن بادی:

جهت سفارش و استعلام قیمت برای  خرید انواع گرانول پلی‌اتیلن و همچنین خرید گرانول پلی اتیلن بادی، باقیمت ویژه و تأمین مستقیم از پتروشیمی

  • نوع و رنگ گرانول پلی‌اتیلن بادی
  • گرید گرانول
  • دیتا شیت
  • حجم درخواستی
  • کشور مقصد یا شرکت درخواست دهنده

را مشخص کنید.

برای اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله راهی برای هوای ایدئال امروزه فن‌های سیرکوله به‌عنوان راه حلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.