اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

خرید گرانول بازیافتی

گرانول بازیافتی|خرید گرانول بازیافتی

پارس صنعت در زمینه تأمین پلیمر هیچ‌گونه فعالیتی ندارد.
(لطفاً در این خصوص تماس نگیرید)

برای اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

مشخصات گرانول بازیافتی پارس صنعت

 

میزان انعطاف (انعطاف خیلی بالا)
میزان روندگی (میزان روندگی مناسب در دستگاه تزریق)
میزان ناخالصی (ناخالصی حداقل)
مواد تشکیل دهنده ۳۰درصد مواد تشکیل دهنده هاش H سانتریفیوژ شده بالا بردن کیفیت و انعطاف

قیمت روز گرانول بازیافتی

جهت مشاهده قیمت گرانول کلیک کنید

ویژگی های گرانول بازیافتی پارس صنعت👇

 

۱-گازگیری 2 مرحله انجام می شود: با این کار درصد بالایی از گاز که داخل پلاستیک ها مانده است گرفته میشود و این باعث می شود که شکنندگی محصول بسیار کمتر شود.

۲-تغییر ساختار با نظر شما: اضافه کردن مواد هاش H که مشتری میتواند در زیادبودن و یا کم بودن این مواد در گرانول نظر دهد.هاش (H) باعث انعطاف پذیری و روندگی بیشتر گرانول می شود.

 

گرانول بازیافتی چیست؟

باافزایش مصرف پلاستیک و  برخی پیامدهای جبران ناپذیر آن بر روی محیط زیست،استفاده از پلاستیکهای بازیافتی که با استفاده از گرانول های بازیافتی ساخته می‌شوند (گرانول ماده اولیه صنایع پلاستیک می باشد)،کارخانجات تهیه گرانول را برآن داشت که هرچه بیشتر برتهیه گرانول های بازیافتی باکیفیت تر تلاش کنند.(گرانول چیست؟)

گرانولهای بازیافتی ،  ابتدا دانه بندی می شوند ، یعنی دانه ای و سپس از مواد بازیافتی ساخته شده است. در حقیقت ، گرانول های بازیافتی از پلیمرها و ضایعات پلاستیکی مانند پلی اتیلن ، پلی پروپیلن و سایر پلاستیک های قابل بازیافت ساخته می شوند که باید ذوب شوند و سپس برای ساخت قطعات جدید قالب ریزی شوند.

(اطلاعات بیشتر راجع به تاریخچه محصول در صفحه گرانول بازیافتی چیست؟)

 

خرید گرانول بازیافتی

 

 

مزایای استفاده از گرانول بازیافتی

مزایای استفاده ازگرانول بازیافتی را می توان به سه دسته کلی تقسیم کرد:

 

1- مزایای  زیست محیطی.

اولین و مهم ترین مزیت ،حفظ محیط زیست می‌باشد. عمر مواد پلاستیکی بسیار طولانی است و سالها در طبیعت دست نخورده باقی می ماند و بازگشت آنها سالها و حتی غیر قابل بازگشت می‌باشدو  از بین بردن آنها به وسیله احتراق علاوه بر انتشار گازهای سمی و  ایجادآلودگی و خطرات ناشی از آن ، باعث افزایش میزان گازهای گلخانه ای و در نهایت گرم شدن کره زمین می‌شود.

 

2- مزایای اقتصادی.

یکی دیگر از  مزایای استفاده از گرانول های بازیافتی بحث اقتصادی آنها است. روند بازیافت نیز با ارزش افزوده قابل توجهی همراه است. به عنوان مثال ، پس از تبدیل مواد زائد به گرانول ، قیمت آنها در بازار مصرف سه تا شش برابر افزایش می یابد. با این حال ، نباید از تأثیرات مثبت بازیافت انواع مختلف لاستیک غافل شد.

استفاده از گرانول های بازیافتی از نظر اقتصادی و زیست محیطی فواید بسیاری دارد.

 

3- مزایای صنعتی.

با توجه به اینکه مواد اولیه تولید پلاستیک محصولات پتروشیمی است ، وابستگی روزافزون انسان به پلاستیک می تواند در نهایت منجر به سو  استفاده از  منبع خدادادی  نفت شود و توسعه پایدار اینگونه صنایع را به خطر بیندازد. بسیاری از منابع طبیعی که امروز در اختیار ما قرار دارد ، میراث نسل های آینده است . اما به نظر می رسد که اگر وضعیت موجود ادامه یابد ، از ما برای فرزندانمان  کوه هایی پر از زباله های پلاستیکی و کمبود جدی سوخت های فسیلی خواهد بود.

 

کاربردهای گرانول بازیافتی:

گرانول  بازیافتی در صنایع گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از رایج ترین موارد تولید بطری های پلاستیکی  است.

این بطری ها قسمت قابل توجهی از پلاستیک تولید شده را تشکیل می دهند و از جمله موارد پلاستیکی هستند که معمولاً بازیافت می شوند.

از گرانول بازیافتی در ساخت بسیاری از محصولات دیگر استفاده می شود که در غیر این صورت به پلاستیک جدید احتیاج دارند. مواردی مانند کیسه های نایلون، کابل های برق، لاستیک  و بسیاری  وسایل پلاستیکی دیگر نیز معمولاً با استفاده از گرانول های بازیافتی تولید می شوند.

 

قیمت گرانول بازیافتی:

باتوجه به این که گرانول بازیافتی از گرانول خالص و اولیه قیمتش به مراتب کمتر است اما باز به میزان خلوص مواد بازیافتی که هرچه بیشتر دقت درحین جداسازی و شستشوی ضایعات انجام بگیرد.گرانول بازیافتی بهترمی شود بستگی دارد.

گرانول های بازیافتی از نظر کیفیت با گرانول های دست اول قابل مقایسه نیستند ، اما بخاطر داشته باشید که استفاده از گرانول های بازیافتی هزینه تولید مواد پلاستیکی را کاهش می دهد و همچنین به محیط زیست کمک می کند و می توان با رعایت یک سری نکات برای بهبود کیفیت، آنها را کنترل کرد.

 

خرید گرانول بازیافتی:

شرکت پارس صنعت بابهره گیری از به روز ترین تکنولوژیهای دنیا و باتجربه ترین کارشناسان در زمینه فروش گرانول و گرانول بازیافتی با بهترین کیفیت و تنوع رنگ و مناسب ترین قیمت سالهاست  در خدمت مشتریان عزیز می باشد.کارشناسان ما در طول شبانه روز 24 ساعت آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشند.

 

برای اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”ویژگی های گرانول بازیافتی پارس صنعت”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”۱-گازگیری 2 مرحله انجام می شود\n۲-تغییر ساختار با نظر شما”}},{“@type”:”Question”,”name”:”مزایای استفاده از گرانول بازیافتی”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”1- مزایای زیست محیطی.\n2- مزایای اقتصادی.\n3- مزایای صنعتی.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”کاربردهای گرانول بازیافتی”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”مواردی مانند کیسه های نایلون، کابل های برق، لاستیک و بسیاری وسایل پلاستیکی دیگر نیز معمولاً با استفاده از گرانول های بازیافتی تولید می شوند.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”خرید گرانول بازیافتی”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”شرکت پارس صنعت بابهره گیری از به روز ترین تکنولوژیهای دنیا و باتجربه ترین کارشناسان در زمینه فروش گرانول و گرانول بازیافتی با بهترین کیفیت و تنوع رنگ و مناسب ترین قیمت سالهاست در خدمت مشتریان عزیز می باشد\n09935706747″}}]}

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.