تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید تصفیه هوا عمده

نسرین نیک نژاد
2023-02-01
22:23
No Responses
خرید تصفیه هوا عمده

یکی از اقلام ضروری برای سلامتی، استفاده از دستگاه تصفیه هوا است. باتوجه‌به کاربردهای وسیع این وسیله در صنایع مختلف، خریدوفروش و استعلام قیمت دستگاه تصفیه هوا برای مصارف صنعتی و غیرصنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است.
در همین راستا شرکت‌های زیادی برای پاسخگویی به نیاز مشتریان به تولید دستگاه تصفیه هوا اقدام نموده‌اند. به‌طورکلی امروزه در بازار، دستگاه‌های تصفیه هوا به دو نوع عمده و تکی با عملکرد فیلتراسیون تک‌مرحله‌ای و چهارمرحله‌ای وجود دارند. در این نوشتار به تمام زوایای مهم در مورد خرید تصفیه هوا عمده و نکات مهم در این باب می‌پردازیم.

انواع تصفیه هوا بر اساس عملکرد

همان‌طور که اشاره کردیم دستگاه ای تصفیه هوا در دو نوع تک‌مرحله‌ای و سه‌مرحله‌ای تولید می‌شوند. در تصفیه هوا تک‌مرحله‌ای، با کمک لامپ UV دستگاه قابلیت فیلتراسیون ویروس‌ها را دار. این نوع دستگاه بیشتر در مراکز درمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد.
دستگاه تصفیه هوا چهارمرحله‌ای نیز مجهز به چهار فیلتر از جمله پیش فیلتر، فیلتر هپا، فیلتر کربن فعال و پلاسمای سرد است که این دستگاه از کامل‌ترین و بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا در بازار قلمداد می‌شود.
لازم به ذکر است، انواع دستگاه تصفیه هوای پارس صنعت با مجهز بودن به پلاسمای سرد از همین نوع دستگاه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد دستگاه تصفیه هوا به مقاله «تصفیه هوا چیست» مراجعه نمایید.

طرز کار تصفیه هوا
مراحل تصفیه با 4 فیلتر

فروش دستگاه تصفیه هوا

امروزه استفاده از دستگاه تصفیه هوا در سراسر دنیا بسیار باب شده است که در این میان کشور روسیه با نرخ بالاترین خرید دستگاه تصفیه هوا قرار دارد و پس از آن امارات متحده عربی در رده دوم قرار می‌گیرد. در کشور ما نیز باتوجه‌به وجود شهرهای آلوده و ریزگردها، خرید تصفیه هوا از اقبال عمومی خوبی برخوردار شده است. به‌طوری‌که این دستگاه دیگر از حالت لوکس به یک وسیله ضروری در اکثر خانه‌ها تبدیل شده است.
دستگاه تصفیه هوا بر اساس نوع و میزان مصرف ولتاژ آن طبقه‌بندی می‌شود؛ بنابراین برای خرید دستگاه تصفیه هوا باید به میزان مصرف و کیفیت بالای دستگاه توجه زیادی کرد.

چگونه یک دستگاه تصفیه هوای خوب انتخاب کنیم؟

امروزه تنوع دستگاه‌های تصفیه هوا آن‌قدر زیاد است که انتخاب آنها برای بسیاری از خریداران مشکل شده است. در هنگام انتخاب و خرید دستگاه تصفیه هوا باید به نکات زیر توجه کنید:

دستگاه تصفیه هوای تک‌مرحله‌ای یا دستگاه‌های ازن‌ساز که دارای لامپ uv هستند، توصیه نمی‌شود؛ زیرا تولید گاز ازن در این وسیله تهدید بزرگی برای سلامتی هستند. در این باره حتماً یک دستگاه با سیستم فیلتراسیون مناسب مانند دستگاه‌های تصفیه هوای پارس صنعت که مجهز به فیلتر پلاسمای سرد هستند را انتخاب کنید.
بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا عمدتاً مجهز به پلاسمای سرد هستند و از فیلترهای مناسب برای جذب آلاینده‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها ماده جدیدی را به هوا اضافه نمی‌کنند. همچنین فیلتراسیون سه‌مرحله‌ای که شامل مراحل پیش فیلتر، فیلتر هپا و فیلتر کربن فعال هستند، بهترین سیستم فیلتراسیون به شمار می‌آیند اما مانند فناوری پلاسمای سرد کامل نیستند.
همچنین دستگاه‌های کوچک که فیلترهای کوچکی دارند پس از گذشت زمانی کوتاه، کارایی خود را از دست می‌دهند و هزینه‌های اضافی برای تعویض فیلتر و یا تعمیر دستگاه به شما تحمیل می‌کنند.
یک دستگاه تصفیه هوای مناسب باید مجهز به فن قدرتمند با مصرف بهینه برق باشد و صدای کمی هم داشته باشد. تناسب انتخاب دستگاه به محیطی که قصد دارید از آن استفاده کنید نیز بسیار مهم است. به طور مثال تصفیه هوایی که برای تهران استفاده می‌کنید برای شهر رشت مناسب نیست.

تصفیه هوا یسان
انواع تصفیه هوا

لیست قیمت دستگاه تصفیه هوا

امروزه نقش مهم دستگاه تصفیه هوا به‌عنوان یکی از اجزای کلیدی برای سلامتی انسان انکارناپذیر است. دستگاه‌های تصفیه هوا به روش‌های مختلفی مانند فیلتراسیون، یونیزاسیون به استفاده می‌کنند. سیستم یونیزاسیون یا پلاسمای سرد از عملکرد بهتری برخوردار است و قیمت بالاتری دارد.

برای لیست قیمت دستگاه تصفیه هوا بر روی کلمه «تصفیه هوا» کلیک کنید.

معرفی تصفیه هوا (پارس صنعت)

تصفیه هوای شرکت پارس صنعت با استفاده از تکنولوژِی پلاسمای سرد در ساختار فیلتراسیون آن برای ضد عفونی محیط عالی است. این فناوری با تجزیه میکروارگانیسم‌های موجود در هوا (ویروس‌ها ، باکتری‌ها ، قارچ‌های موجود هوا و محیط) را تصفیه و محیطی عاری از هر گونه آلودگی و بیماری ایجاد می‌کند.

تمامی دستگاه‌های تصفیه هوای ارائه شده توسط شرکت پارس صنعت از این تکنولوژی بهره می‌برند و شما می‌توانید با یک بار خرید این دستگاه به صورت مادام العمر از قابلیت پلاسمای سرد برای  افزایش سلامتی خود استفاده کنید.

خرید تصفیه هوا عمده

مجموعه پارس صنعت یکی از مراکز فروش تصفیه هوا در ایران است که شما عزیزان می‌توانید به صورت آنلاین یا تلفنی، سفارش‌های خود را ارسال کنید. برای خرید دستگاه تصفیه هوا عمده در سراسر ایران با کلیک بر روی کلمه «دستگاه تصفیه هوا»، از قیمت و مشخصات انواع مختلف آن دیدن نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
نسرین نیک نژاد
2023-02-01
22:23
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *