اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

خرید پلی اتیلن 54B04

خرید پلی‌اتیلن 54B04| خرید گرانول | فروش ویژه

پارس صنعت در زمینه تامین پلیمر هیچگونه فعالیتی ندارد
(لطفا در این خصوص تماس نگیرید)

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

خرید پلی‌اتیلن 54B04:

به ماده‌ای که از مواد مصنوعی و یا نیمه مصنوعی ساخته شده‌اند و در بسیاری از وسایل روزمره و محصولات دیگر به  کار برده می‌شود «پلاستیک» گفته می‌شود.

امروزه تقریباً به هر جایی که نگاه کنید، پلاستیک را خواهید یافت. محصولات پلاستیکی زندگی ما را تمیزتر، راحت ترو لذت بخش‌تر ساخته‌اند. ماده پلاستیکی را می‌توان در لباس‌هایی که می‌پوشیم، خانه‌هایی که در آن زندگی می‌کنیم، اتومبیل‌هایی که با آنها سفر می‌کنیم و حتی همین صفحه نمایشی که با آن این مقاله را می‌خوانید، همه و همه از پلاستیک ساخته شده‌اند.

اصطلاح “پلاستیک” از کلمه یونانی “plastikos” به معنی مناسب برای قالب گیری گرفته شده است. ساخت مواد پلاستیکی نیاز به مواد اولیه با کیفیتی دارد که از جنس پلیمر است. این مواد به دسته‌های مختلفی طبقه بندی ‌می‌شود. به طور مثال پلی‌اتیلن که ماده اولیه بسیاری از محصولات پلاستیکی می‌باشد، به شکل دانه‌های ریزی است که گرانول نام دارد.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر به لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

خرید پلی اتیلن54b04

پلی‌اتیلن سنگین یا HDPE:

پلی‌اتیلن سنگین یا HDPE  یک پلیمر ترمو پلاست پرمصرف است که نسبت به پلیمرهای دیگر قیمت کمتری دارد و مقاومت شیمیایی و مکانیکی خوبی دارد. کاربردهای زیادی برای این ماده اولیه برای پلاستیک در مصارف صنعتی و تجاری وجود دارد.

پلی‌اتیلن سنگین با چگالی بالا (HDPE) از پلیمریزاسیون اتیلن ساخته شده است. از نسبت استحکام بالایی نسبت به چگالی خود برخوردار است و بنابراین در تولید بسیاری از محصولات روزمره مانند بطری‌های پلاستیکی، ذخیره مواد غذایی، لوله‌کشی، چوب پلاستیکی و موارد دیگر استفاده می‌شود. معمولاً در محصولاتی که از HDPE تهیه می‌شود، شماره “2” روی آن چاپ شده است زیرا این ماده قابل بازیافت است. HDPE دمای ذوب بین 356-536◦F و دمای قالب‌گیری 68-194◦F دارد. می‌توان برای اسباب‌بازی، ظروف نگهداری غذا ولوازم پزشکی استفاده کرد.

 

خرید پلی اتیلن 50b04

پلی‌اتیلن سنگین تزریقی چیست؟

 

پلی‌اتیلن سنگین تزریقی یا HDPE injection molding، برای تولید قطعات با اشکال و اندازه‌های مختلف قالب‌گیری می‌شود. پلاستیک HDPE در ابتدا برای حالت قالب‌گیری ذوب می‌شود. هنگامی که پلی‌اتیلن سنگین تزریقی به دمای ایده‌آل در داخل قالب تزریق پلاستیک رسید، با قطعات “A” و “B” به حفره قالب منتقل می‌شود. هنگامی که داخل آن است بلافاصله شروع به سخت شدن می‌کند. سپس قسمت به شکل قالب سرد می‌شود. قسمت “A” و “B” قالب پس از اینکه کاملاً جا افتاد، قسمت را بیرون می‌آورند. پس از اتمام این فرایند، قالب خالی می‌شود تا وسیله بعدی درست شود. این روند می‌تواند بارهاوبارها تکرار شود.

تفاوت پلی‌اتیلن با پلی‌اتیلن سنگین تزریقی:

پلی‌اتیلن سنگین تزریقی، که به پلاستیک HDPE معروف است، نوع متراکم‌تری از پلی‌اتیلن است کهبه دلیل استحکام  زیاد معمولاً برای ساخت لوله های آب و فاضلاب استفاده می شود.

انواع مختلفی از محصولات پلاستیکی پلی‌اتیلن سنگین تزریقی وجود دارد که کاربردهای متفاوتی دارند.HDPE  دارای مقاومت شیمیایی خوب و استحکام کششی است و در برابر رطوبت و ضربه مقاوم است. یکی دیگر از رایج‌ترین کاربردهای ساخت ظروف نگهداری غذا می‌باشد.

 

خرید پلی اتیلن سنگین

مزایای پلی‌اتیلن سنگین تزریقی:

استفاده پلی‌اتیلن  سنگین تزریقی برای تولید قطعات پلاستیکی مزایای متعددی دارد، به طور مثال:

 

  •  سفارشی سازی:  با استفاده از گرانول پلی‌اتیلن سنگین تزریقی می‌توان محصول مورد نظر را ساخت.
  • هزینه کمتر: اتوماسیون و تکرارپذیری قالب تزریقی ضمن افزایش بهره وری ، هزینه کار را کاهش می دهد.
  • کارایی بیشتر و تولید محصولات زیادتر: با استفاده ازپلی‌اتیلن سنگین تزریقی  می‌توان هزاران قطعه از یک قالب تولید شوند.

تکرارپذیری فرآیند قالب گیری تزریقی باعث می‌شود حجم بیشتری از محصولات با سرعت بالایی تولید شود.

 

خرید گرانول 54b04

 پلی‌اتیلن 54B04:

پلی‌اتیلن 54B04 یکی از گریدهای پلی‌اتیلن سنگین تزریقی می‌باشد که در محصولات بسیاری اسفاده می‌شود. رنگ گرانول 54B04 شفاف و بی‌رنگ است و در تهیه لوازم پلاستیکی آشپزخانه و مواد بسته بندی به کار برده می‌شود.

 خرید گرانول پلی‌اتیلن 54B04:

جهت سفارش و استعلام قیمت برای  خرید انواع گرانول پلی‌اتیلن، صادرات پلی‌اتیلن سنگین  و همچنین خرید پلی اتیلن 50B04، باقیمت ویژه و تأمین مستقیم از پتروشیمی

  • نوع و رنگ  پلی‌اتیلن
  • گرید گرانول
  • دیتا شیت
  • حجم درخواستی
  • کشور مقصد یا شرکت درخواست دهنده

باید مشخص کنید .

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.