خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV:

اگر به تولید محصولات پلاستیکی علاقه‌مند باشید و یا خودتان جزء تولیدکنندگان این محصولات پرطرفدار باشید،به طور قطع حتماً می‌دانید خرید مواد اولیه با کیفیتاولین گام برای تولید محصولات با کیفیت می‌باشد.

یکی از مواد اولیه پرمصرف در تولید محصولات پلاستیکی پلی‌اتیلن۵۲۵۰۵UV می‌باشد. پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV یا گرانول ۵۲۵۰۵UV در تولید محصولات بی‌شماری به کار می‌رود.

شرکت پارس صنعت با ارائه بهترین مواد اولیه برای صنعت پلاستیک در زمینه خرید انواع گرانول‌پلی‌اتیلن، مستربچ و خریدگرانول بازیافتی در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. همچنین شما می‌توانید برای خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV و گرانول ۵۲۵۰۵UV بافروش ویژه از شرکت پارس صنعت اقدام نمایید.

 

خرید پلی اتیلن سنگین تزریقی

پلی اتیلن چیست؟

خانواده پلاستیک های پلی‌اتیلن از چندین درجه شامل پلی‌اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، پلی‌اتیلن با چگالی متوسط(MDPE)، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE)، تشکیل شده است.پلی‌اتیلن‌هاکاربردهای متفاوتی دارند اما ویژگی‌های آنها تقریباً مشابه است: جذب رطوبت کم، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی وهزینه کم، سه ویژگی مشترک در انواع پلی‌اتیلن‌ها می‌باشد.

برخی از کاربردهای پلی‌اتیلن‌ها شامل آستر، بالشتک های بلبرینگ، تخته های برش، قطعات ماشین، مخازن ذخیره سازی،  کفپوش زمین بازی و لوازم تفریحی مانند سرسره و صندلی در این زمین‌ها می‌باشد.

 

ویژگی‌های پلی‌اتیلن:

 • قابلیت شکل‌دهی در دستگاه تزریق پلاستیک
 • مقرون به صرفه
 • مقاومت شیمیایی عالی
 • جذب رطوبت کم

خرید پلی اتیلن با چگالی بالا

گریدهای مختلف پلی‌اتیلن سنگین(HDPE):

گریدهای مختلف پلی‌اتیلن به‌طور معمول در دو گرید موجود است. گرید ۳۰۰ و گرید ۵۰۰ عدد بالاتر نشان‌دهنده چگالی مواد است و می‌تواند عملکرد را بهبود بخشد. اکثر پلی‌اتیلن سنگین ( HDPE) در دو رنگ مشکی یا سفید موجود است، اگرچه گرانول گرید ۵۰۰ در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است.

پلی‌اتیلن تزریقی سنگین:

پلی اتیلن سنگین باچگالی بالا را می‌توان با کمک قالب‌گیری تزریقی شکل داد. HDPE به دلیل استحکام، هزینه کم و مقاومت در برابر ضربه مورد تقاضای تولیدکنندگان پلاستیک زیادی قرار دارد. پلی‌اتیلن سنگین می‌تواند به اشکال و محصولات مختلف تبدیل شود.

به همین دلیل این پلی‌اتیلن را پلی‌اتیلن تزریقی سنگین نیز می‌نامند.

پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV چیست؟

پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV یک پلیمر ترموپلاستیک است. ترموپلاستیک‌ها ماده‌ای پلیمری هستند که در دمای خاصی تغییر حالت داده و می‌توان آنها را به شکل‌های مختلفی تبدیل کرد.

این پلی‌اتیلن زیرمجموعه پلی‌اتیلن سنگین با چگالی بالا می‌باشد و از آنجایی که چگالی گرانول ۵۲۵۰۵UV بالاست می‌توان در تهیه ظروف و لوازمی که نیاز به استحکام بیشتری دارند، استفاده کرد. همچنین پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV مقاومت بالایی در برابر اشعه فرابنفش دارد.

گرانول ۵۲۵۰۵UV در فرایند قالب‌‌گیری تزریقی کارایی بالایی دارد و می‌توان گفت یک گرانول دستگاه تزریق پلاستیک می‌باشد.

 

خرید گرانول پلی اتیلن

کاربردهای پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV:

 • سطل‌های پلاستیکی
 • قظعات مهندسی
 • مخازن نگهداری مایعات

خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV:

جهت سفارش و استعلام قیمت برای  خرید انواع گرانول پلی‌اتیلن، صادرات پلی‌اتیلن سنگین  و همچنین خرید پلی اتیلن ۵۲۵۰۵UV، باقیمت ویژه و تأمین مستقیم از پتروشیمی

 • نوع و رنگ  پلی‌اتیلن
 • گرید گرانول
 • دیتا شیت
 • حجم درخواستی
 • کشور مقصد یا شرکت درخواست دهنده

را مشخص و به شماره واتس اپ ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ ارسال نمایید.

Click to rate this post!
[Total: ۲ Average: ۵]