تهران، شادآباد

سبد خرید

پلی‌اتیلن 52505UV| گرانول52505UV

نسرین نیک نژاد
2021-10-08
17:55
No Responses
خرید پلی اتیلن 52505UV

پارس صنعت در زمینه تامین پلیمر هیچگونه فعالیتی ندارد
(لطفا در این خصوص تماس نگیرید)

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

پلی‌اتیلن 52505UV

اگر به تولید محصولات پلاستیکی علاقه‌مند باشید و یا خودتان جزء تولیدکنندگان این محصولات پرطرفدار باشید،به طور قطع حتماً می‌دانید خرید مواد اولیه با کیفیتاولین گام برای تولید محصولات با کیفیت می‌باشد.

یکی از مواد اولیه پرمصرف در تولید محصولات پلاستیکی پلی‌اتیلن52505UV می‌باشد. پلی‌اتیلن 52505UV یا گرانول 52505UV در تولید محصولات بی‌شماری به کار می‌رود.

شرکت پارس صنعت با ارائه بهترین مواد اولیه برای صنعت پلاستیک در زمینه خرید انواع گرانول‌پلی‌اتیلن، مستربچ و خریدگرانول بازیافتی در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. همچنین شما می‌توانید برای خرید پلی‌اتیلن 52505UV و گرانول 52505UV بافروش ویژه از شرکت پارس صنعت اقدام نمایید.

گرانول

 

پلی اتیلن چیست؟

خانواده پلاستیک های پلی‌اتیلن از چندین درجه شامل پلی‌اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، پلی‌اتیلن با چگالی متوسط(MDPE)، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE)، تشکیل شده است.پلی‌اتیلن‌هاکاربردهای متفاوتی دارند اما ویژگی‌های آنها تقریباً مشابه است: جذب رطوبت کم، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی وهزینه کم، سه ویژگی مشترک در انواع پلی‌اتیلن‌ها می‌باشد.

برخی از کاربردهای پلی‌اتیلن‌ها شامل آستر، بالشتک های بلبرینگ، تخته های برش، قطعات ماشین، مخازن ذخیره سازی،  کفپوش زمین بازی و لوازم تفریحی مانند سرسره و صندلی در این زمین‌ها می‌باشد.

 

ویژگی‌های پلی‌اتیلن:

  • قابلیت شکل‌دهی در دستگاه تزریق پلاستیک
  • مقرون به صرفه
  • مقاومت شیمیایی عالی
  • جذب رطوبت کم

گریدهای مختلف پلی‌اتیلن سنگین(HDPE)

گریدهای مختلف پلی‌اتیلن به‌طور معمول در دو گرید موجود است. گرید 300 و گرید 500 عدد بالاتر نشان‌دهنده چگالی مواد است و می‌تواند عملکرد را بهبود بخشد. اکثر پلی‌اتیلن سنگین ( HDPE) در دو رنگ مشکی یا سفید موجود است، اگرچه گرانول گرید 500 در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است.

پلی‌اتیلن تزریقی سنگین:

پلی اتیلن سنگین باچگالی بالا را می‌توان با کمک قالب‌گیری تزریقی شکل داد. HDPE به دلیل استحکام، هزینه کم و مقاومت در برابر ضربه مورد تقاضای تولیدکنندگان پلاستیک زیادی قرار دارد. پلی‌اتیلن سنگین می‌تواند به اشکال و محصولات مختلف تبدیل شود.

به همین دلیل این پلی‌اتیلن را پلی‌اتیلن تزریقی سنگین نیز می‌نامند.

پلی‌اتیلن 52505UV چیست؟

پلی‌اتیلن 52505UV یک پلیمر ترموپلاستیک است. ترموپلاستیک‌ها ماده‌ای پلیمری هستند که در دمای خاصی تغییر حالت داده و می‌توان آنها را به شکل‌های مختلفی تبدیل کرد.

این پلی‌اتیلن زیرمجموعه پلی‌اتیلن سنگین با چگالی بالا می‌باشد و از آنجایی که چگالی گرانول 52505UV بالاست می‌توان در تهیه ظروف و لوازمی که نیاز به استحکام بیشتری دارند، استفاده کرد. همچنین پلی‌اتیلن 52505UV مقاومت بالایی در برابر اشعه فرابنفش دارد.

گرانول 52505UV در فرایند قالب‌‌گیری تزریقی کارایی بالایی دارد و می‌توان گفت یک گرانول دستگاه تزریق پلاستیک می‌باشد.

مواد پلاستیکی با گرانول

 

کاربردهای پلی‌اتیلن 52505UV

  • سطل‌های پلاستیکی
  • قظعات مهندسی
  • مخازن نگهداری مایعات

 

https://t.me/Parsanat_Polymer

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2021-10-08
17:55
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *