خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۱۱:

پلی‌اتیلن یکی از پلیمرهای پرمصرف در صنعت پتروشیمی می‌باشد. این محصول به شکل گرانول (دانه‌دانه) برای مصرف تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی تولید می‌شود. پلی‌اتیلن انواع مختلفی برای تولید محصولات پلاستیکی دارد.

به طور مثال LDPE به علت استحکام کم بسیار شکل پذیراست و برای انواع بسته بندی و بطری های فشرده  مورد استفاده قرار می گیرد. HDPE از استحکام بالاتری برخوردار است اما شکل پذیری آن کمتر است و برای محصولاتی که باید شکل خود را حفظ کنند مانند سطل زباله مفید است.
در این مقاله قصد داریم تا به بررسی پلی‌اتیلن و همچنین خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۱۱ بپردازیم.

 

خرید پلی اتیلن سنگین

 

گرانول‌های پلی‌اتیلن چیست؟

گرانول‌های پلی‌اتیلن یک کالای همه‌کاره و ترموپلاستیک است که به طور گسترده در محصولات مصرفی و صنایع غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. گرانول‌های پلی‌اتیلن از طریق پلیمریزاسیون اتن ایجاد می‌شوند.پلی‌اتیلندر برابر مواد شیمیایی و رطوبت مقاوم هستند، ویژگی‌های این ماده شرایط  عایق بودن این ماده در برابر مواد شیمیایی و حتی الکتریسیته را فراهم کرده است.

گرانول HDPE، گرانول LDPE و گرانولLLDPE بیشترین کاربرد را در بین گرانول‌های پلی‌اتیلن دارند.

انواع گرانول‌های پلی‌اتیلن:

گرانول پلی‌اتیلن به سه گروه عمده تقسیم می شوند:

  • پلی اتیلن سبک یا چگالی کم  (LDPE)
  •  پلی‌اتیلن سنگین یا چگالی بالا (HDPE)
  • وزن مولکولی فوق العاده بالا (UHMW-PE)

هرکدام از این گرانول‌ها کاربرد خاصی دارند.

برای مثال کیسه های پلاستیکی خرید از LDPE استفاده می شود. HDPE، برای لوله های تخلیه  فاضلاب و  UHMW-PE برای تجهیزات پزشکی.

به طور کلی، هرچه چگالی مواد بیشتر باشد، ساختار آن متبلورتر است.

 

 

خرید گرانول 52511

کاربردهای گرانول پلی‌اتیلن:

نقطه ذوب  پلی‌اتیلن تقریباً ۱۱۰ درجه سانتی گراد (۲۳۰ درجه فارنهایت) است. کاربردهای اصلی  این پلیمر در  مواد بسته بندی، کیسه‌های زباله و مواد غذایی، عایق سیم و کابل،ساخت بطری‌ها، اسباب بازی‌ها و بسیاری لوازم پلاستیکی پرکاربرد در منزل می‌باشد.

ویژگی های گرانول پلی اتیلن:

گرانول ‌های پلی‌اتیلن (PE) پلیمرهای ترموپلاستیک هستند، به این معنی که  با حرارت تشکیل شده و بدون از دست دادن خصوصیات ذاتی خود ذوب شوند. ترموپلاستیک‌ها از این نظر با ترموست ها که پس از سخت شدن دچار تغییر دائمی می شوند، تفاوت دارند. ترموپلاستیک ها عموماً به همین دلیل قابل بازیافت هستند.

مانند بسیاری از ترموپلاستیک ها ، رزین های پلی اتیلن نیز به راحتی رطوبت را جذب می کنند. آنها معمولاً قبل از قالب گیری تزریقی یا سایر فرآیندها به رژیم های مخصوص خشک شدن نیاز ندارند.

گرانول پلی‌اتیلن به صورت طبیعی معمولاً سفید یا سیاه است و وقتی به ابعاد بطری های شیر و موارد مشابه نازک می شود، شفاف می شود. تأمین کنندگان می توانند فرمولاسیون را برای افزایش مقاومت در برابر پارگی، شفافیت، شکل پذیری، چاپ پذیری و غیره ، در صورت نیاز متناسب با محصول مورد نظرتنظیم کنند.

 

خرید پلی اتیلن ۵۲۵۱۱

 

گریدهای مختلف گرانول پلی‌اتیلن سنگین (HDPE):

گرانول پلی اتیلن سنگین به گریدهای  مختلفی طبقه بندی می شود که بر اساس مصرف ماده مورد نظر به کار برده می شوند.

شما می‌توانید برای خرید انواع پلی‌اتیلن سنگین، خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV، خرید پلی‌اتیلن ۵۰۳۰SA، خرید پلی‌اتیلن ۲۲۰۰J و خرید پلی‌اتیلن BL4 و BL3 بسیاری گریدهای دیگر پلی‌اتیلن سنگین با کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت تماس بگیرید و از محصولات باکیفیت برای محصولات خود بهره‌مند شوید.

پلی اتیلن ۵۲۵۱۱:

پلی اتیلن ۵۲۵۱۱ یک کوپلیمر کم هزینه و با چگالی بالا (HDPE) است. انعطاف پذیری خوبی در دمای پایین دارد، عایق الکتریکی عالی و مقاومت شیمیایی  خوبی نیز از خودنشان می دهد. نفوذپذیری آن نسبت به رطوبت پایین است.  برای پردازش با قالب تزریق پلاستیک مناسب می باشد. در محصولاتی استفاده می شود که به تعادل خوبی بین خواص فیزیکی و انعطاف پذیری  نیاز دارند مانند اسباب بازی ها.

خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۱۱:

جهت سفارش و استعلام قیمت برای  خرید انواع گرانول پلی‌اتیلن، صادرات پلی‌اتیلن سنگین  و همچنین خرید پلی اتیلن۵۲۵۱۱، باقیمت ویژه و تأمین مستقیم از پتروشیمی

  • نوع و رنگ  پلی‌اتیلن
  • گرید گرانول
  • دیتا شیت
  • حجم درخواستی
  • کشور مقصد یا شرکت درخواست دهنده

را مشخص و به شماره واتس اپ ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ ارسال نمایید.

Click to rate this post!
[Total: ۱ Average: ۵]