خرید پلی‌اتیلن ۶۰۵۰۷UV:

پلاستیک مادهای است که معمولاً برای توصیف طیف وسیعی از مواد مصنوعی یا نیمه مصنوعی که در بسیاری از لوازم روزمره استفاده می‌شود و در چند سال اخیر به علت هزینه پایین این کالاها، استفاده از آن رشد زیادی داشته است. مواد اولیه مورداستفاده برای تولید پلاستیک موادی مانند سلولز، زغال‌سنگ، گاز طبیعی، نمک نفت خام است. این مواد عمدتاً به شکل دانه‌های ریز رنگی هستند که آنها را گرانول می‌نامند.

پلی اتیلن ۶۰۵۰۷UV یکی از گرانول های پلی اتیلن پرمصرف در  تهیه مواد پلاستیکی می باشد.

شرکت پارس صنعت در زمینه مواد اولیه برای تولید پلاستیک مانند مستربچ، گرانول نو و گرانول بازیافتی، انواع پلی اتیلن ها در خدمت مشتریان عزیز می باشد..

برای خرید انواع گریدهای پلی‌اتیلن، خرید پلی‌اتیلن ۵۲B11UV،خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۱۸، خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۱۱، خرید پلی‌اتیلن ۵۲۵۰۵UV با قیمت ویژه و مستقیم از پتروشیمی با شرکت پارس صنعت تماس بگیرید.

 

خرید گرانول 60507uv

پلی‌اتیلن سنگین چیست؟

پلی اتیلن سنگین با چگالی بالا  (HDPE) یک ترموپلاست  ساخته شده از نفت است. استحکام و تراکم بالای آن وقابلیت شکل‌گیری در دستگاه تزریق پلاستیک، HDPE را به پلاستیک  بسیار محبوبی تبدیل کرده است که به در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد. تقریباً می‌توان گفت  از ظروف نگهداری مواد غذایی گرفته تا سیستم‌های لوله کشی و بسیاری لوازم دیگر، همه از پلی‌اتیلن سنگین استفاده کرده‌اند.

مزایای استفاده از پلی‌اتیلن سنگین:

مزایای پلی‌اتیلن سنگین یا HDPE عبارتند از:

 • مقاومت در برابر آب و هوا
 • شکل پذیری
 • وزن سبک
 • مقرون به صرفه
 • قابلیت ضددعفونی شدن
 • قابلیت بازیافت

پلی‌اتیلن سنگین با چگالی بالا می تواند به اشکال و  در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. HDPE با ساختار خطی و مقاومت بالای خود می‌تواند در برابر تنش‌های محیطی مانند  دمای بالا و ضربه فیزیکی مقاومت کند.

مشخصات پلی‌اتیلن سنگین یا HDPE:

نام: پلی اتیلن سنگین یا HDPE
فرمول شیمیایی: (C2H4) n
نقطه ذوب: ۱۳۰ ° C
استحکام کششی: ۴۵۵۰ psi
سطح سختی: (راکول) R65 – R95
مدول خمشی:  ۲۳۳۰۰۰ psi

کاربردهای پلی‌اتیلن سنگین یا HDPE در زندگی روزمره:

شاید متوجه نشده باشید اما پلی‌اتیلن سنگین یا HDPE هر روز توسط ما استفاده می‌شود.مزایای این ماده ترموپلاستیک، به طورخاص برای بسته بندی و مونتاژ،این ماده را به یکی از پرکاربردترین پلاستیک‌ها در جهان تبدیل کرده است. پلی‌اتیلن سنگین بسیار  پرکاربرد می‌باشد و می‌تواند برای تولید بطری‌های پلاستیکی شیر، قطعات خودرو، لوله‌های آب و فاضلاب و موارد دیگر استفاده شود.

محصولات دیگری که اغلب از HDPE استفاده می کنند عبارتند از:

 

خرید پلی اتیلن 60507uv

 

پلی اتیلن ۶۰۵۰۷UV:

پلی‌اتیلن ۶۰۵۰۷UV یک پلی‌اتیلن سنگین می‌باشد که با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک می‌تواند محصولات مختلفی از آن را ساخت. این پلی‌اتیلن به علت قابلیت تزریق آسان در دستگاه تزریق پلاستیک به پلی‌اتیلن سنگین تزریقی معروف است. از این ماده در تهیه محصولاتی مانند لوازم پلاستیکی آشپزخانه اسباب‌بازی صندلی سطل و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌شود.

شکل ظاهری گرانول ۶۰۵۰۷UV شفاف است با جریان پذیری خوب و خواص مکانیکی مناسب می باشد.

 

خرید گرانول پلی‌اتیلن ۶۰۵۰۷UV:

جهت سفارش و استعلام قیمت برای  خرید انواع گرانول پلی‌اتیلن، صادرات پلی‌اتیلن سنگین  و همچنین خرید پلی اتیلن۶۰۵۰۷UV، باقیمت ویژه و تأمین مستقیم از پتروشیمی

 • نوع و رنگ  پلی‌اتیلن
 • گرید گرانول
 • دیتا شیت
 • حجم درخواستی
 • کشور مقصد یا شرکت درخواست دهنده

را مشخص و به شماره واتس اپ ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ ارسال نمایید.

Click to rate this post!
[Total: ۰ Average: ۰]