تهران، شادآباد

سبد خرید

پلی اتیلن 8200B| گرانول پلی اتیلن 8200B

نسرین نیک نژاد
2021-10-04
05:43
No Responses
خرید پلی اتیلن 8200b

پارس صنعت در زمینه تامین پلیمر هیچگونه فعالیتی ندارد.
(لطفاً در این خصوص تماس نگیرید)

برای اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

پلی‌اتیلن 8200B چیست؟

پلی اتیلن یا  PE یک پلیمر ترموپلاستیک با ساختار کریستالی متغیر است. این پلاستیک یکی از پرکاربردترین پلاستیک های جهان است که سالانه ده‌ها میلیون تن در سراسر جهان تولید می‌شود. فرآیند تجاری (کاتالیزورهای زیگلر-ناتا)  PE را در دهه 1950 توسط دو دانشمند، کارل زیگلر از آلمان و جولیو ناتا از ایتالیا به وجود آورد.

اگر شما نیز قصد خرید انواع پلی‌اتیلن و همچنین برای تهیه محصولات خود نیاز به خرید پلی‌اتیلن 8200B دارید، مطالب زیر می‌تواند شما را به خرید بهتر کمک کند.همچنین شرکت پارس صنعت با قیمت ویژه و مستقیم از پتروشیمی در فروش انواع گرانول‌ها، مستربچ، مواد اولیه جعبه پلاستیکی و سبد پلاستیکی  و صادرات در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

 

خرید پلی اتیلن

انواع پلی‌اتیلن

انواع مختلفی از پلی اتیلن وجود دارد و هر کدام برای کاربردهای متفاوتی مناسب است. به طور کلی، پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) بسیار کریستالی است و اغلب در شرایط کاملاً متفاوت از پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) استفاده می شود. به عنوان مثال، LDPE  در بسته بندی های پلاستیکی مانند کیسه های مواد غذایی یا روکش پلاستیکی استفاده می شود. برعکس، HDPE کاربردهای متداولی در ساختمان دارد (به عنوان مثال، در استفاده از آن در ساخت لوله های تخلیه). پلی اتیلن  به اصطلاح یک پلی‌اتیلن سنگین می‌باشد که چگالی بالایی دارد و در صنایع مختلف کاربرد دارد.

ویژگی‌های پلی‌اتیلن 8200B

بر اساس نحوه واکنش پلاستیک به گرما، PE به عنوان “ترموپلاستیک” طبقه بندی می شود. مواد ترموپلاستیک در نقطه ذوب خود مایع می شوند. یک ویژگی مفید ترموپلاستیک این است که می‌توان آنها را تا نقطه ذوب خود گرم کرد، خنک کرد و مجدداً بدون تخریب قابل توجه دوباره گرم کرد. به جای سوزاندن، ترموپلاستیک ها مانند پلی اتیلن مایع می شوند، که به آنها اجازه می دهد به راحتی وارد قالب تزریقی شوند و سپس بازیافت شوند.

پلی‌اتیلن سنگین (HPDE)  یا پلی‌اتیلن 8200B دارای چگالی بین 0.941 تا 0.965 است. زنجیره پلیمری پلی‌اتیلن سنگین شامل 500000 تا 1000000 واحد کربنی می‌باشد.

 

خرید انواع گرانول

کاربردهای پلی‌اتیلن 8200B

 • مخزن موادشیمیایی
 • بطری شامپو و شوینده‌ها
 • بطری روغن موتور
 • اسباب بازی
 • لوله های آب و فاضلاب
 • بطری نوشیدنی

مزایای پلی‌اتیلن 8200B

پلی اتیلن 8200B یک  ماده اولیه فوق العاده برای پلاستیک است، به ویژه در میان شرکت های طراحی محصول. به طور کلی به دلیل تنوع انواع PE، در طیف گسترده ای از محصولات گنجانده شده است.

 • قیمت ارزان
 • ضدرطوبت
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 • قابل پردازش با دستگاه تزریق پلاستیک

خرید پلی اتیلن سنگین

روش ساخت پلی‌اتیلن 8200B

پلی اتیلن، مانند سایر پلاستیک ها، با تقطیر سوختهای هیدروکربوری (اتان در این مورد) به گروههای سبک تری تبدیل می شود، که برخی از آنها با سایر کاتالیزورها برای تولید پلاستیک (معمولاً از طریق پلیمریزاسیون یا چند تراکم) ترکیب می شوند.

 

https://t.me/Parsanat_Polymer

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *