به دلیل نوسانات قیمت، قبل از خرید تماس بگیرید

تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید مواد جعبه پلاستیکی+ مواد جعبه پلاستیکی با قیمت ویژه

خرید مواد جعبه پلاستیکی

پارس صنعت در زمینه تأمین پلیمر هیچ‌گونه فعالیتی ندارد.
(لطفاً در این خصوص تماس نگیرید)

جهت مشاوره با ما در تلگرام با نشانیhttps://t.me/Parsanat_Polymer  در تماس باشید.

خرید مواد جعبه پلاستیکی با قیمت ویژه

“آینده پلاستیک است” یک خط معروف از فیلمی که در دهه 1960 ساخته شد و بیراه هم نیست. امروزه پلاستیک در مورد بسیاری ازلوازم پلاستیکی که بیش از هر زمان دیگر در زندگی مورد استفاده قرار میگیرند، صادق است.

ظروف پلاستیکی ظروفی هستند که به طور کامل یا تا حدی از پلاستیک ساخته شده‌اند. ظروف پلاستیکی به‌صورت یکبار مصرف یا قابل‌استفاده مجدد ساخته می‌شوند. لیوان‌های پلاستیکی، بطری‌های پلاستیکی، کیسه‌های پلاستیکی، ظروف فوم دار، لوله‌های آب و بسیاری وسایل دیگر ساخته شده از پلاستیک در همه‌جا وجود دارند.
همچنین صنعت بسته‌بندی نیز به مواد پلاستیکی وابستگی زیادی دارد به‌عنوان‌مثال جعبه‌های پلاستیکی که برای قرارگرفتن میوه یا وسایل دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند.
در این مطلب قصد داریم تا در مورد جعبه‌های پلاستیکی و خرید مواد جعبه پلاستیکی با قیمت ویژه از پارس صنعت بپردازیم.

 

خرید مواد جعبه پلاستیکی

جعبه پلاستیکی

جعبه پلاستیکی یکی از وسایل مورداستفاده برای ذخیره، مرتب‌سازی و حمل اقلام مختلف است که با استفاده از این جعبه‌های پلاستیکی در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌شود.

 

کاربردهای جعبه پلاستیکی

یکی از مهم‌ترین دلایلی که  جعبه های پلاستیک بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ویژگی‌های مثبتی است که اکثر مردم از آن لذت می برند.

چند روش مختلف که جعبه پلاستیکی می‌تواند به شما برای رفع نیازهای مختلف کمک کند:

مرتب شدن آشپزخانه

اکثر رستوران‌ها و آشپزخانه‌های  کوچک در تمیز نگه‌داشتن محل خود توجه بسیار می‌کنند. جعبه های پلاستیکی، می‌تواند مواد فاسدشدنی و خشک خود را از عناصر دیگر محافظت کند، همچنین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که ظرفی که در آن  مواد غذایی مورد نظرتان نگهداری می‌شود خراب یا پوسیده نشود.

جعبه ابزار
اگرچه چندین روش مختلف برای نگهداری  از ابزار در دسترس است، اما یکی از رایج‌ترین روش ها این است که ابزارهای خود را در ظروف پلاستیکی مختلف نگهداری کنید تا جدا از هم باقی بمانند و به راحتی در دسترس باشند.

بایگانی کاغذهای اضافی

فرقی نمی‌کند چه شما صاحب یک کسب‌وکار باشید یا نباشید، نوشته‌های مختلف به‌مرورزمان جمع می‌شود. تهیه یک جعبه پلاستیکی بزرگ می‌تواند تفاوت زیادی را در مورد مدیریت کاغذهای اضافی که دیگر موردنیاز نیست ایجاد کند.

جعبه پلاستیکی

مزایای استفاده از جعبه پلاستیکی

جعبه‌های پلاستیکی برای کاربردهای مختلف ساخته شدند.
این که شما قصد دارید میوه در آن بگذارید یا روزنامه های باطله یا حتی اسباب بازی های کهنه ای که جایش در انبار است، برای همه این موارد و موارد بسیار دیگری جعبه های پلاستیکی کارایی دارد.

ازآنجایی‌که پلاستیک به دلیل قیمت، شکل‌پذیری، دوام و وزن سبک، جایگزین مواد سنتی مانند چوب، مقوا است در ساخت جعبه‌های پلاستیکی بسیار کاربرد دارد.

گرانول مواد پلاستیکی

مواد جعبه پلاستیکی

جعبه های پلاستیکی از پلی‌پروپیلن با پلی‌اتیلن با استحکام بالا ساخته می‌شوند. برخی از آنها  از پلی‌پروپیلن بازیافتی با مقاومت بالا و بسته به موارد مصرفی‌شان، ضخامت‌های مختلفی دارند. جعبه های پلاستیکی می‌توانند محصولات سنگینی را در خود جای دهند و از دوام و مقاومت زیادی نیز برخوردار هستند.مواد جعبه‌های پلاستیکی مانند مواد اولیه تولید سبدمیوه می‌باشد و جایگزین خوبی برای استفاده از چوب است.
این جعبه‌ها در دستگاه تزریق پلاستیک و با مواد اولیه تولید پلاستیک (گرانول) ساخته می‌شوند که یا از جنس گرانول پلی‌پروپلین هستند و یا گرانول پلی اتیلن.

 

بازیافت جعبه پلاستیکی

با وجود اینکه خیلی از جعبه های پلاستیکی از مواد بازیافتی (گرانول بازیافتی) ساخته شده‌اند، اما به دلیل اندازه آنها، نمی‌توانند در چرخه بازیافت به شیوه‌ای که یک بطری آب پلاستیکی کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند، مورد استفاده قرار  بگیرند زیرا بازیافت آنها  در عمل بسیار دشوارتر از وسایل پلاستیکی کوچک است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با ما در تلگرام با نشانیhttps://t.me/Parsanat_Polymer  در تماس باشید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

یونجه کوب برقی

یونجه کوب برقی

یونجه کوب برقی چیست؟ یونجه کوب برقی (hay thresher)، یکی از ابزارهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *