تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش گاوداری:

به‌طورکلی دام و طیور و به‌ویژه گاوهای شیری در معرض استرس گرمایی هستند که می‌تواند باعث مشکلاتی در تولیدمثل، کیفیت و کمیت شیر و بسیاری از مسائل بهداشتی دیگر آنها شود. به همین دلیل دمای این مکان‌ها باید تاحدامکان نزدیک به دمای بدن گاوها شود.

استفاده از مه پاش گاوداری با درنظرگرفتن هزینه برق و آب از کارآمدترین روش‌ها برای خنک‌کردن گاوداری‌ است. مکان‌ مناسب برای نصب مه پاش، اغلب آغل‌هایی هستند که گاوها در نزدیکی یکدیگر جمع می‌شوند. این روش می‌تواند میزان مصرف آب و زمان را بهتر کنترل کند.

آخرین مقالات

هیچ پستی یافت نشد

اغلب گاوهای شیری و گوشتی در معرض استرس گرمایی هستند که می‌تواند باعث مشکلاتی در تولید مثل، کیفیت و کمیت شیر و بسیاری از مسائل بهداشتی دیگر شود. به همین دلیل دمای این مکان‌ها باید تا حد امکان نزدیک به دمای بدن گاوها باشند.

بهترین روش برای خنک کردن و رطوبت رسانی دامداری ها، استفاده از مه پاش است..

انتخاب یک سیستم مه پاش درگاوداری  باعث صرفه جویی در مصرف انرژی کمتر و افزایش کیفیت محصولات دامی می شود.

دلایل استفاده از پکیج مه پاش گاوداری:

در گاوداری ها، دمای محیط را باید تا حد امکان نزدیک به دمای گاوها نگه داشت..

با در نظر گرفتن هزینه برق و آب، کارآمدترین راه برای خنک کردن گاو، استفاده از مه پاش است. خرید پکیج مه پاش گاوداری برای خنک کردن گاوها برای سلامت این حیوانات حیاتی است.

انواع مه پاش مناسب برای گاوداری:

در گاوداری‌ها اغلب از مه پاش پرفشار پلیمری یا مه پاش کم فشار استیل برای خنک کردن منطقه اطراف گاو استفاده می شود. اما در قسمت‌هایی مانند اتاق زایمان یا قسمت شیر دهی که از حساسیت بالایی برخوردار است، باید از مه پاش پرفشار استفاده می‌شود.

همچنین در قسمت آبخوری دامداری از مه پاش کم فشار می‌توان استفاده کرد.

پکیج مه پاش  گاوداری پارس صنعت:

لیست پکیج مه پاش گاوداری شامل موارد زیر است:

  • فیلتر آب (به علت ریز بودن نازل‌ها، برای جلوگیری از مسدود شدن آنها با املاح محلول در آب بهتر است در ابتدای مسیر از فیلتر آب استفاده شود)
  • مخزن آب ( 100 لیتری یا 200 لیتری)
  • پمپ پرفشار (110 بار به بالا)
  • شلنگ معمولی
  • اتصالات و لوله‌های فشارقوی
  • اتصالات فیتینگی یا پرسی
  • سیم بکسل (برای نصب لوله‌ها یا شلنگ‌ها نیاز به سیم بکسل است)

 

خرید پکیج مه پاش گاوداری:

در گاوداری‌ها شما می‌توانید باتوجه‌به متراژ مورد نظرتان، اقدام به خرید پکیج مه پاش گاوداری مورد نظرتان از شرکت پارس صنعت نمایید، پکیج‌ها به‌صورت مه پاش‌های تک نازل، 4 نازله (اندازه‌های 50 و 200 متری) طراحی شده است که هر پکیج باتوجه‌به متراژ لوله، تعداد مناسب لوازم موردنیاز در آن قرار دارد.

شما می‌توانید با انتخاب هر مدل از پکیج‌های مه پاش گلخانه‌ای، پکیج مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.