تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش مرغداری:

گرما یک عامل استرس‌زا برای طیور است و باعث بیماری و عدم رشد کافی آنها شود. به همین دلیل استفاده از مه پاش‌ مرغداری در فصل گرما یک نیاز اساسی است. استفاده از مه پاش در مرغداری منجر به خنک شدن، دفع حشرات و رفع بوی نامطبوع  می‌شود.

انتخاب مه پاش مرغداری باید به‌گونه‌ای باشد که قطرات آب نرسیده به زمین پودر شوند زیرا در غیر این صورت موجب آلودگی در سالن مرغداری می‌شوند.

آخرین مقالات

هیچ پستی یافت نشد

گرما یک عامل استرس‌زا برای طیور است و باعث بیماری و عدم رشد کافی آنها شود. به همین دلیل استفاده از مه پاش‌ها در فصل گرما یک نیاز اساسی برای مرغداری‌ها است. تنها نکته‌ای که در استفاده از مه پاش باید در نظر داشت این است که قطرات آب نرسیده به زمین پودر شوند زیرا در غیر این صورت موجب آلودگی در سالن مرغداری می‌شوند.

مزایای استفاده از مه پاش مرغداری:

 • هوا را خنک می‌کند.
 • گردوغبار را کاهش می‌دهد.
 • حشرات موذی را از بین می‌برد.
 • بوی نامطبوع را از بین می‌برد.
 • خشکی هوا را کاهش می‌دهد.

عملکرد مه پاش در مرغداری:

مه پاش ها در مرغداری، آب به صورت غبار بسیار ریز پاشیده می شود که مقداری از آن تا زمانی که به کف زمین برسد، تبخیر می شود و در نتیجه گرمای موجود در هوای مرغداری را جذب می کند.

در نتیجه عملکرد مه پاش مرغداری، اثر خنک کنندگی بر روی پرندگان و تعادل دمایی در مرغداری ها  می شود. مه پاش ها دارای چکه گیر داخلی هستند تا از چکیدن آب در فواصل آبیاری جلوگیری کنند..

مه پاش‌ها از مکانیسم خنک‌کننده تبخیری (روشی مؤثر برای کاهش استرس گرمایی و اطمینان از افت دما) استفاده می‌کنند.

 

پکیج مه پاش مرغداری پارس صنعت:

پکیج مه پاش مرغداری شامل موارد زیر است:

فیلتر آب (به علت ریز بودن نازل‌ها، برای جلوگیری از مسدود  شدن آنها با املاح محلول در آب بهتر است در ابتدای مسیر از فیلتر آب استفاده شود)

 1. مخزن آب (100 لیتری یا 200 لیتری)
 2. پمپ پرفشار (110 بار به بالا)
 3. شلنگ معمولی
 4. اتصالات و لوله‌های فشارقوی
 5. اتصالات فیتینگی یا پرسی
 6. سیم بکسل (برای نصب لوله‌ها یا شلنگ‌ها نیاز به سیم بکسل است)
 7. نازل مه پاش (در پکیج مرغداری نازل‌ها در حدود 20 میکرون است. باید بسیار ریز باشند)

 

خرید پکیج مه پاش مرغداری:

شما می‌توانید باتوجه‌به متراژ مورد نظرتان، اقدام به خرید پکیج مه پاش مرغداری مورد نظرتان از شرکت پارس صنعت نمایید، پکیج‌ها به‌صورت لوله‌های 45  و 105 طراحی شده است که هر پکیج باتوجه‌به متراژ لوله، تعداد مناسب لوازم موردنیاز در آن قرار دارد. برای اطلاع از قیمت هر پکیج، کافی است روی آن کلیک کنید.

دبی یا خروجی مه پاش مرغداری باید کم باشد تا آب را به جای پاششی به صورت پودری در محیط اسپری کند.

مه پاش مرغداری باعث خنک شدن محیط، دور کردن بوی نامطبوع، دور کردن حشرات در مرغداری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بله. پکیج مه پاش مرغداری پارس صنعت برای انواع مرغداری‌های تخم گذار و گوشتی یکسان است و برای متراژهای بالاتر می‌توانید اندازه لوله و تعداد نازل‌ها را بیشتر سفارش دهید.