تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش رستورانی؛ فروش تخصصی انواع مه پاش رستورانی✔️

در یک روز گرم تابستان، هرکسی که در کنار رستورانی قدم بزند که دارای لایه‌ای از مه خنک کننده است، فوراً جذب آن می‌شود. هوای خنک یک عامل دعوت‌کننده برای جلب توجه رهگذران است. این کار به نوبه خود مشتریان جدیدی را برای رستوران ایجاد می کند..

مه پاش رستورانی می‌تواند هوای اطراف را تا  چندین درجه خنک کند بدون اینکه آنجا را خیس نگه دارد.

آخرین مقالات

هیچ پستی یافت نشد

آشنایی با مه پاش رستورانی:

مه پاش‌ها دستگاهی برای خنک‌کردن و رطوبت‌رسانی به محیط هستند. آنها، با کمک فشار آب که معمولاً ناشی از وجود یک پمپ است، قطرات آن را به ذرات بسیار ریز تبدیل می‌کنند.

 

شدت فشار آب و کوچک بودن روزنه نازل مه پاش، قطرات را به اندازه‌های بسیار ریز در حد 10 الی 15 میکرون تبدیل می‌کند. به علت ریز بودن این قطرات، ذرات آب به شکل مه مانند از دستگاه خارج می‌شوند.

باتوجه‌به اینکه اساس کار همه مه پاش‌ها، علت نام‌گذاری‌ها را می‌توان باتوجه‌به کاربردشان طبقه کرد. به‌عنوان‌مثال، مه پاش رستورانی بیشتر برای کافی‌شاپ‌ها یا رستوران‌ها استفاده می‌شود؛ علاوه بر این مه پاش رستورانی مناسب جاهایی مانند جلوی مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، پارک‌ها و … هستند.

میزان پوشش‌دهی مه پاش رستورانی در مقایسه با مه پاش خانگی بسیار بیشتر است. فشار آب درون لوله‌های این نوع مه پاش هم در حدود 110 تا 220 و بعضاً بالاتر می‌باشد.

نازل مه پاش رستورانی با اندازه‌های 20، 30، 40، 50 میکرون است و با رابط فیتینگ یا پرسی نصب می شوند. علت استفاده از رابط فیتینگی یا پرسی به علت فشار زیاد آب است.

جنس لوله‌های به‌کاررفته از جنس پلی‌آمید قوی است و به علت فشار آب که به آن اشاره کردیم از لوله‌های سیم‌دار قوی استفاده می‌شود.

مزایای مه پاش برای رستوران:

استفاده از مه پاش دارای مزایای زیادی در رستوران است که به 3 مزیت اصلی در مورد نصب آن می‌پردازیم.

 

  1. توانایی جذب مشتریان بیشتر

هوای خنک یک عامل مهم برای جلب‌توجه رهگذران است. این کار به نوبه خود مشتریان جدیدی را برای رستوران یا محل مورد نظرتان  می‌آورد.

 

  1. ایجاد نمایی جذاب

قطرات آب در هوا می‌تواند جلوه زیبایی ایجاد کند که منجر به زیبایی بصری بیشتری در محیط می‌شود. علاوه بر این مه پاش ها باعث دور شدن حشرات و کاهش گردوغبار هم می‌شوند.

پکیج مه پاش رستورانی پارس صنعت:

پکیج مه پاش رستورانی شامل موارد زیر است:

  • فیلتر آب (به علت ریز بودن نازل‌ها، برای جلوگیری از مسدود شدن آنها با املاح محلول در آب بهتر است در ابتدای مسیر از فیلتر آب استفاده شود)
  • مخزن آب ( 100 لیتری یا 200 لیتری)
  • پمپ پرفشار (110 بار به بالا)
  • شلنگ معمولی
  • اتصالات و لوله‌های فشارقوی
  • اتصالات فیتینگی یا پرسی
  • سیم بکسل (برای نصب لوله‌ها یا شلنگ‌ها نیاز به سیم بکسل است)

خرید پکیج مه پاش رستورانی:

شما می‌توانید باتوجه‌به متراژ مورد نظرتان، اقدام به خرید پکیج مه پاش رستورانی مورد نظرتان از شرکت پارس صنعت نمایید، پکیج‌ها به‌صورت لوله‌های 10، 15 ، 25 ، 35 و 45 متری طراحی شده است که هر پکیج باتوجه‌به متراژ لوله، تعداد مناسب لوازم موردنیاز در آن قرار دارد. برای اطلاع از قیمت هر پکیج، کافی است روی آن کلیک کنید.

پکیج مه پاش رستورانی کم فشار را می‌توانید خودتان نصب کنید ولی مه پاش پر فشار، به علت دقتی که باید در نصب آن داشته باشید، نیاز به نظر کارشناسان پارس صنعت دارد.

خیر، زمانی که این پکیج را در ارتفاع 5/2 تا 3 متری وصل می‌کنیم قطرات آب چکه نمی‌کند و در هوا خیلی زود پودر می‌شود.

در مقایسه دو پکیج کم‌فشار یا پرفشار باید بگوییم، پکیج کم‌فشار ارزان‌تر و برای آبیاری مورداستفاده قرار می‌گیرد اما پکیج پرفشار میزان پودر کنندگی آب آن بیشتر و برای خنک‌سازی محیط مورداستفاده قرار می‌گیرد.

اگر شما ساکن تهران و یا شهرهای حومه مانند کرج هستید می‌توانید از خدمات نصب کارشناسان پارس صنعت بهره‌مند شوید در غیر این صورت خدمات ما به‌صورت آنلاین است (توجه داشته باشید تیم پارس صنعت برای پروژه‌های بزرگ در شهرهای ایران خدمات حضوری ارائه می‌دهد)

شما باید  بعد از اتمام فصل گرما، تجهیزات کامل مه پاش رستورانی را جمع‌آوری کرده و آب داخل لوله‌ها را کاملاً تخلیه کنید تا از رسوب مواد معدنی آب در لوله‌ها جلوگیری شود.