به دلیل نوسانات قیمت، قبل از خرید تماس بگیرید

تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش رستورانی و فضای باز

در یک روز گرم تابستان، هرکسی که در کنار رستورانی قدم بزند که دارای لایه‌ای از مه خنک کننده است، فوراً جذب آن می‌شود. هوای خنک یک عامل دعوت‌کننده برای جلب توجه رهگذران است. این کار به نوبه خود مشتریان جدیدی را برای رستوران ایجاد می کند..

مه پاش رستورانی می‌تواند هوای اطراف را تا  چندین درجه خنک کند بدون اینکه آنجا را خیس نگه دارد.

آخرین مقالات

مزایای مه پاش رستوران و فضای باز

مه پاش رستوران و فضای باز به‌عنوان یک روش کارآمد برای مبارزه با حشرات موذی و خنک‌کردن هوا شناخته شده است. در ادامه به برخی از مزایای نصب مه پاش رستورانی اشاره می‌کنیم:
1. خنک‌سازی و ایجاد رطوبت

نصب مه پاش رستوران و فضای باز موجب خنک‌کردن فضای باز و رطوبت‌رسانی در فصول گرم سال می‌شود.

2. کاهش حشرات و آفات

نصب مه پاش در فضای باز می‌تواند به کاهش تعداد حشرات و آفات منجر شود. با کمک مه پاش می‌توان استفاده از محصولات شیمیایی را کاهش داد و خطرات بهداشتی و زیست‌محیطی مرتبط با آنها نیز کاسته شود.

3. کاهش گرد و غبار

ذرات آب خارج شده از مه پاش رستوران و فضای باز می تواند به مولکولهای گرد و غبار بنشیند و از پخش شدن آنها در هوا جلوگیری کند.

4. هزینه کمتر انرژی

استفاده از مه‌پاش در فضای باز می‌تواند به کاهش هزینه انجام کار مربوط به کنترل حشرات و آفات و خنک سازی محیط منجر شود.

5. حفظ محیط‌زیست

استفاده از محصولات شیمیایی برای کنترل حشرات و آفات می‌تواند به آلودگی هوا، آب‌وخاک منجر شود. با نصب مه پاش در فضای باز، می‌توان از آلودگی محیط‌زیست جلوگیری کرد.

عملکرد مه پاش رستوران و فضای باز

سیستم مه پاش، به‌عنوان مهم‌ترین تجهیزات مورد نیاز برای حفظ آرامش و آسایش مشتریان در فصل تابستان برای فضاهای باز رستوران به شمار می رود. این دستگاه با توزیع قطرات ریز آب، فرایند خنک‌سازی محیط را انجام می‌دهد.
البته باید به این نکته اشاره کرد برخی سیستم‌های مه پاش دارای تایمرهایی هستند که در هر دقیقه یا ساعت میزان رطوبت و گرمای محیط را اندازه گرفته و با توجه‌ به آمار و ارقام به ‌دست ‌آمده تنظیمات لازم را برای تعیین میزان قطرات آب موردنیاز برای محیط انجام می‌دهد.

نازل مه پاش به‌عنوان قطعه‌ای که آب را به ذرات بسیار ریز تبدیل می‌کند، مایع موردنظر را با فشار مشخص روی محیط و فضای موردنظر پخش کرده و موجب خنک‌سازی می‌شود. ذرات آب تولید شده توسط نازل‌ها به حدی ریز و کوچک است که به شکل مه نشان داده می‌شوند.

آموزش نصب مه پاش فضای باز

مه پاش رستورانی می‌تواند به بهبود رضایت مشتریان، جلب نظر آن‌ها، از بین بردن بوی نامطبوع، حشرات موذی و نامناسب، ذرات گردوغبار و حفظ شرایط مناسب هوایی در رستوران و فضای باز دست منجر شود. برای نصب مه پاش در فضاهای باز، شما به چندین موارد زیر نیاز دارید:

۱. استفاده از مه پاش مناسب

 مه‌پاش‌هایی که برای فضاهای باز مناسب هستند، باید دارای قدرت پاشش بالا باشند تا از ایجاد قطرات بزرگ آب جلوگیری کنند. همچنین این سیستم مه پاش باید در برابر شرایط آب‌وهوای گرم، مقاوم باشند.

۲. لوله و اتصالات آبیاری

 برای نصب مه پاش، شما به یک سیستم آبیاری نیاز دارید که شامل لوله‌ها، نازل ها و اتصالات است. این سیستم باید به یک پمپ مه‌پاش متصل شود و از طریق شیرها و اتصالات مختلف، آب را به نازل‌های مه‌پاش‌ها برساند

3. منبع برق

 مه‌پاش‌ها برای کارکرد به برق نیاز دارند، بنابراین باید یک منبع برق قابل‌اعتماد برای آنها در نظر گرفته شود.

4. نصب و راه‌اندازی مه پاش: پس از تهیه تجهیزات لازم، باید مه پاش و سیستم آبیاری نصب شود. برای این کار معمولاً به یک تیم حرفه‌ای نیاز است که تجهیزات را به‌درستی نصب کند و سپس سیستم را تست کند.

نکات مهم در نصب مه پاش رستوران

برای نصب مه‌پاش در فضاهای باز مثل رستوران‌ها به چند عامل نیاز است. ابتدا باید از یک سیستم پمپاژ آب مناسب استفاده کنید تا آب به نازل مه‌پاش با فشار زیاد منتقل شود. استفاده از پمپ در سیستم مه پاش رستوران و فضای باز باعث می‌شود تا آب با فشار بیشتری از نازل‌ها خارج شود و به‌جای چکه‌کردن در هوا به‌صورت پودر شود.
همچنین، اگر قرار است مه‌پاش‌ها در فضای باز نصب شوند، بهتر است از مه‌پاش‌هایی با توان بالا برای پخش‌کردن ذرات آب استفاده کنید تا بتوانید بر روی مساحت بیشتری از فضای باز تأثیر بگذارید. در نهایت، نیاز به یک سیستم کنترل تایمر دار برای فعال‌سازی مه‌پاش‌ها و تنظیم دما و زمان مه‌پاش‌ها نیز وجود دارد. این عوامل می‌توانند در نصب موفق مه‌پاش برای فضاهای باز مثل رستوران‌ها به شما کمک کنند.

قیمت و خرید مه پاش رستوران و فضای باز

در هنگام انتخاب مه پاش رستوران و فضای باز، باید به عواملی مانند جنس بدنه، پمپ آب، مقاومت نازل‌ها، وجود سیستم فیلتراسیون و میزان آب مصرفی توسط مه پاش توجه کرد تا بهترین سیستم رطوبت ساز برای رستوران و فضای باز انتخاب شود.

در همین راستا ⚡مجموعه پارس صنعت⚡ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش انواع مه پاش های خانگی، رستورانی و صنعتی، با فراهم‌کردن پکیج مه پاش رستوران در خدمت مشتریان عزیز کشورمان است.

از خدمات ارزنده مجموعه پارس صنعت، طراحی و نصب اصولی مه پاش در رستورانها و فضای باز مانند نمایشگاه ها می توان اشاره کرد. این مجموعه با کمترین میزان لوله و اتصالات، با بالاترین عملکرد را در این فضاها فراهم می‌کند.

مشتریان عزیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت مه پاش رستوران و فضای باز با شماره‌های مندرج در سایت  تماس بگیرید

بله مه پاش رستوران و فضای باز را اگر  کم فشار باشد، می‌توانید خودتان نصب کنید ولی مه پاش پر فشار، به علت دقتی که باید در نصب آن داشته باشید، نیاز به نظر کارشناسان دارد.

خیر، زمانی که این پکیج را در ارتفاع 2/5 تا 3 متری وصل می‌کنیم قطرات آب چکه نمی‌کند و در هوا تبخیر می‌شود.

 برای مه پاش رستوران و فضای باز، آب تصفیه شده با فیلتراسیون باید استفاده شود. زیرا آب سخت و یا آب شهری ممکن است حاوی مواد آلوده و شیمیایی باشد.

خیر، استفاده از مه پاش می‌تواند مصرف آب برای خنک سازی و یا آبیاری گیاهان را کاهش می‌دهد.

 استفاده از مه پاش در رستوران می‌تواند فضا را خنک کند و کیفیت هوای داخل رستوران را بهبود بخشد. همچنین، استفاده از مه پاش می‌تواند به بهبود رطوبت هوا و کاهش گرما در فضای باز نیز کمک زیادی کند.