اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

رطوبت ساز یا مه ساز التراسونیک دستگاهی هست که باتوجه‌به نیروی الکتریکی، مه تولید می‌کنند.

دستگاه رطوبت ساز انواع مختلفی مانند مدل‌های خانگی و صنعتی دارد. 

اکثر رطوبت سازهای التراسونیک با کمک یک  منبع تغذیه و مخزن آب‌کار می‌کنند  و به کمک همین قطعات به افزایش رطوبت هوا کمک می‌کنند.

با خرید دستگاه رطوبت ساز التراسونیک پارس صنعت می‌توانید به افزایش رطوبت و خنکی در محیط‌های سربسته با استفاده از حداقل انرژی برق کمک کنید.

رطوبت ساز التراسونیک چیست؟ [رطوبت ساز پارس صنعت]

افزودن رطوبت به هوا، کیفیت هوای فضاهای بسته مانند خانه را بسیار بهبود می‌بخشد و می‌تواند اثرات مثبت قابل‌توجهی بر سلامت جسمی و روانی افراد داشته باشد که با کمک یک رطوبت ساز میسر می‌شود.

رطوبت ساز یا مه ساز التراسونیک دستگاهی هست که با نیروی الکتریکی، مه تولید می‌کنند. انواع مختلفی از این وسیله وجود دارد، از جمله مدل‌های خانگی و صنعتی. اکثر رطوبت سازها با کمک یک  منبع تغذیه و مخزن آب‌کار می‌کنند  و به کمک همین قطعات به افزایش رطوبت هوا کمک می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با این محصول می‌توانید به مقاله  رطوبت ساز چیست مراجعه نمایید.

رطوبت ساز التراسونیک چگونه کار می‌کند؟

رطوبت ساز اولتراسونیک وسیله‌ای است که به افزایش رطوبت در هوا کمک می‌کند و این کار را با استفاده از یک دیافراگم فلزی یا سرامیکی انجام می‌دهد. این دیافراگرام با فرکانس‌های صوتی بالا در داخل یک مخزن آب می‌لرزد.
با ارتعاش دیافراگم، قطرات آب به‌صورت بسیار ریز تولید می‌شود و یک پنکه این قطرات را به فضای شما می‌رساند. قطرات آب خارج شده به سرعت تبخیر می‌شوند و رطوبت هوا را افزایش دهند.
شما می‌توانید دستگاه رطوبت‌ساز اولتراسونیک را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از شرکت پارس صنعت خریداری نمایید و دراسرع‌وقت آن را تحویل بگیرید.

آخرین مقالات رطوبت ساز های التراسونیک

Blog

آخرین محصولات

Product

5مزایای خرید رطوبت ساز اولتراسونیک:

زمانی‌که افراد در هوای خشک، علائم تنفسی بدی را تجربه می‌کنند. استفاده از دستگاه‌های  رطوبت ساز اولتراسونیک می تواند این هوای خشک را تعدیل کند.
از طرفی دیگر، افراد در ماه‌های سرد برخی از انواع دستگاه‌های گرمایشی می تواند هوای داخل خانه را خشک کنند که در اینجاست خرید مه پاش اولتراسونیک می تواند بسیار مفید باشد.

مزایای خرید دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک شامل موارد زیر است:

1.پیشگیری از آنفولانزا
یکی از مهم‌ترین مزایای رطوبت ساز اولتراسونیک، کاهش خطر ابتلا به آنفولانزا  و بیماری‌های مسری مانند کرونا است زیرا رطوبت بالای 40 درصد ذرات ویروس را غیرفعال می‌کند و احتمال عفونی بودن آنها را بسیار کمتر می‌کند.

2 . کاهش علائم تنفسی (سرفه و آسم)
هوای خشک باعث سرفه خشک و آسم در افراد شود. افزودن رطوبت به هوا می‌تواند هوای تازه و  بیشتری را وارد مجاری تنفسی کند که باعث مرطوب شدن گلو  و بهترشدن تنگی نفس و سرفه می‌شود.

3.رشد بهتر گیاهان آپارتمانی
همه گیاهان آپارتمانی دوستدار رطوبت هستند زیرا باعث سرزنده‌تر شدن آنها می‌شود. با خرید یک مه ساز اولتراسونیک می‌توانید هوای بهتری را برای گیاهانتان فراهم کنید.

4. تصفیه هوا
دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک با واردکردن هوای تازه باعث حذف آلاینده‌ها در فضای سربسته می‌شود. با خرید مه ساز اولتراسونیک شما می‌توانید علاوه بر هوای مرطوب یک هوای پاک و تمیز هم داشته باشید.
قیمت رطوبت ساز اولتراسونیک:
قیمت دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک بر اساس نوع آن معین می‌شود. برای اطلاع از قیمت هر دستگاه باتوجه‌به کاربرد موردنظر آن، ابتدا دستگاه را انتخاب کرده و سپس از قیمت آن مطلع شوید. با خرید رطوبت سازهای اولتراسونیک می‌توانید مزایای زیادی را برای خانه و خانواده‌تان به ارمغان بیاورید؛ در واقع هزینه این رطوبت ساز در مقابل فوایدش بسیار ناچیز است.

 

فراصوت بودن دستگاه رطوبت ساز التراسونیک، وجه ممیزی این وسیله در میان مه سازهاست. ترکیب امواج التراسونیک با قطرات آب منجر به ساخت پدیده مصنوعی مه می‌شود که هم برای رطوبت‌رسانی مؤثر است و هم خنک‌سازی.

یکی از تفاوت‌های مهم در مقایسه با این دو دستگاه، نحوه تولید بخار آب است. بر خلاف بخارسازها که آب را برای تولید بخار می‌جوشانند، رطوبت سازهای التراسونیک عنصر گرمایشی ندارند و نوعی رطوبت ساز مه سرد به‌حساب می‌آیند.

یک رطوبت ساز التراسونیک با ارتعاش یک دیافراگم فلزی و با سرعت صوتی، قطرات آب بسیار ریز ایجاد می‌کند. سپس این قطرات از دستگاه خارج می‌شوند و به داخل اتاق می‌روند و باعث افزایش سطح رطوبت و احساس خنکی می‌شود.