تهران، شادآباد

سبد خرید
دسته: تصفیه کننده هوا

این روزها باتوجه‌به افزایش آلودگی هوا به‌خصوص در شهرهای بزرگ، خرید دستگاه تصفیه هوا به یک وسیله ضروری تبدیل شده است.

متأسفانه، آلودگی هوا نه‌تنها بر روی افراد مسن و کسانی که بیماری‌های قلبی و تنفسی دارند، بلکه برای کودکان و جوانان نیز خطرات زیادی را به همراه دارد؛ عواملی چون خستگی، بی‌حالی، آسم، تنگی نفس و بسیاری عوارض دیگر از دلایل تنفس در هوای آلوده است.

به علت وجود آلاینده‌های معلق در هوا، حتی اگر از منزل هم خارج نشوید، هوای ناسالم و از درب و پنجره‌ها در محیط‌های دربسته وجود خواهد داشت.

استفاده از تصفیه هوا یکی از بهترین راهکارهایی هست که به کمک آن امکان ضدعفونی‌کردن هوای را در محیط‌های مختلف خواهیم داشت.

معرفی تصفیه هوا خانگی

دستگاه تصفیه هوا با استفاده از فیلترهای مختلف و به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا، از طریق ذرات معلق در هوا و میکروارگانیسم‌ها را جذب و تصفیه می‌کند.

این ذرات شامل باکتری‌ها و ویروس‌های موجود هستند که باعث بیماری‌های مختلفی مانند آنفولانزا و کرونا می‌شوند. به‌عبارت‌دیگر، با کمک دستگاه تصفیه هوا برای کرونا می‌توان از این بیماری در امان بود.

خرید دستگاه تصفیه هوا برای کسانی که حیوانات خانگی دارند نیز بسیار مناسب است زیرا این امکان را میدهد که از هوای کاملا عاری از مواد آلرژی زا بهره مند شوند و درصد مشکلات تنفسی ناشی از آلرژِی به موی حیوانات خانگی در آنها به صفر برسد.

مزایای دستگاه تصفیه هوای خانگی

از مزایای خرید تصفیه هوای خانگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف گردوغبار، باکتری‌ها، آلرژن‌ها و بوهای نامطبوع  از هوای محیط‌ خانه
  • از بین بردن مونوکسید کربن و مونوکسید نیتروژن (گازهای متصاعد شده از آشپزی)
  • فیلتر کردن گرده‌های موجود در هوا که باعث سوزش چشم، سرفه و تنگی نفس می‌شود.

کاربرد تصفیه هوا

از انواع دستگاه تصفیه هوا به جز محیط خانه برای محیط‌های زیر نیز می‌توان استفاده کنید.

ایستگاه‌های مترو پایانه­‌های مسافربریبیمارستان­‌ها
آزمایشگاه‌هاخطوط تولید کارخانه‌ها
آپارتمان­‌های مسکونیآموزشگاه‌ها
مدارسدانشگاه‌ها
فرودگاه‌هاداروخانه­‌ها

قیمت دستگاه تصفیه هوا

قیمت دستگاه تصفیه هوا با توجه به ولتاژ، اندازه و میزان پوشش دهی محیط بستگی دارد. به عبارت دیگر برای خرید دستگاه تصفیه هوای خانگی باید به محیطی که قرار است آن را قرار دهید توجه کنید و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شرکت پارس صنعت با فراهم کردن انواع دستگاه تصفیه هوای خانگی از پرتابل تا مدل‌های بزرگتر، برای همه مساحت‌های استاندارد در خانه کارایی دارد. شما عزیزان می‌توانید با خرید تصفیه هواخانگی به طراوت و سلامتی هوای خانه خود بیفزایید و از بیماری‌های مسری نیز در امان بمانید.

خرید تصفیه هوا خانگی

برای خرید تصفیه هوای خانگی می‌توانید مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید و به صورت آنلاین آن را سفارش دهید و یا با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید.