رطوبت ساز یا مه ساز التراسونیک دستگاهی هست که باتوجه‌به نیروی الکتریکی، مه تولید می‌کنند.

دستگاه رطوبت ساز انواع مختلفی مانند مدل‌های خانگی و صنعتی دارد. 

اکثر رطوبت سازهای التراسونیک با کمک یک  منبع تغذیه و مخزن آب‌کار می‌کنند  و به کمک همین قطعات به افزایش رطوبت هوا کمک می‌کنند.

با خرید دستگاه رطوبت ساز التراسونیک پارس صنعت می‌توانید به افزایش رطوبت و خنکی در محیط‌های سربسته با استفاده از حداقل انرژی برق کمک کنید.

رطوبت ساز التراسونیک چیست؟ [رطوبت ساز پارس صنعت]

افزودن رطوبت به هوا، کیفیت هوای فضاهای بسته مانند خانه را بسیار بهبود می‌بخشد و می‌تواند اثرات مثبت قابل‌توجهی بر سلامت جسمی و روانی افراد داشته باشد که با کمک یک رطوبت ساز میسر می‌شود.

رطوبت ساز یا مه ساز التراسونیک دستگاهی هست که با نیروی الکتریکی، مه تولید می‌کنند. انواع مختلفی از این وسیله وجود دارد، از جمله مدل‌های خانگی و صنعتی. اکثر رطوبت سازها با کمک یک  منبع تغذیه و مخزن آب‌کار می‌کنند  و به کمک همین قطعات به افزایش رطوبت هوا کمک می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با این محصول می‌توانید به مقاله  رطوبت ساز چیست مراجعه نمایید.

رطوبت ساز التراسونیک چگونه کار می‌کند؟

رطوبت ساز اولتراسونیک وسیله‌ای است که به افزایش رطوبت در هوا کمک می‌کند و این کار را با استفاده از یک دیافراگم فلزی یا سرامیکی انجام می‌دهد. این دیافراگرام با فرکانس‌های صوتی بالا در داخل یک مخزن آب می‌لرزد.
با ارتعاش دیافراگم، قطرات آب به‌صورت بسیار ریز تولید می‌شود و یک پنکه این قطرات را به فضای شما می‌رساند. قطرات آب خارج شده به سرعت تبخیر می‌شوند و رطوبت هوا را افزایش دهند.
شما می‌توانید دستگاه رطوبت‌ساز اولتراسونیک را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از شرکت پارس صنعت خریداری نمایید و دراسرع‌وقت آن را تحویل بگیرید.

آخرین مقالات

Blog

آخرین محصولات

Product

رطوبت ساز التراسونیک