تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن کرمانشاه[خرید از تولید کننده]

نسرین نیک نژاد
2024-01-22
10:12
No Responses
علوفه خردکن کرمانشاه

استان کرمانشاه دارای ظرفیت خوبی در حوزه دامی است و باتوجه‌به تولیدات این حوزه، به خودکفایی در برخی محصولات مرتبط با این حیوانات رسیده است. تعداد واحدهای دامی در تولیدات دامپروری در حدود ۴۷۰ هزار تن اعلام شده است و شامل دام‌های سبک‌وسنگین مانند مرغ، گاو، و گوسفند می‌شود. لازم به ذکر است که استان کرمانشاه بخشی از تولیدات دامداری‌ها را به دیگر مناطق و حتی خارج از کشور صادر می‌شود. در این مقاله پارس صنعت به یکی از ابزارهای مهم در صنعت دامپروری این استان می‌پردازیم یعنی علوفه خردکن کرمانشاه!

مشخصات علوفه خردکن پارس صنعت

دامداران عزیز می‌توانند برای خرید مستقیم از تولیدکننده مجموعه پارس صنعت را انتخاب کنند. علوفه خردکن‌های ما دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی این دستگاه‌ها به 4 سایز 50 ، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه کوب کرمانشاه ساخت مجموعه پارس صنعت (خرید مستقیم از تولیدکننده) را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

انواع علوفه خوردکن کرمانشاه

مجموعه پارس صنعت، یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است. این مجموعه سه نوع علوفه خردکن را برای دامداران کرمانشاه در اختیار قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های ارائه شده توسط پارس صنعت به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند، هر کدام دارای کاربردهای خاصی هستند:

1. علوفه خردکن ساده: برای خرد کردن علوفه خشک استفاده می‌شود.
2. علوفه خردکن همه‌کاره: این نوع علوفه خردکن مناسب برای خرد کردن علوفه خشک، تر، کاه و کلش، چغندر، میوه، انواع سبزی‌ها و همچنین آسیاب کردن بذرها است.
3. علوفه خرد کن هیدروپونیک: این نوع علوفه خردکن برای استفاده در محیط هیدروپونیک و خرد کردن علوفه تر مناسب است.

علوفه خردکن دهانه 60 برای علوفه خشک و تر

فروش علوفه خردکن در کرمانشاه

قیمت علوفه خردکن کاه در مجموعه پارس صنعت به عوامل مختلفی مانند اندازه و قدرت موتور و مشخصات فنی آن بستگی دارد. همچنین شرایط ارسال نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین، برای دانستن قیمت دقیق علوفه خردکن، بهتر است با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و در مورد کارکرد و موارد دیگر از آنها مشاوره کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *