قیمت مه پاش گلخانه کوچک

بررسی قیمت مه پاش گلخانه کوچک+ اهمیت کاربرد آن

مه پاش‌های گلخانه ای می‌توانند با از بین بردن آفات و ایجاد میزان مناسب رطوبت به شما در حفظ محیطی مساعد برای گیاهان کمک زیادی کنند. این فواید را در ادامه با مروری دقیق بر روی ویژگی‌های آنها بررسی می کنیم تا با اطلاع یافتن از قیمت مه پاش گلخانه کوچک، بتوانید خرید مناسبی داشته باشید.

اهمیت کشت گیاهان در گلخانه‌ها:

همان‌طور که می‌دانید گلخانه‌ها محلی برای رشد مصنوعی گیاهان هستند که هدف آنها فراهم کردن محیطی مناسب برای رشد بر حسب نیازشان است. فرقی ندارد چه بخواهید گیاهان عجیب و غریب مانند کاکتوس‌های آفریقایی را دور از زیستگاه طبیعیشان پرورش دهید چه بخواهید دسته‌ای از سبزی‌های خوشمزه مانند ریحان را پرورش دهید، گلخانه یک راه حل ایده آل برای شماست.

استفاده از گلخانه ها منجر به تولبد گیاهان باکیفیت تر و بیشتر می شود.

قیمت مه پاش برای گلخانه چقدر است؟
کاربرد مه پاش در گلخانه

عوامل مهم در گلخانه‌های کوچک:

یک گلخانه به نور، دما و رطوبت مناسب نیاز دارد تا گیاهان را در یک محیط مساعد پرورش دهد. علاوه بر این، از آنجایی‌که مناطق مرطوب نیز مستعد ابتلا به آفات و کپک هستند، باید قبل از اینکه به گیاهان آسیب برسد، با روش‌های درست و استفاده از لوازم مناسب با آنها مقابله کنید.
خوشبختانه، تمام این جنبه‌ها را می‌توان به سادگی با استفاده از مه پاش گلخانه‌ای به دست آورد.

مه پاش در محیط گلخانه از فناوری کارآمد برای انتقال رطوبت و آبیاری مناسب به گیاهان استفاده می‌کند.

مه پاش (Fogger) چیست؟

مه‌ پاش (Fogger) نوعی نازل است که برای آبیاری در گلخانه‌های معمولی و همچنین گلخانه‌های هیدروپونیک به کار برده می‌شود.
مه‌‌ پاش‌ها آب را به صورت پودری مه مانند اسپری می‌کند. معمولا ًمه‌ پاش‌ها از جنس‌ پلی‌اتیلن ساخته می‌شوند که برای مرطوب نگه‌داشتن فضای گلخانه و آبیاری مورداستفاده قرار می‌گیرند.

قیمت مه پاش

عملکرد مه پاش گلخانه‌ای چگونه است؟

آبیاری در گلخانه باید به طور مناسب در سراسر آن منطقه پخش شود تا به نتایج مورد نظر برسد.

از آنجایی‌که آب کشش سطحی بالایی دارد که باعث می‌شود آن را مستعد قطره قطره شدن روی برگ‌ها می کند می‌تواند منجر به جذب ناکارآمد شود، به‌همین دلیل است که مه‌ پاش برای گلخانه یک جایگزین عالی به جای بطری‌ها و اسپری‌ها و یا هر چیز دیگری برای آبیاری است.

همچنین برخی از مه‌پاش‌های گلخانه‌ای با قدرت بالا، هوای درون خود را منتشر می‌کنند و جریان‌های هوا را به همراه آب در سراسر گلخانه ایجاد می‌کنند. این به سادگی به این معنی است که به جای آب از هوا به عنوان واسطه استفاده می‌کنند و قطرات آب را در فضای هوا معلق می‌کنند.

مزایای استفاده از مه پاش گلخانه کوچک چیست؟

تکنیک جریان هوا ایجاد شده توسط مه پاش گلخانه‌ای به طور ایده‌آل برای مدیریت رطوبت بسیار مفید است. از سوی دیگر، قطرات آب خارج شده از طریق مه پاش به ریشه کنی حشرات و آفات منجر می‌‌شود.

مه پاش‌های گلخانه‌ای می‌توانند با از بین بردن کپک و آفات و مدیریت سطح رطوبت به شما در حفظ محیط مناسب برای گیاهان خود کمک کنند. این موارد را در زیر با مروری دقیق از ویژگی های آنها بررسی کنید تا خرید مناسبی داشته باشید.

یک گلخانه به نور، دما و رطوبت مناسب نیاز دارد تا گیاهان را در یک محیط مساعد محصور کند. علاوه بر این، این مناطق مرطوب و بسته نیز مستعد ابتلا به آفات و کپک هستند که باید قبل از اینکه به گیاهان شما آسیب برسانند، با آنها مقابله کنید.

پر کاربردترین مه پاش گلخانه کوچک و قیمت آنها:

در فهرست زیر، گزینه‌های مختلفی را خواهید یافت که می‌تواند انتخاب بهترین مه‌پاش گلخانه کوچک باشد، همچنین می‌توانید با انتخاب یک از این مدل‌ها، از قیمت مه پاش گلخانه کوچک خود نیز مطلع شوید.

مه پاش تک وجهی برای آبیاری در یک جهت مورداستفاده است و محدوده  تک وجهی از یک گلخانه کوچک را تحت آبیاری قرار می‌دهد.

مه پاش تک نازله

مه پاش 4جهته برای آبیاری در چهار جهت مورداستفاده است و محدوده  متوسطی از گلخانه کوچک را تحت پوشش آبیاری قرار می‌دهد.

مه پاش چهار طرفه به همراه رابط پرسی 6 میل

مه پاش 6 جهته با پوشش دهی آبیاری در 6 جهت، قسمت‌های بیشتری را آبیاری می‌کند.

مه پاش 6 طرفه به همراه رابط 6 میلی متر

مه پاش کم فشار فیتکو برای افزایش میزان رطوبت در فضای گلخانه به کار برده می‌شود، همچنین برای کم کردن میزان دامنه پوشش مه پاش نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مه پاش کم فشار می‌توان در محیط های آزمایشگاهی یا گلخانه‌های بسیار کوچک هم استفاده می‌کنند.

همچنین از مه پاش فیتکو برای پوشش‌دهی نقاط کوری که توسط مه ‌پاش‌های دیگر آبیاری نمی‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مه پاش کم فشار فیتکو پارس صنعت

استعلام قیمت مه پاش گلخانه کوچک:

سطح رطوبت و میزان رطوبت یک عامل کلیدی در گلخانه های بزرگ و کوچک است. اگر این عامل مهم کم باشد، گیاهان فتوسنتز انجام نمی دهند و منجر به عملکرد پایین آنها می شود. همچنین مه‌پاش‌های گلخانه‌ای به دور کردن حشره ها از طریق اسپری کردن و با کمک جریان هوای مصنوعی کمک می‌کنند.
با توجه به عملکردی که این وسیله دارد می فهمیم؛ قیمت مه پاش گلخانه کوچک در برابر مزایای آن بسیار کم است.

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای  راه‌اندازی گلخانه به‌خصوص کشت علوفه هیدروپونیک در ایران است.

اگر قصد خرید این محصول و یا استعلام قیمت مه پاش گلخانه کوچک را دارید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.