تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن دوکاره؛معرفی و قیمت دستگاه خردکن علوفه 2کاره

نسرین نیک نژاد
2023-09-18
18:02
No Responses
علوفه خردکن دوکاره

علوفه خردکن دوکاره یک ماشین کشاورزی است که برای خرد کردن علوفه‌ها و آسیاب کردن غلات استفاده می‌شود. این دستگاه دو وظیفه را با هم ترکیب کرده است تا به دامداران امکان تسهیل فرآیند خرد کردن علوفه و آسیاب کردن غلات را بدهد.

در بخش خردکن علوفه، این دستگاه قادر است علوفه‌های مختلف را به قطعات کوچک‌تر خرد کند. این کار برای آماده‌سازی علوفه برای دام‌ها مفید است. به‌عنوان‌مثال، باخرد کردن علوفه به اندازه کوچک‌تر، حیواناتی می‌توانند تغذیه بهتری داشته باشند.

در بخش آسیاب علوفه خردکن دوکاره، این دستگاه قادر است غلاتی مانند گندم، جو، ذرت و غیره را به پودر نرم تبدیل می‌کند که دام‌ها برای خوردن آن انرژی کمتری صرف می‌کنند.

در ویدئوی زیر می‌توانید عملکرد علوفه خردکن دوکاره پارس صنعت را مشاهده کنید.

علوفه خردکن دوکاره راهی برای رونق دامداری

بر اساس داده‌های سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO)، دامداری و پرورش دام در سراسر جهان به بالغ بر 1.3 میلیارد نفر را به عنوان منبع درآمد و معیشتی خود تأمین می‌کند و حدود 34 درصد از پروتئین‌های مورد نیاز جهانی را فراهم می‌کند.

طبق نظر کارشناسان در آینده، تقاضای جهانی برای گوشت با حدود 15 درصد و مصرف شیر و فرآورده‌های لبنی با حدود 25 درصد افزایش خواهد یافت. در گذشته، کاهش مصرف محصولات دامی به دلیل نگرانی‌ها درباره استفاده بیش از حد از منابع طبیعی و مشکلات خشکسالی، چالش‌های قابل توجهی را برای دامداران ایجاد کرده است.

از طرف دیگر، شواهد نشان می‌دهد که کمبود محصولات دامی در رژیم غذایی انسان با سوءتغذیه و کمبود رشد مرتبط است. بنابراین، استفاده از علوفه خردکن به عنوان یکی از ابزارهای مدرن به رونق دامداری کمک زیادی می‌کند.

علوفه خردکن دوکاره

معرفی علوفه خردکن دوکاره

پارس صنعت، به‌عنوان تولیدکننده انواع علوفه خردکن، 12 مدل مختلف از این دستگاه‌ها را تولید می‌کند. این علوفه خردکن‌ها قادر به خردکردن انواع مختلف خوراک دام هستند. آنها قادر به خردکردن و آسیاب‌کردن مواد غذایی مانند ضایعات میوه، برگ‌های درختان، علوفه هیدروپونیک و خردکن شاخ‌وبرگ خرما هستند.
علاوه بر این، علوفه خردکن‌های پارس صنعت قادر به خردکردن گیاهان دیگری نیز هستند. برخی از این گیاهان شامل کاه و کلش، یونجه، چغندر، سیب‌زمینی، نان خشک، کلم، کلم‌بروکلی، کاهو، برگ تنباکو و علوفه تر می‌شوند.
همچنین علوفه خردکن‌ دوکاره پارس صنعت برای خردکن سالاد صنعتی، خردکن برگ تنباکو، خردکن زغال (آسیاب زغال)، آسیاب گندم، آسیاب جو، آسیاب ذرت، آسیاب پوست گردو، آسیاب دانه‌های روغنی، خردکن بادمجان، خردکن پوست بادام‌زمینی و آسیاب خرما نیز کارایی دارند.

انواع علوفه خردکن‌ دوکاره

علوفه خردکن‌ های مجموعه پارس صنعت در3 سایز 50 ، 60  و 70 تقسیم می‌شوند. لازم به ذکر است تمامی علوفه خردکن‌ها در دونوع ساده و دوکاره قابل طزاحی هستند و دامداران عزیز می‌توانند با

در ادامه  3 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید.

انواع علوفه خردکن
ظرفیت
علوفه خرد کن دهانه 50 [دو کاره] 1 تن در ساعت
علوفه خردکن دو کاره دهانه 60 1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن دو کاره دهانه 70 2 تن در ساعت

لازم به ذکر است، مجموعه پارس صنعت، بدنه تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن قابل حمل را تا 6 ماه شامل گارانتی کرده است و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است.

علوفه خردکن ورامین
علوفه خردکنهای پارس صنعت

مشخصات علوفه خردکن‌ دوکاره

علوفه خردکن‌ دوکاره پارس صنعت دارای مشخصاتی هستند که آنها را از بقیه مدل‌های موجود در بازار متمایز می‌کند. به طور مثال سیستم اورلود که با خاموش کردن دستگاه در مواقع ضروری، می‌تواند عمر علوفه خردکن‌ها را دوچندان کند. در ادامه به 10 مورد از مشخصات دیگر علوفه خردکن‌ها می‌پردازیم.

1. بدنه همه علوفه خردکن‌ها از ورق با ضخامت 2 میل ساخته شده است.
2. اندازه قوطی دستگاه 40 میلیمتر و قوطی تو دلی‌ها (رابط بین محور افقی دستگاه) 30 میلیمتر است.
3. در شفت محور علوفه خردکن‌ها از مدل 30 استفاده شده است.
4. یاتاقان‌های دو طرف دستگاه از نوع 206 است.
5. تعداد چرخ‌های علوفه خردکن دهنه 50 و 60، 2 عدد و از نوع سطلی است.
6. تعداد چرخ‌های علوفه خردکن 70، 4 عدد و از نوع فرقونی است.
7. تیغه‌های علوفه خردکن‌ها به‌صورت کمباینی و آبکاری شده است.
8. پایه نگهدارنده تیغه‌ها که به شفت دستگاه متصل است از ورق 4 میل ساخته شده است.
9. دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت دارای فولی دو تسمه هستند.
10.موتورهای علوفه خردکن 50 و 60، 3 اسب بخار و موتور دهانه 70، 5 اسب بخار قدرت دارد.

در ادامه به مزایای خرید علوفه خردکن و در نهایت فروش این محصول از مجموعه پارس صنعت می‌پردازیم.

خرید علوفه خردکن دو کاره

خرید یک علوفه خردکن دوکاره از مجموعه پارس صنعت برای هر دامداری لازم است. زیرا این علوفه خردکن قابلیت خردکردن انواع مختلف خوراک‌ها و علوفه‌ها و آسیاب‌کردن غلات مختلف را دارد و همین امر به دامداران اجازه می‌دهد تا مواد غذایی متنوعی را به دام‌ها بدهند.
با خرید یک دستگاه دوکاره، دامداران نیاز به دو دستگاه جداگانه برای خردکردن و آسیاب‌کردن ندارند و به همین دلیل در هزینه‌های مربوط به تهیه این دستگاه‌ها صرفه‌جویی زیادی می‌شود.
همچنین با استفاده از علوفه خردکن دوکاره، دامداران می‌توانند خوراک‌ها را به شکلی مناسب به دام‌ها ارائه دهند. این امر می‌تواند باعث سلامت و رشد بیشتر دام‌ها شده و در نتیجه سودآوری دامداری را افزایش دهد.
جهت استعلام قیمت علوفه خردکن دوکاره و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

سؤالات متداول

  1. آیا مجموعه پارس صنعت دارای خدمات پس از فروش است؟

بله، مجموعه پارس صنعت دارای خدمات پس از فروش است. مجموعه ما توجه ویژه‌ای به ارائه خدمات پس از خرید به مشتریان خود دارد.

2. علوفه خردکن دوکاره چیست؟

علوفه خردکن دوکاره دستگاهی برای خرد کردن علوفه‌ها و خوراک‌های دامی و آسیاب کردن غلات مختلف است.

3. استفاده از علوفه خردکن دوکاره در دامداری چه مزایایی دارد؟

با استفاده از علوفه خردکن دوکاره، می‌توان خوراک‌های متنوعی را به دام داد. این امر باعث ایجاد ترکیبات تغذیه‌ای متنوع‌تر و متعادل می‌شود که برای سلامت و رشد صحیح دام‌ها بسیار مهم است.

 

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.7]
نسرین نیک نژاد
2023-09-18
18:02
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *