تهران، شادآباد

سبد خرید

نوار تیپ گلپایگان| خرید مستقیم تیپ کشاورزی در گلپایگان

نسرین نیک نژاد
2023-10-06
09:12
2 Responses
نوار تیپ گلپایگان

نوار تیپ گلپایگان (drip tape) یکی از روش‌های آبیاری قطره‌ای در این شهرستان است که در کشاورزی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه اغلب کشاورزان از این روش برای آبیاری محصولات خود استفاده می‌کنند.
استفاده از نوار تیپ در کشاورزی دارای مزایای زیادی است. این روش آبیاری باعث صرفه‌جویی در مصرف آب می‌شود و به کاهش هدررفت آب کمک می‌کند. همچنین، نوار تیپ باعث افزایش رشد محصولات و کاهش هزینه‌های آبیاری می‌شود.

نوار تیپ برای آبیاری محصولات مختلفی در صنعت کشاورزی شهرستان گلپایگان،استفاده می‌شود. با استفاده از این روش آبیاری، می‌توان بهبود کیفیت محصولات را نیز تضمین کرد.

کاربرد نوار تیپ گلپایگان

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در شهرستان گلپایگان، صنعت کشاورزی است. محصولات باغی نظیر گردو، بادام، انگور، سیب و زردآلو به مقدار بسیار زیادی در این شهرستان تولید می‌شوند و فراوری آن‌ها باعث ارتقای سطح درآمد مردم و کاهش هدررفت محصولات می‌شود.

استفاده از نوار تیپ گلپایگان می‌تواند بهبود کیفیت و کمیت محصولات باغی مانند گردو، بادام، انگور، سیب و زردآلو را به دنبال داشته باشد. باتوجه‌به اینکه محصولات باغی در شهرستان گلپایگان به مقدار بسیار زیادی تولید می‌شوند و فراوری آن‌ها (کشمش، شیره، آبغوره، سرکه، کمپوت، آبمیوه، کنسانتره، مغز بادام، عرقیات گیاهان دارویی و غیره) می‌تواند به ارتقای سطح درآمد مردم و کاهش هدررفت محصولات کمک کند.

به‌طورکلی، استفاده از نوار تیپ آبیاری می‌تواند بهبود کیفیت و کمیت محصولات باغی و در نتیجه، افزایش سوددهی در کشاورزی شهرستان گلپایگان کمک کند.

نوار تیپ گلپایگان
نوار تیپ برای صیفی جات

لیست قیمت نوار تیپ کشاورزی

باتوجه‌به اینکه مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع نوار تیپ (درزدار و پلاکدار) است، قیمت آنها به طور عمده بسیار مناسب است.

در جدول زیر قیمت انواع نوار تیپ عمده را در تاریخ مهر 1402 مشاهده می‌کنید. جهت خرید و اطلاع از آخرین قیمت هر نوع از نوارهای آبیاری می‌توانید بر روی آنها کلیک کنید.

خرید نوار تیپ آبیاری مستقیم از مجموعه پارس صنعت برای گلپایگان می‌تواند به شما کمک کند تا از محصولات باکیفیت و قیمت مناسب بهره‌مند شوید و با استفاده از این تجهیزات، به افزایش کیفیت و کمیت محصولات خود برسید.

نوار تیپ برای درخت
نوار تیپ برای درخت زردآلو

خرید نوار تیپ در گلپایگان

مجموعه پارس صنعت یکی از مراکز معتبر و باسابقه در زمینه تولید و عرضه تجهیزات آبیاری از جمله نوار تیپ قطره‌ای است. در طی سال‌های متمادی، مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، نیازهای مشتریان خود را برطرف کند.

برای خرید نوار تیپ به‌صورت مستقیم از مجموعه پارس صنعت برای گلپایگان، می‌توانید با شماره‌تلفن‌های شرکت تماس حاصل کنید و جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشخصات فنی و قیمت محصولات، با کارشناسان فروش ما مشورت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق سایت رسمی شرکت پارس صنعت، محصولات موردنیاز خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

جهت خرید انواع نوارتیپ پلاکدار و درزدار و یا اطلاع از قیمت نوار تیپ گلپایگان بر روی کلمه «نوار تیپ» کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

2 پاسخ

  1. عالیست هم قیمت را اعلام نمودند هم روش وکاربرد نوار را یک سوال آیا برای کشت هندوانه یا خربزه وخیار که فاصله بوته ها باید بیشتر از سی سانت باشد قطره چکان فاصله بیشتر هم وجود دارد خوشحال میشوم در صورت امکان تماس بر قرار نمایید

    1. سلام نوار تیپ تا فا صله 30 سانت داریم و بیشتر نداریم ولی برای این محصولات که شما می فرمایید هم در بعضی از مناطق از نوار تیپ 10 سانت و 20 سانت استفاده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *