تهران، شادآباد

سبد خرید

نوار تیپ ارومیه | خرید مستقیم و بدون واسطه در ارومیه

نسرین نیک نژاد
2023-10-05
08:54
No Responses
نوار تیپ ارومیه

با استفاده از نوار تیپ ارومیه، می‌توان به مدیریت منابع آبی در این شهر کمک کرد. این روش آبیاری به طرز چشمگیری باعث کاهش مصرف آب و افزایش بهره‌وری در کشاورزی می‌شود. همچنین، استفاده از نوار تیپ ارومیه باعث کاهش هزینه‌های مربوط به آبیاری و افزایش سودآوری باغ‌های میوه ارومیه می‌شود.

آبیاری با نوار تیپ به حفظ محیط‌زیست نیز کمک می‌کند. به‌طورکلی، استفاده از این ابزار آبیاری در ارومیه و سایر مناطق کشور مزایای فراوانی دارد که بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد.

جهت آشنایی بیشتر در مورد انواع نوار تیپ‌های تولیدی مجموعه پارس صنعت می‌توانید ویدئوی زیر را ملاحظه نمایید.

انواع نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ، یک نوار پلی‌اتیلنی با انعطاف‌پذیری بسیار زیاد است که در سیستم‌های آبیاری قطره‌ای استفاده می‌شود. این نوار توخالی دارای دیواره‌های نازکی است که در هنگام آبیاری پرازآب می‌شود. سپس آب از طریق درزها یا دریپرهای موجود بر روی سطح آن به‌صورت قطره ای خارج شده و زمین را آبیاری می‌کند.

نوار تیپ در دو شکل پلاک دار و درزدار تولید می‌شود. هر یک از این نوارها مشخصات و قابلیت‌های متفاوتی دارند.

  • نوار تیپ درزدار، درزهایی روی سطح خود دارد که از بغل دوخت شده‌اند. در هنگام آبیاری، آب از این درزها خارج شده و خاک را مرطوب می‌کند.
  • نوار تیپ پلاک دار شباهت زیادی به نوار درزدار دارد، با این تفاوت که آبرسانی در این نوار از طریق قطره‌چکان‌های موجود بر روی سطح آن انجام می‌شود. این قطره‌چکان‌ها بر روی شکاف‌های نوار پلاک دار و در فواصل ۱۰ تا ۳۰ سانتی‌متری قرار گرفته‌اند.

در زمان آبیاری و با پر شدن نوار پلاک دار، قطرات آب با فشار اندک از قطره‌چکان‌ها خارج شده و به‌آرامی زمین را مرطوب می‌کند.ماندگاری نوار تیپ

خرید مستقیم نوار تیپ

شما می‌توانید با خرید مستقیم و بدون واسطه نوار تیپ در مجموعه پارس صنعت از مزایایی برخوردار شوید. به‌عنوان‌مثال، مجموعه ما هزینه‌های واسطه‌گری را کاهش داده و قیمت مناسب‌تری را برای نوار تیپ آبیاری ایجاد کرده است.

همچنین شما می‌توانید با خرید مستقیم و بدون واسطه نوار تیپ در ارومیه، سؤالات خود را در مورد انواع نوار تیپ‌ها، نحوه استفاده و خدمات پس از فروش آنها از ما بپرسید. این خرید مستقیم می‌تواند به شما اطمینان بیشتری در خرید ایجاد کند و  هر گونه مشکل بعد از خرید را نیز کاهش دهید.

در جدول زیر قیمت انواع نوار تیپ عمده را در تاریخ مهر 1402 مشاهده می‌کنید. جهت خرید و اطلاع از آخرین قیمت هر نوع از نوارهای آبیاری می‌توانید بر روی آنها کلیک کنید.

نوار تیپ پلاکدار 20 سانتی (1000 متری)10600000ریال
نوار تیپ پلاکدار 10 سانتی (1000 متری)11180000 ریال
نوار تیپ بغل دوخت 10 سانتی (1000 متری)5410000 ریال
نوار تیپ بغل دوخت 20 سانتی (1000 متری)5410000 ریال

مزایای نوار تیپ ارومیه

استفاده از نوار تیپ آبیاری برای باغ‌های میوه ارومیه به‌ویژه سیب و آلو می‌تواند باعث  صرفه‌جویی آب در این منطقه شود. ازآنجایی‌که  نوار تیپ آبیاری یک سیستم آبیاری قطره‌ای است که در طول ردیف درختان باغ قرار می‌گیرد و آب را به‌صورت مستقیم و آرام به ریشه‌های گیاهان تحویل می‌دهد؛ بنابراین باعث رشد زیاد و افزایش محصول زیاد درختان میوه در ارومیه می‌شود.

برای خرید انواع نوار تیپ‌ها اعم از نوار تیپ پلاکدار و نوار درزدار می‌توانید با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه «نوار تیپ» کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]
نسرین نیک نژاد
2023-10-05
08:54
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *