تهران، شادآباد

سبد خرید

قیمت نوار تیپ زنجان [ خرید مستقیم و بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2023-06-01
22:15
No Responses
قیمت نوار تیپ در زنجان

یکی از لوازم آبیاری مدرن قطره‌ای، نوارهای تیپ هستند که نقش مهمی در آبرسانی، حفظ خاک و بهبود شرایط رشد گیاهان دارند. در واقع، نوار تیپ‌ها می‌توانند به گیاهان کمک کنند تا به‌صورت مداوم و در مقدار مناسبی آبیاری شوند و در نتیجه رشد بهتری داشته باشند و همچنین نسبت به شرایط خشکسالی و کم‌آبی، مقاومت بیشتری از خود نشان دهند.

آبیاری قطره‌ای یکی از عوامل مهم در افزایش راندمان کشاورزی و افزایش تولید محصولات غذایی است. باتوجه‌به نیاز روزافزون جامعه به غذا، بهینه‌سازی از منابع آبی در تولیدات کشاورزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است.

استفاده از سیستم‌های آبیاری مدرن، مثل روش قطره‌ای و مه‌پاش، به دلیل کاهش هدررفت آب و افزایش بهره‌وری از این مایع حیات، می‌تواند به مدیریت پایدار منابع آبی و کشاورزی پایدار کمک زیادی کند. این سیستم‌ها همچنین می‌توانند به کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری در کشاورزی هم منجر شوند.

قیمت نوار تیپ در زنجان

قیمت نوار تیپ زنجان

نوار تیپ‌های کشاورزی علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف آب، زمین‌های کشاورزی مسطح را به طور یکنواخت و مداوم آبیاری می‌کنند که باعث رشد بهتر گیاهان می‌شود.بنابراین، استفاده از نوار تیپ می‌تواند به جایگزینی مناسب برای سیستم‌های آبیاری بارانی و صرفه‌جویی در مصرف آب باشد.

برای استعلام قیمت انواع نوارهای تیپ در زنجان می‌توانید با کلیک بر روی محصولات مندرج در جدول، اطلاعات لازم را کسب کنید.

نوار تیپ پلاک دار 20 سانتی [1000 متری]
نوار تیپ پلاک دار 10 سانتی [1000 متری]
نوار تیپ بغل دوخت 10 سانتی[1000 متری]
نوار تیپ بغل دوخت 20 سانتی [1000 متری]

نوار آبیاری تیپ چیست؟

نوار آبیاری قطره‌ای یا نوار تیپ، طول صاف و نازکی است که در فواصل معینی سوراخ‌هایی دارد. آب پس از واردشدن به نوار تیپ، به مقدار مشخصی از درون این سوراخ‌ها یا دریپرها خارج می‌شود و به طور مستقیم به ریشه گیاهان می‌رسد.

نوار تیپ را می‌توان در کشت‌های ردیفی و بر روی زمین‌های هموار با شیب کم به کاربرد. البته از آنها می‌توان برای آبیاری در باغ‌های کوچک یا بزرگ نیز استفاده کرد و نوار تیپ‌ها را راهی سازگار با محیط‌زیست برای هیدراته کردن گیاهان دانست.

موارد تاثیر گذار درقیمت نوار تیپ 

قیمت نوار تیپ در زنجان به چندین عامل مختلف بستگی دارد که در زیر به برخی از مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

  1. جنس و کیفیت
  2. ضخامت
  3. طول نوار تیپ
  4. نوع و تعداد دریپرها
  5. شکل و سایز نوار تیپ
  6. تأمین‌کننده

به‌طورکلی، قیمت نوار تیپ آبیاری بستگی به عوامل متعددی دارد و باید با مطالعه بازار و مقایسه قیمت‌ها، بهترین گزینه را انتخاب کرد.

از آنجایی که استفاده از نوار تیپ می‌تواند به صرفه‌جویی در زمان و هزینه آبیاری منجر شود؛ بنابراین قیمت آن در برابر مزایایش ناچیز به شمار می‌آید. در مقایسه با هزینه‌های دیگری که برای تعمیر یا نصب لوازم آبیاری قطره‌ای نیاز است، هزینه نوار تیپ نسبتاً  ناچیزاست. بنابراین، اگر به دنبال راهی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید و نصب سیستم آبیاری قطره‌ای هستید، استفاده از نوار تیپ می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

نوار تیپ در زنجان

خرید نوار تیپ زنجان

مجموعه پارس صنعت انواع نوار تیپ پلاکدار و نوار درزدار را در متراژهای استاندارد (1000 متری) در اختیار کشاورزان عزیز قرار داده است. فاصله بین دریپرها بین 20،10 و 30 سانتی‌متر است که بنا به دلخواه مشتری تغییر می‌کند.

برای مشاهده و خرید انواع نوار تیپ در زنجان و سراسر کشور، می‌توانید سفارش‌های خود را برای ما بفرستید تا آنها را در اسرع وقت و قیمت مناسب، برایتان ارسال کنیم.

 

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *