تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن دزفول[خرید انواع خردکن علوفه دزفول]

نسرین نیک نژاد
2023-09-01
13:20
No Responses
علوفه خردکن دزفول

استفاده از تجهیزات نوین مانند علوفه خردکن در صنعت دامداری ایران در شهرهای مختلف مانند دزفول اهمیت زیادی دارد. این تجهیزات مدرن به دامداران امکانات و مزایایی را فراهم می‌کنند که به بهبود عملکرد و رشد دام‌ها، بهره‌وری بیشتر و کاهش هدررفت منابع کمک می‌کنند.

استفاده از علوفه خردکن در صنعت دامداری به دامداران امکان می‌دهد تا علوفه‌ها را به‌صورت بهینه و مناسب برای دام‌ها خردکنند. این کار باعث افزایش دسترسی دام به تغذیه موردنیاز بهبود هضم و جذب مواد مغذی می‌شود که در نتیجه، رشد و عملکرد بهتری برای دام‌ها به دست می‌آید.

در ادامه به عملکرد یکی از انواع «علوفه خردکن» پارس صنعت (علوفه خردکن پشت تراکتوری) نگاهی می‌اندازیم.

علوفه خردکن چیست؟

علوفه خردکن برقی یکی از ماشین‌آلات کشاورزی است که برای خردکردن غذای دام استفاده می‌شود. با کمک این دستگاه می‌توان علف‌های تازه و خشک را تبدیل به خوراک دام کرد.
ازآنجایی‌که خردکردن خوراک دام به قطعات بسیار کوچک، خوردن و یا نشخوارکردن غذا را برای چهارپایانی مانند گاو و گوسفند بسیار آسان می‌کند؛ استفاده از علوفه خردکن برقی باعث می‌شود که حیوانات، غذایشان را به‌راحتی می‌توانند هضم کنند.

مزایای علوفه خردکن دزفول

با استفاده از علوفه خردکن، دامداران قادر خواهند بود که علوفه‌های خام را به طور کامل خرد کنند و برای دام‌ها قابل‌هضم کنند. این باعث می‌شود کمترین مقدار علوفه‌ها هدر برود و همچنین از نظر اقتصادی به‌صرفه‌تر باشد.

استفاده از تجهیزات نوین مانند علوفه خردکن باعث می‌شود که فرایند خردکردن علوفه‌ها سریع‌تر انجام شود و نیاز به زمان و نیروی کار کمتر باشد. این امر به دامداران امکان می‌دهد تا به‌صورت کارآمدتر و بهینه‌تر به مدیریت دام‌ها و مزرعه خود بپردازند.

با استفاده از علوفه خردکن، علوفه‌ها به‌صورت بهینه‌تری مصرف می‌شوند و هدررفت منابع کاهش می‌یابد. در واقع این امر به دامداران کمک می‌کند تا از منابع خود، به‌ویژه آب و علوفه، بهره‌وری بالاتری داشته باشند و در نهایت هزینه‌های خود را کاهش دهند.

 

انواع علوفه خردکن
انواع علوفه خردکن پارس صنعت

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

خرید علوفه خرد کن برقی در دزفول

به طورکلی، قیمت علوفه خردکن به عوامل متفاوتی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ و نوع دستگاه بستگی دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با فراهم‌کردن انواع علوفه خردکن، این دستگاه را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز در دزفول قرار می‌دهد.

همچنین بدنه تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است.

برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *