تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش دستگاه علوفه خردکن کرج

نسرین نیک نژاد
2022-12-26
22:10
No Responses
فروش علوفه خردکن در کرج

علوفه خردکن (Fodder cutter) یکی از تجهیزات مهم در صنعت دامداری است. این وسیله برای خردکردن علوفه خشک و هیدروپونیک، کاه، کلش، بذرهایی مانند گندم، جو، ذرت و غیره به کار برده می‌شود.

ازآنجایی‌که برخی از دام‌ها قادر به خردکردن علوفه در اندازه‌های بزرگ نیستند؛ در نتیجه در بلع و هضم دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل استفاده از علوفه خردکن در هر دامداری لازم و ضروری است.

مهم‌ترین مزیت استفاده از علوفه خردکن یا همان علف خردکن، صرفه‌جویی در میزان مصرف علوفه با کمک خردکردن آن برای دام است و از هدررفت علوفه با این وسیله جلوگیری می‌کند. در این نوشتار به بررسی این وسیله و فروش دستگاه علوفه خردکن در کرج بپردازیم.

علوفه خردکن کرج

 

دستگاه علوفه خردکن

دستگاه علوفه خردکن یکی از ماشین‌آلات کشاورزی است که  برای خردکردن انواع علوفه از جمله کاه، گندم، ذرت، جو و یونجه به‌صورت تر و خشک استفاده می‌شود. با نگاهی به‌اندازه مناسب علوفه برای تعلیف گاو 3 تا 7 سانتی‌متر و همچنین بز و گوسفند 3 تا 5 سانتی‌متر، می‌توان دریافت که بسیاری از علوفه‌هایی که چه به‌صورت خشک و چه به‌صورت تازه می‌بینیم، نمی‌تواند برای آنها کارآمد باشد.

با دستگاه علوفه خردکن علاوه بر مصرف بهینه دام، از هدررفتن مقدار زیادی از علوفه نیز می‌توان جلوگیری کرد.

 موارد استفاده علوفه خردکن

از علوفه خردکن برای مراکز پرورش دام و طیور، صنعت کاغذ، سالن‌های کشت قارچ و بسیاری مراکز دیگر استفاده کرد.

شاید تصور کنید که استفاده از علوفه خردکن تنها به دامداری‌ها منوط می‌شود؛ اما این وسیله در صنایع دیگری هم کاربرد دارد که در ادامه به آنها اشاره کرده‌ایم:

1. مراکز پرورش دام (گاوداری‌ها و دامداری‌ها)

2. مراکز صنعتی کاغذسازی (به‌منظور خردکردن کاغذ و بازیافت آن و تولید خمیرکاغذ)

3. مراکز پرورش قارچ (تهیه کمپوست بستر قارچ)

علوفه خردکن دهانه 50 پلاس

انواع علوفه خردکن

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن

2. علوفه خردکن همه‌کاره

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

ویژگی‌های دستگاه علوفه خردکن (پارس صنعت)

دستگاه علوفه خردکن می‌تواند ساقه علوفه‌های سفت مانند ذرت را خردکند. همچنین می‌تواند سایر محصولات زراعی و علف‌های خودرو را تبدیل به  خوراک مناسبی برای دام و گوسفندان  کند. موتورهای تمامی دستگاه‌ها به‌صورت تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری تعبیه شده که باتوجه‌به مدل انتخابی‌تان می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید. ظرفیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت با 3 سایز دهنه 50، 60 و 70 سانتی‌متر به ترتیب 1، 5/1 و 2 تن علوفه را در ساعت هستند.

در ساخت تمامی علوفه خردکن‌ها از ورق 2 میل و قوطی 40 در 40 استفاده شده است و بنا به سلیقه کاربر می‌توان توری‌هایی با اندازه 2، 3 و 6 سانتی‌متر قرارداد که باتوجه‌به میزان ریز کردن خوراک دام، می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

قیمت علوفه خردکن در کرج

قیمت علوفه خردکن به عوامل متفاوتی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ و نوع دستگاه بستگی دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با فراهم‌کردن انواع علوفه خردکن در کرج، این دستگاه را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *