تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش دستگاه علوفه خرد کن مشهد

نسرین نیک نژاد
2022-12-25
22:10
No Responses
فروش علوفه خردکن در مشهد

دستگاه علوفه خردکن (fodder cutter) یکی از ماشین آلات کشاورزی است که برای خردکردن انواع علوفه خشک و تر و همچنین آسیاب کردن برخی دانه های غلات مانند ذرت به کار برده می شود. خردکردن علوفه باعث تعلیف راحت‌تر و سریع‌تر دام می‌شود و به همین دلیل استفاده از خردکن‌ها باعث بالابردن کیفیت دامی و افزایش وزن‌گیری حیوانات گوشتی می‌شود.

از علوفه خردکن در صنعت کشاورزی، دامداری، گاوداری‌ها، سالن کشت قارچ و صنایع کاغذسازی استفاده می‌کنند. اگر خریدار این دستگاه هستید با دنبال کردن این نوشتار تا انتها می‌توانید از قیمت دستگاه علوفه خردکن در مشهد و نحوه سفارش آن مطلع شوید.

علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس

دستگاه علوفه خردکن

علوفه خردکن نوعی ماشین کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن  خوراک دام استفاده می‌شود. به‌طورکلی خردکردن قابلیت هضم، طعم، خواص (به علت هضم بهتر) خوراک دام را بهبود می‌بخشد. از دستگاه علوفه خردکن برای خردکردن علوفه‌هایی که اندازه بزرگ دارند و معمولاً دام به‌راحتی نمی‌تواند آنها را هضم کند، استفاده می‌کنند.

با نگاهی به‌اندازه مناسب علوفه برای تعلیف گاو 3 تا 7 سانتی‌متر و همچنین بز و گوسفند 3 تا 5 سانتی‌متر، می‌توان دریافت که بسیاری از علوفه‌هایی که چه به‌صورت خشک و چه به‌صورت تازه می‌بینیم، نمی‌تواند برای آنها کارآمد باشد.

با دستگاه علوفه خردکن علاوه بر مصرف بهینه دام، از هدررفتن مقدار زیادی از علوفه نیز می‌توان جلوگیری کرد.

انواع علوفه خردکن

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

  1. علوفه خردکن

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه اب بی اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه ها گیر کند وله شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

ویژگی‌ علوفه خردکن‌های پارس صنعت:

یک علوفه خردکن خوب انتظاراتی داشت. یک علوفه خردکن مناسب باید قادر به خردکردن انواع خوراک دام مانند کاه، کلش، برگ درختان، برگ نخل، انواع میوه و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی چون گندم و جو باشد.

در کنار مزیت ذکر شده، مصرف کم‌انرژی و همچنین اندازه مناسب نیز عواملی هستند که نباید از آنها غافل شد. عوامل دیگری مانند طول عمر بالای دینام و عدم زنگ‌زدگی دستگاه نیز به‌شدت در انتخاب بهترین علوفه خردکن برای دامداری تأثیرگذار هستند.

موتورهای تمامی دستگاه‌ها به‌صورت تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری تعبیه شده که باتوجه‌به مدل انتخابی‌تان می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید. ظرفیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت با  3 سایز دهنه 50، 60 و 70 سانتی‌متر به ترتیب 1، 5/1 و 2 تن علوفه را در ساعت هستند.

در ساخت تمامی علوفه خردکن‌ها از ورق 2 میل و قوطی 40 در 40 استفاده شده است و بنا به سلیقه کاربر می‌توان توری‌هایی با اندازه 2، 3 و 6 سانتی‌متر قرارداد که باتوجه‌به میزان ریز کردن خوراک دام، می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

قیمت علوفه خردکن در مشهد

قیمت علوفه خردکن به عوامل متفاوتی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ و نوع دستگاه بستگی دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با فراهم‌کردن انواع علوفه خردکن در مشهد، این دستگاه را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *