تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش علوفه خردکن در هشتگرد|انواع علوفه خردکن در هشتگرد

نسرین نیک نژاد
2023-09-07
00:39
No Responses
فروش علوفه خردکن در هشتگرد

همان‌طور که می‌دانید، دامداری‌های اطراف شهر تهران مانند حسن‌آباد، کرج و غیره به‌عنوان یکی از مراکز قوی در حوزه دامداری در ایران شناخته می‌شوند. استفاده از علوفه خردکن به‌عنوان یکی از تکنیک‌های پیشرفته در این صنعت، تأثیر بسیار مهمی بر رونق و پیشرفت دامداری و همچنین سودآوری برای دامداران دارد.

علوفه خردکن دستگاهی قدرتمند و مدرن است که می‌تواند علوفه‌ها را به قطعات کوچک‌تری تقسیم کند. این عملکرد باعث افزایش قابلیت هضم آن‌ها توسط دام می‌شود. با هضم بهتر علوفه، دام‌ها قادر خواهد بود مواد مغذی بیشتری از جیره غذایی خود به دست آورند.

در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به معرفی انواع دستگاه علوفه خردکن در هشتگرد یکی از شهرهای حومه تهران بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

علوفه خردکن

علوفه خردکن (fodder cutter) چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) نوعی ماشین کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن خوراک دام استفاده می‌شود. با نگاهی به‌اندازه مناسب علوفه برای تعلیف گاو 3 تا 7 سانتی‌متر و همچنین بز و گوسفند 3 تا 5 سانتی‌متر، می‌توان دریافت که بسیاری از علوفه‌هایی که چه به‌صورت خشک و چه به‌صورت تازه می‌بینیم، نمی‌تواند برای آنها کارآمد باشد؛ بنابراین به علوفه خردکن نیاز است.

استفاده از علوفه خردکن در دامداری‌های هشتگرد می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی در عملکرد دامداری‌ها، رشد دام‌ها و در نهایت سودآوری دامداران ایجاد کند. با اصلاح و بهینه‌سازی روش‌های تغذیه، دامداران قادرند از ظرفیت‌های سودآوری در این صنعت به نفع خود بهره‌مند شوند.

مشخصات علوفه خردکن

یک علوفه خردکن مناسب باید قادر به خردکردن انواع خوراک دام مانند کاه، کلش، برگ درختان، برگ نخل، انواع میوه و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی چون گندم و جو باشد. در کنار ویژگی ذکر شده، مصرف کم‌انرژی و همچنین اندازه مناسب نیز عواملی هستند که نباید از آنها غافل شد. عوامل دیگری مانند طول عمر بالای دینام و عدم زنگ‌زدگی دستگاه نیز به‌شدت در انتخاب بهترین علوفه خردکن برای دامداری تأثیرگذار هستند.

لازم به ذکر است که مجموعه پارس صنعت به‌عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات دامداری و کشاورزی، 12 مدل علوفه خردکن تولید کرده است که دامداران عزیز هشتگردی می‌توانند آنها را برای مراکز دامپروری خود تهیه کنند.

علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[دو کاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[دو کاره]

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. علوفه خردکن‌ها در 3 سایز دهانه 50، 60 و 70 سانتی‌متر تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه کوب» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

در ادامه به عملکرد دستگاه آسیاب گندم و جو (پارس صنعت) برای دامداری نگاهی می‌اندازیم.

فروش علوفه خردکن در هشتگرد

استفاده از علوفه خردکن در هشتگرد می‌تواند باعث رشد بهتر و سریع‌تر دام‌ها، افزایش تولید شیر و گوشت و در نتیجه افزایش سودآوری برای دامداران شود. شما با استفاده از علوفه خردکن می‌توانید خوراک‌های متنوعی را به شکل مناسب و بهینه به دام‌ها ارائه دهید، که این امر به سلامت بیشتر و  دام‌ها کمک می‌کند.

پارس صنعت یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی است که انواع علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار می‌دهد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2023-09-07
00:39
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *