تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن ورامین| آشنایی با 12 علوفه خردکن

نسرین نیک نژاد
2023-09-05
09:13
No Responses
قیمت علوفه خردکن

استفاده از علوفه خردکن، یک روش مؤثر و کارآمد در تأمین نیازهای غذایی دام‌ها و پرورش آن‌ها است. در شهر ورامین که دامداری و کشاورزی گسترده‌ای دارد، استفاده از علوفه خردکن برای تأمین تغذیه مناسب دام‌ها و پرورش دام‌های مختلف، از جمله گاو، گوسفند و بز، بسیار مهم است.
بی شک، با افزایش استفاده از علوفه خردکن و تغذیه مناسب، رونق دامداری در شهر ورامین به طور قابل‌توجهی افزایش می‌یابد. برای دامداران، استفاده از علوفه خردکن ورامین امکان می‌دهد تا در دستیابی به تغذیه بهتر و پرورش بهینه دام‌ها کمک شایانی را انجام دهند.

در ادامه به تست عملکرد آسیاب علوفه خردکن همه کاره مجموعه پارس صنعت نگاهی می‌اندازیم.

علوفه خردکن یا خردکن علوفه (fodder cutter)

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی برای خردکردن و آسیاب‌کردن علوفه‌ها، بذرها و دانه‌ها است. این دستگاه دارای تیغه‌های برش با یک موتور الکترونیکی است که علوفه را به قطعات کوچک‌تر تقسیم می‌کند. با استفاده از علوفه خردکن، می‌توانید علوفه‌های خام را خردکرده و آن‌ها را به‌صورت برای تعلیف دام تغییر دهید.
امروزه علوفه خردکن‌ها نقش مهمی در صنعت دام و طیور دارند و به‌عنوان یکی از ابزارهای اصلی در تغذیه صنعتی این حیوانات استفاده می‌شوند. این ماشین‌آلات کشاورزی به افزایش دسترسی و تنوع در تأمین تغذیه حیوانات، کاهش هدررفت علوفه و کنترل بهتر در فرایند تغذیه کمک می‌کنند.

مزایای خرید علوفه خردکن ورامین

دامداران ورامینی می‌توانند با کمک دستگاه علوفه خردکن در دامداری درآمد خود را بیشتر کنند. صادرات محصولات دامداری نیز به‌عنوان یک فرصت بزرگ در این صنعت مطرح است. با خرید علوفه خردکن در ورامین، امکان صادرات محصولات دامداری به بازارهای خارجی نیز وجود دارد که می‌تواند به رشد اقتصادی و درآمدزایی شهر ورامین کمک زیادی کند.
با استفاده از علوفه خردکن در شهر ورامین، می‌توان تأثیر بزرگی روی رونق دامداری، ایجاد اشتغال، درآمدزایی و صادرات محصولات دامداری مشاهده کرد. این دستگاه، مزایای زیادی را برای دامداران متخصص و کارآفرینان حوزه دامپروری ایجاد می‌کند و به توسعه پایدار این صنعت در شهر ورامین کمک می‌کند.

شما می‌توانید با خرید علوفه خردکن کنترل بهتری بر روی محتوای تغذیه‌ای دام‌ها داشته باشید. به طور مثال، شما می‌توانید انواع مختلفی از دانه‌ها و مواد غذایی مانند چغندر، سیب‌زمینی، کاه، کلش، ساقه نخل و غیره را خردکرده و برای تعلیف دام استفاده کنید. به‌طورکلی، خرید علوفه خردکن ورامین می‌تواند به شما امکانات و کنترل بیشتری در تأمین تغذیه حیوانات اهلی بدهد.

علوفه خردکن ورامین
انواع علوفه خردکن (پارس صنعت)

معرفی 12 علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 ، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌ ورامین را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

انواع علوفه خردکن
ظرفیت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره] 1 تن در ساعت
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره] 1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ1 تن در ساعت
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس1 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus2 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت

 

خرید علوفه خرد کن برقی در ورامین

قیمت علوفه‌خردکن‌ها بستگی به عوامل مختلفی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ، و نوع دستگاه دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با ارائه انواع علوفه‌خردکن‌ها، این دستگاه را با قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز در ورامین قرار می‌دهد. بدنه تمامی دستگاه‌های علوفه‌خردکن تا 6 ماه گارانتی می‌شوند و خدمات پس از فروش آنها تا 36 ماه پس از خرید دستگاه فراهم می‌شوند.

برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد «علوفه خردکن» با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2023-09-05
09:13
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *