تهران، شادآباد

سبد خرید

قیمت نوار تیپ 1000 متری اصفهان [خرید مستقیم]

نسرین نیک نژاد
2023-04-02
22:15
No Responses
قیمت نوار تیپ 1000 متری در اصفهان

نوار تیپ یکی از تجهیزات کشاورزی است که معمولاً برای آبیاری محصولات ردیفی مانند گلخانه‌ای، سیب‌زمینی، ذرت و غیره استفاده می‌شوند. از نوار تیپ‌ها معمولاً برای آبیاری سطحی و زیرسطحی (کم‌عمق) استفاده می‌کنند. هر رول نوار تیپ معمولاً از 1000 متر شروع می‌شود و بر خلاف لوله‌های پلی‌اتیلن سخت، جنسی بسیار نرم و کاملاً انعطاف‌پذیر دارد که به‌راحتی خم می‌شود.

 

برای استعلام قیمت انواع نوارهای تیپ می‌توانید با کلیک بر روی محصولات مندرج در جدول، اطلاعات لازم را کسب کنید.

نوار تیپ پلاک دار 20 سانتی [1000 متری]
نوار تیپ پلاک دار 10 سانتی [1000 متری]
نوار تیپ بغل دوخت 10 سانتی[1000 متری]
نوار تیپ بغل دوخت 20 سانتی [1000 متری]

آشنایی با انواع نوار تیپ

نوارهای تیپ کشاورز به‌طورکلی به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند:

1. نوار بغل دوخت یا درزدار

این نوع نوار تیپ آبیاری به مانند رول سفره‌ای است که از سمت عرض روی هم قرار می‌گیرد. طرف باز این نوار تیپ به صورت زیگزاگ دوخته می‌شود و به همین دلیل به نوار تیپ درزدار یا بغل دوخت مصطلح است.

نوار تیپ درزدار
نوار تیپ درزدار

2. نوار پلاکدار

نوارهای تیپ پلاکدار نوع دیگری از خانواده آبیاری قطره‌ای هستند که در داخل لوله آن، دریپر یا قطره چکان‌هایی تعبیه شده است. این خروجی های آب به فاصله 10، 20 و 30 سانتی‌متر قرار دارد.

نوار تیپ پلاکدار
نوار تیپ پلاکدار

قیمت نوار تیپ (1000 متری)

قیمت نوار تیپ‌ها به انواع مختلف آن بستگی دارند. به عیارت دیگر برای استعلام قیمت 1000 متر نوار تیپ باید در ابتدا مدل آن انتخاب شود. نوارهای تیپ پلاکدار در مقایسه با نوارهای درزدار استحکام قیمت بالاتری دارند؛ از طرفی هرچه فاصله دریپرهای آنها کمتر باشد و تعداد بیشتری قطره چکان داشته باشند گران‌تر می‌شود.

همچنین کارخانه تولیدی نوارهای تیپ و استفاده از متریال مرغوب نیز در قیمت نوار تیپ 1000 متری  اصفهان تأثیرگذار است. نوارهای پلاکدار طول عمر بالایی دارند و بین 2 تا 3 فصل زراعی کار می‌کنند، در صورتی‌که نوار تیپ درزدار تنها برای یک فصل زراعی کارایی دارد.

مشخصات نوار تیپ آبیاری

نوارهای تیپ، لوله‌ای ساخته شده از جنس پلی اتیلن انعطاف‌پذیر هستند که بنا به تناسب در کشت گیاهان، در فاصله‌های 10، 20 و 30 سانتی‌متری آن روزنه‌ها یا دریپرهایی تعبیه شده است. معمولاً آب با دبی 2/1 تا 3 لیتر در ساعت از آن خارج می‌شود.

نوارهای آبیاری قطره ای وزن سبکی دارند و معمولا یک کلاف 1000 متری آن وزنی بین 9 تا 11 کیلوگرم دارد. این وزن در مقایسه با لوله کشاورزی با قطر 16میلیمتر (کمترین قطر) بسیار سبک است.

نوار تیپ چیست؟

کاربرد نوار آبیاری قطره‌ای

نوارهای تیپ برای فضاهای سبز مزارع، گلخانه‌ها، گیاهان نخود، عدس، لوبیا، ماش، گندم، جو و برنج بسیار مناسب است.
همچنین این نوارهای آبیاری برای صیفی‌جات و محصولات گیاهی مانند سیب‌زمینی، هندوانه، پیاز، کدوتنبل، بادمجان، گل‌کلم، کاهو، فلفل، هویج، خیار و بادمجان مناسب هستند.

فروش انواع نوار تیپ

مجموعه پارس صنعت انواع نوار تیپ پلاکدار را در متراژهای استاندارد در اختیار کشاورزان عزیز قرار می‌دهد. فاصله بین دریپرها بین 20،10 و 30 سانتی‌متر است که بنا به دلخواه مشتری تغییر می‌کند.

برای مشاهده و خرید نوار تیپ پلاکدار در سراسر کشور، با کلیک بر روی «خرید نوار تیپ» می‌توانید سفارش‌های خود را برای ما بفرستید تا آنها را در اسرع وقت و قیمت مناسب، برایتان ارسال کنیم.

سؤالات متداول

1. بهترین فروشگاه برای خرید نوار تیپ 1000 متری اصفهان کجاست؟

مجموعه پارس صنعت با حذف واسطه‌ها نوار تیپ 1000 متری اصفهان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. شما می‌توانید سفارش‌های خود را برای خرید انواع نوار تیپ 1000 متری از طریق سایت و یا شماره‌های مندرج در سایت ارسال کنید.

 

2. قیمت نوار تیپ 1000 متری در اصفهان چقدر است؟

قیمت نوار تیپ 1000 متری اصفهان به انواع آن یعنی نوار تیپ درزدار و یا نوار پلاکدار بستگی دارد. برای قیمت به‌روز این محصول می‌توانید از سایت پارس صنعت استعلام بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 37 Average: 3.2]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *