تهران، شادآباد

سبد خرید

بازدید برای نصب مه پاش در کردستان عراق (پارس صنعت)

نسرین نیک نژاد
2023-11-25
13:08
No Responses
نصب مه پاش در عراق

بازدید جهت نصب مه پاش در مجموعه مروارید فام کردستان عراق

فن‌های دامداری باعث تهویه و خنک‌کاری مناسب در دامداری می‌شوند. این امر در شرایط آب‌وهوای گرم و مرطوب بسیار حائز اهمیت است و به دام‌ها کمک می‌کند تا در شرایط مطلوب‌تری قرار گیرند.

همچنین در دمای گرم واکنش دام‌ها به استرس حرارتی زیاد است. نصب مه‌پاش در دامداری می‌تواند با ایجاد رطوبت محیط، از تنش حرارتی دام‌ها کاسته و آن‌ها را در معرض استراحت و آرامش قرار دهد.

مه‌پاش‌ها می‌توانند میزان گردوغبار و میکروارگانیسم‌ها را در محیط دامداری کاهش دهند. این کار باعث کاهش ابتلا به بیماری‌ها و افزایش سلامت و بهداشت دام‌ها می‌شود. همچنین دام‌هایی که در محیطی خنک قرار می‌گیرند، سلامت بهتری دارند و میزان رشد و تولید شیر آنها بیشترین ظرفیت را خواهد داشت.

این مزایا تنها برخی از مواردی است که با نصب فن و مه‌پاش در دامداری می‌توان به دست آورد. البته، در نصب و استفاده صحیح از این تجهیزات نیز باید مواظبت کرد و نکات فنی و بهداشتی را رعایت کرد.

در ادامه به تصاویری از بازدید کارشناسان پارس صنعت از مجموعه مروارید فام کردستان عراق شهر کنار نگاهی می‌اندازیم. لازم به ذکر است مجموعه پارس صنعت علاوه بر پروژه‌های داخلی در کشورهای همسایه نیز تا کنون فعالیت‌های زیادی در نصب مه‌پاش داشته است.

نصب مه پاش در دامداری

 

نصب مه پاش در دامداری عراق

 

نصب مه پاش در گاوداری

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مه پاش بر روی کلمه (مه پاش) کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *