تهران، شادآباد

سبد خرید

سفارش ساخت قطعه فلزی با cnc

نسرین نیک نژاد
2023-12-17
20:25
No Responses
سفارش ساخت قطعه فلزی با cnc

ساخت قطعه فلزی با cnc یک فرایند تخصصی است که شامل روش‌های مختلفی ریخته‌گری، برش‌کاری، تراشکاری و قالب‌سازی می‌شود. مهندسان و طراحان باید دانش مناسبی در انتخاب مواد اولیه، فرایندهای ساخت و روش‌های مناسب برای تولید محصول cnc داشته باشند.

در همین راستا، شرکت پارس صنعت به عنوان یک گروه صنعتی، خدمات ساخت قطعات مختلف را با استفاده از ماشین‌های CNC باکیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. تیم ما همواره اهمیت زیادی را برای دو عامل کیفیت و قیمت در سفارش ساخت قطعه فلزی cnc قائل است. برای آشنایی بیشتر با ساخت قطعات cnc  در مجموعه پارس صنعت به ویدئوی زیر توجه کنید.

روش سفارش ساخت قطعه فلزی با cnc

شما می‌توانید سفارش ساخت قطعات فلزی خود را با فلزهای آلومینیوم، فولاد و چدن، قطعه‌زنی در تعداد بالا با روش ماشین‌کاری، مونتاژ قطعات صنعتی و سری، ساخت قطعات دقیق، ماشین‌کاری انواع قالب‌های صنعتی و سایر فرایندهای ماشین‌کاری با قیمت مناسب و در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید. برای بهره‌مندی از این خدمات، تنها کافی است با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید.

سفارش ساخت قطعه فلزی با cnc از جمله قطعات خودروسازی یا ماشین‌سازی نیز با استفاده از این دستگاه‌ها ساخته می‌شوند. درصورتی‌که قطعه پیچیده‌تری سفارش داده باشید، زمان و هزینه بیشتری برای ساخت آن نیاز است. اما درصورتی‌که قطعه موردنظر، ساده‌تر باشد یا به‌صورت سری در تولید انبوه باشد، قیمت مناسب‌تری خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش ساخت قطعه فلزی با  cnc  با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]
نسرین نیک نژاد
2023-12-17
20:25
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *