تهران، شادآباد

سبد خرید

برد تایمر دیجیتال 12 ولت دو زمانه

تایمر دوزمانه، دستگاهی است که می‌توان مدت‌زمان کار یا خاموش‌شدن یک سیستم آبیاری یا مه‌پاشی را با آن تنظیم کرد.

تایمر دوزمانه را می‌توان برای دو زمان کارکردن و استراحت براساس ثانیه، دقیقه و ساعت تنظیم کرد.

2,600,000ریال

موجود

توضیحات تکمیلی

ویدئو محصول
مشاهده ویدئو محصول

تایمر دیجیتال دو زمانه

تایمر وسیله‌ای است که مدت‌زمان کار یا خاموش‌شدن یک سیستم مانند آبیاری یا مه‌پاش را با می‌توان با آن تنظیم کرد. به طور مثال، می‌توان آن را برای 10 دقیقه کارکردن و 1 دقیقه استراحت تنظیم نمود. این تایمرها انواع مختلفی مانند تایمر ثانیه‌ای و تایمر دقیقه‌ای، ساعتی و هفتگی دارد که به ترتیب نوع اول بر اساس ثانیه و نوع دوم بر حسب دقیقه، نوع سوم بر اساس ساعت و نوع چهارم را به‌صورت هفتگی می‌توان تنظیم نمود.
در صورت خرید تایمر دیجیتال دو زمانه، لوازمی مانند مدار برق، آداپتور، محافظ جان، کنداکتور و کنترل جریان که به آن وصل می‌شوندباید فراهم شود. همچنین برد این تایمر باقدرت 12 ولت کار می‌کند.

تایمر دیجیتال
تایمر دیجیتال دو زمانه

کاربرد تایمر دیجیتال دو زمانه

تایمر دو زمانه برای مکان‌هایی مناسب است که در ساعتی خاص نیاز به کارکرد دستگاه و در ساعتی دیگر نیازی ندارند. به طور مثال رستورانی را در نظر بگیرید که یک تایمر دیجیتال دو زمانه بررسی دستگاه مه‌پاش آن تنظیم شده است. حال برای افزایش بهره‌وری از دستگاه مه‌پاش می‌توان آن را برای 1 ساعت تنظیم نمود و 1 دقیقه استراحت اما با رسیدن به ساعات پایانی شب که هوا خنک‌تر می‌شود، می‌توان به‌جای 1 ساعت مه رسانی، آن را برای ده دقیقه تنظیم نمود.

همه ما خوب می‌دانیم که گیاهان، موجودات هوشمندی هستند که به آب و غذای مشخصی نیاز دارند. نکته‌ای که در مورد آبیاری گیاهان بسیار حائز اهمیت است، زمان مشخص آبیاری است.

به‌طورکلی، گیاهان به برنامه آبیاری خود عادت می‌کنند وفرایند  رشد خود را با آن سازگار می‌کنند. از مهم‌ترین عواید آبیاری منظم ، کاهش «تنش آبی» در گیاهان است. با کمک یک تایمر دیجیتال دوزمانه هم می‌توان کار آبیاری را برای خود کمتر کنیم و هم به گیاهان بیشتر توجه کنیم.

تایمر دیجیتال دو زمانه
تایمر دیجیتال دو زمانه

فروش تایمر دو زمانه

تایمرهای دو زمانه پارس صنعت، در دو نوع تک‌فاز و 3 فاز طراحی می‌شوند و اگر مشتری‌مدار DC داشته باشد، می‌تواند از نوع DC استفاده کنند. لازم به ذکر است تایمر دیجیتال با نام‌های کنترلر دیجیتال، تایمر قطع و وصل، دستگاه قطع و وصل، و تایمرهای دیجیتالی نیز فروخته می‌شوند.

جهت خرید این محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صورت آنلاین و تلفنی اقدام نمایید.

 

‫5/5 (1 امتیاز )
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2,600,000ریال

2,600,000ریال

موجود

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “برد تایمر دیجیتال 12 ولت دو زمانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها