تهران، شادآباد

سبد خرید

قیمت نوار تیپ عمده[نوار پلاکدار و بغل دوخت پخش عمده]

نسرین نیک نژاد
2023-10-03
16:33
No Responses
قیمت نوار تیپ عمده

در چند سال اخیر به دلیل نبود منابع آبی در کشور و تلاش برای صرفه‌جویی در مصرف آب، روش‌های آبیاری در کشاورزی تغییر کرده است و روش آبیاری قطره‌ای به عنوان یک روش عالی مورد توجه قرار گرفته است. در این مطلب به قیمت نوار تیپ عمده در مجموعه پارس صنعت می‌پردازیم.

در روش آبیاری قطره‌ای از تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود که نوار تیپ یکی از مهم‌ترین آنها است. نوار تیپ در کشت ردیفی استفاده می‌شود و به ریشه گیاه کمک می‌کند تا به آب دسترسی پیدا کند. به این نوع روش، آبیاری نواری نیز می‌گویند.

لیست قیمت نوار تیپ عمده 

باتوجه‌به اینکه مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع نوار تیپ (درزدار و پلاکدار) است، قیمت آنها به طور عمده بسیار مناسب است. قیمت نوار تیپ عمده در مجموعه ما است به دلیل تولید داخلی نوار تیپ توسط خود شرکت، کاهش هزینه‌های تولید و حمل‌ونقل، کیفیت بالای محصول و همچنین موقعیت جغرافیایی مناسب شرکت برای تأمین منابع و مواد اولیه بسیار ارزان است.

به‌طورکلی، تولید نوار تیپ توسط مجموعه پارس صنعت به همراه قیمت عمده خوب، می‌تواند به‌عنوان یک فرصت عالی در بازار به شمار آید و منجر به رشد و موفقیت شرکت در صنعت آبیاری قطره‌ای شود.

در جدول زیر قیمت انواع نوار تیپ عمده را در تاریخ مهر 1402 مشاهده می‌کنید. جهت خرید و اطلاع از آخرین قیمت هر نوع از نوارهای آبیاری می‌توانید بر روی آنها کلیک کنید.

نوار تیپ پلاکدار
نوار تیپ پلاکدار

عوامل موثر بر قیمت نوار تیپ عمده 

در کشور ما شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید نوار تیپ فعالیت می‌کنند و حجم خرید نوار تیپ بسته به نام تجاری آن متغیر است. هرچه یک برند معروف‌تر باشد، حجم خرید نوار تیپ نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت نوار تیپ عمده تحت‌تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد؛ عرضه و تقاضا در بازار، حجم واردات، قیمت در کشور صادرکننده، تعرفه گمرکی، هزینه حمل‌ونقل و نرخ ارز از جمله این عوامل هستند. در صورت کاهش عرضه، قیمت نوار تیپ افزایش می‌یابد. همچنین، افزایش قیمت در کشور صادرکننده، تعرفه گمرکی و هزینه حمل‌ونقل نیز می‌تواند باعث افزایش قیمت نوار تیپ در بازار داخلی شود. نرخ ارز نیز به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت نوار تیپ در نظر گرفته می‌شود.

نوار تیپ درزدار
نوار تیپ درزدار

فروش نوار تیپ عمده 

برای خرید انواع نوار تیپ‌ها اعم از نوار تیپ پلاکدار و نوار درزدار می‌توانید با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید. مشتریان ما علاوه بر تمامی شهرهای ایران از کشورهای همسایه (عراق و ترکیه) و بسیاری مناطق دیگر هستند.

جهت خرید انواع نوارتیپ پلاکدار و درزدار به صورت عمده بر روی کلمه «نوار تیپ» کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *