تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن ریگان ( کرمان) [خرید بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2024-02-22
11:59
No Responses
علوفه خردکن ریگان

در این مقاله پارس صنعت به بررسی علوفه خردکن ریگان (کرمان) می‌پردازیم. همچنین شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با عملکرد «علوفه خردکن» به ویدئوی زیر توجه کنید.

وضعیت دامداری در ریگان(کرمان)

در شهرستان ریگان، به دلیل وجود ریزگردها، خشکسالی‌های اخیر و مجاورت با استان سیستان و بلوچستان، محدودیت‌هایی برای دامداری وجود دارد. بااین‌حال، این صنعت در زمینه پرواربندی گوسفند، به دلیل سودآوری بالا، طرف‌داران بسیاری را جذب خودکرده است. زیرا گوسفند با کمترین نیاز به جیره نگهداری و مقاومت در برابر بیماری‌ها و شرایط نامناسب محیطی، سازگاری زیادی دارد.

همچنین، پرورش بز نیز باتوجه‌به سازگاری با اقلیم گرم و خشک ریگان در استان کرمان نیز رونق دارد. از این حیوانات علاوه بر شیر و گوشت، از پوست و الیاف مویی آنها نیز استفاده می‌شود. در زمینه دام‌های سنگین، پرورش گاو سمینتال و هلشتاین به دلیل تولید بالای شیر، جزو نژادهای دام مطرح در ریگان هستند. این گاوها با ویژگی‌هایی همچون افزایش وزن روزانه، مقاومت بالا و بازگشت سریع سرمایه، موردتوجه دامداران قرار می‌گیرند.

علاوه‌بر این، پرورش شتر و الاغ به دلیل سازگاری با شرایط سخت محیطی و قابلیت استفاده از منابع طبیعی منطقه ریگان نیز رونق دارند. تنوع محصولات حاصل از این دام‌ها، ایجاد اشتغال، واردات کمتر محصولات دامی و ایجاد کسب‌وکار در مناطق محروم، از جمله مزایای پرورش این دام‌هاست.

علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]

معرفی انواع علوفه خردکن در ریگان

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن در ریگان است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است. از مزایای خرید علوفه خردکن رشت می‌توان دارابودن شکل استاندارد، کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

طرز کار علوفه خردکن 

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.
علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند. امروزه در شهر ریگان، استفاده از علوفه خردکن به‌منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است.

علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس

قیمت علوفه خردکن ریگان

امروزه علوفه خردکن‌ها از ماشین‌آلات ضروری برای دامدارانی است که نیاز به خردکردن خوراک دام مانند یونجه و یا سایر غلات را دارند. این دستگاه‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌اند و انتخاب مناسب به عوامل مختلفی مانند اندازه دامداری، حجم محصول و نحوه نگهداری‌شان بستگی دارد.

جهت اطلاع از قیمت انواع علوفه خردکن ریگان یا علوفه کوب ریگان با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید. لازم به ذکر است علف خورد کن به جز علف خورد کن برقی ریگان به عنوان یونجه خردکن ریگان و یا خرد کن شاخه و برگ ریگان استفاده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بدون واسطه  انواع علوفه خردکن ریگان با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *