تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن برقی در اصفهان

نسرین نیک نژاد
2023-01-18
22:10
No Responses
علوفه خردکن برقی در اصفهان

همه ما خوب می‌دانیم که رشد هر صنعتی نیازمند داشتن تجهیزات مناسب است. در میان صنعت دامپروری هم خارج از این قاعده مستثنی نیست. در واقع رشد حرفه دامداری در گرو داشتن تجهیزات اساسی همانند علوفه خردکن برقی است.
در این نوشتار قصد داریم تا به بررسی این وسیله و معرفی مرکز فروش «علوفه خردکن برقی در اصفهان» بپردازیم.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

علوفه خردکن برقی چیست و چه مزایایی دارد؟

علوفه خردکن برقی یکی از ماشین‌آلات کشاورزی است که برای خردکردن غذای دام استفاده می‌شود. با کمک این دستگاه می‌توان علف‌های تازه و خشک را تبدیل به خوراک دام کرد.
ازآنجایی‌که خردکردن خوراک دام به قطعات بسیار کوچک، خوردن و یا نشخوارکردن غذا را برای چهارپایانی مانند گاو و گوسفند بسیار آسان می‌کند؛ استفاده از علوفه خردکن برقی باعث می‌شود که حیوانات، غذایشان را به‌راحتی می‌توانند هضم کنند.
علوفه خردکن برقی ابزاری است که با خردکردن علوفه، سرعت تعلیف دام را چندبرابر و صرفه‌جویی در مخارج دامداری را به کم‌ترین مقدار می‌رساند. علاوه بر این، علوفه خردکن با همسان‌سازی خوراک دام با معده آنها منجر به‌سلامتی بیشتر این حیوانات می‌شود و این مزیت با کم‌کردن هزینه‌های پزشکی، باعث سودآوری بیشتری در حرفه دامداری می‌شود.
با کمک دستگاه علوفه خردکن می‌توان، کاه‌ها را در اندازه‌های مختلف برش داد. علوفه خردکن امکان خردکردن یکنواخت علوفه را فراهم می‌کند و همین یکنواختی باعث عدم هدررفت غذای دام می‌شود.

کاربردهای علوفه خردکن برقی در صنایع مختلف

استفاده از علوفه خردکن تنها منوط به دامداری‌ها نمی‌شود. در واقع این وسیله را می‌توان در صنایع مختلف به کاربرد. یکی از موارد استفاده از علوفه خردکن برقی در سالن‌های کشت قارچ برای تهیه کمپوست استفاده می‌شود. همچنین در صنایع کاغذسازی هم برای خردکردن کاغذها کاربرد دارد.

علوفه خردکن

انواع علوفه و بقایای گیاهی برای علوفه خردکن برقی

در دستگاه علوفه خردکن برقی می‌توان انواع علوفه سبز و تازه، کاه گندم، ساقه ذرت، کاه جو، ساقه سیب‌زمینی شیرین، ساقه لوبیا، چغندر، کاهو، ساقه نیشکر و انواع علوفه هیدروپونیک اعم از علوفه گندم، جو، ذرت و غیره را خرد و ریز کرد.
خردکن برقی علوفه برای تغذیه انواع چهارپایان مانند گاو، گوسفند، بز، آهو و اسب بسیار مناسب است.

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ساخت تمامی علوفه خردکن‌های پارس صنعت از ورق 2 میل و قوطی 40 در 40 استفاده شده است. رنگ بدنه سبز نشان‌دهنده علوفه خردکن معمولی و رنگ آبی برای مدل پلاس طراحی شده است.

همچنین در انواع علوفه خردکن‌ها بنا به سلیقه کاربر می‌توان توری‌هایی با اندازه 2، 3 و 6 سانتی‌متر قرارداد که باتوجه‌به میزان ریز کردن خوراک دام، می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

برای آشنایی بیشتر در مورد انواع علوفه خردکن‌ها به ویدئوی زیر توجه کنید.

معرفی 3 مدل علوفه خردکن برقی

شرکت پارس صنعت در راستای خودکفایی ملی، چند سالی است که اقدام به تولید علوفه خردکن‌های برقی کرده است. در ادامه به 3 مدل از این دستگاه‌ها می‌پردازیم.

1.دستگاه علوفه خردکن چندکاره به همراه آسیاب

علوفه خردکن چندکاره به همراه آسیاب برای خردکردن علوفه خشک و تازه و همچنین آسیاب‌کردن بذرهایی مانند گندم، جو و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرد.

2. دستگاه علوفه خردکن هیدروپونیک دوکاره

دستگاه علوفه خردکن هیدروپونیک، ابزاری است که علاوه بر قابلیت خردکن علوفه هیدروپونیک، قادر به خردکردن علوفه خشک هم است. حجم خردکردن علوفه هیدروپونیک در این دستگاه علوفه خردکن برقی پارس صنعت، در حدود 2 تن است و برای علوفه خشک هم گنجایش پانصد کیلو در ساعت را دارد.

3. علوفه خردکن چندکاره Plus به همراه آسیاب

علوفه خردکن چندکاره پلاس توانایی خردکردن علوفه و آسیاب‌کردن نان خشک و بذرها را دارد. الکتروموتور در این دستگاه، بنابه‌درخواست مشتری تک‌فاز یا 3 فاز می‌شود.

علوفه خردکن
انواع علوفه خردکن

مشخصات دستگاه علوفه خردکن برقی

1. همه علوفه خردکن‌های برقی پارس صنعت مجهز به سیستم Overload هستند و در صورت برخورد تیغه موتورها با اجسام سخت، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود.
2. به علت جنس بدنه، حمل‌ونقل آن آسان است.
3. ارسال سریع به تمام نقاط کشور و امکان سفارش به‌صورت تلفنی و آنلاین
4. جنس دستگاه علوفه خردکن برقی از فلزات باکیفیت و درجه بالا استفاده شده است.

ظرفیت علوفه خردکن‌ برقی

ظرفیت علوفه خردکن‌ها به توری که در کف آنها نصب می‌شود بستگی دارد؛ زیرا هر چه توری‌ها بزرگ‌تر باشند سرعت خردکردن علوفه نیز افزایش می‌یابد.

به‌طورکلی ظرفیت علوفه خردکن‌ برقی به‌صورت زیر است:

• ظرفیت علوفه خردکن 50 معادل 1 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 60 معادل 1/5 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 70 معادل 2 تن در ساعت

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

خرید علوفه خرد کن برقی در اصفهان

به طورکلی، قیمت علوفه خردکن به عوامل متفاوتی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ و نوع دستگاه بستگی دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با فراهم‌کردن انواع علوفه خردکن، این دستگاه را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

همچنین بدنه تمامی دستگاه علوفه خردکن برقی اصفهان تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است.

برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2023-01-18
22:10
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *