تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش کرج |خرید مه پاش در کرج با قیمت مناسب⚡

نسرین نیک نژاد
2022-06-21
22:00
No Responses
مه پاش کرج

بی‌شک، دستیابی به تجهیزات درست می‌تواند به عملکرد بهتر و صرفه‌جویی در مصرف انرژی ختم شود و یکی از این وسایل دستگاه مه پاش است.

مه پاش دستگاهی است که رطوبت مورد نیاز را در محیط های مختلف تأمین می‌کند. همچنین برای از بین بردن بوهای نامطبوع، ایجاد جلوه‌های ویژه با بخار آب و خنک کردن هوا استفاده می‌شود.

این وسیله با کارایی‌های متفاوتی که دارد در صنایع مختلف به‌کار برده می‌شود. در ادامه به بررسی این دستگاه در شهر کرج می‌پردازیم یعنی مه پاش کرج.

مه پاش یا Fogger چیست؟

مه پاش‌ها وسایلی هستند که همان‌طور که از نامشان مشخص است مه ایجاد می‌کنند. معمولاً آن‌ها برای از بین بردن آلاینده‌ها از جمله میکروب‌ها و آفات نیز استفاده می‌شوند. مه‌ای که این دستگاه‌ها تولید می‌کنند شبیه مه طبیعی است که وقتی در فضای باز هستیم احساس می‌کنیم و دقیقاً مانند همان مه، فضا را خیس نمی‌کند.

در عوض، باعث می‌شود کمی رطوبت را احساس کنیم. به‌همین دلیل، مه‌پاش‌ها در از بین بردن پاتوژن‌های موجود در هوا و ضدعفونی کردن اجسام حساس به رطوبت مانند وسایل الکترونیکی نیز بسیار مفید هستند.

مه پاش در کرج

انواع مه پاش‌ها:

مه پاش‌ها در اشکال و اندازه‌های متفاوتی وجود دارند. برخی جمع و جور، برخی بزرگ هستند اما وجه مشترک همه آنها عملکرد آنهاست یعنی پخش کردن ذرات ریز آب.

دستگاه‌های مه پاش شرکت پارس صنعت اغلب می‌توانند با فشارهای کم آب نیز کار کنند.

مه پاش‌های نازلی زیر پرکاربردترین و کم هزینه‌ترین مه پاش‌های موجود در بازار هستند.

  1. مه‌پاش تک نازله
  2. مه‌پاش ۴ طرفه
  3. مه‌پاش شش جهته

مه پاش تک نازله

 

مه پاش چهار طرفه به همراه رابط پرسی 6 میل

 

مه پاش 6 طرفه به همراه رابط 6 میلی متر

سیستم مه‌پاش چگونه کار می‌کند؟

لوله‌ها و نازل‌های مه پاش به دو صورت فشار بالا و فشار کم استفاده می‌شوند. سیستم مه‌پاش پرفشار فرآیندی است که ذرات آب را به اندازه میکرون می‌رساند. قطرات آبی که لوله‌های آب به نازل می‌رسند، از دستگاه مه پاش خارج می‌شود و به اندازه‌ای کوچک هستند که بقایای آب در محیط دیده نمی‌شود.

مزایای استفاده از مه پاش چیست؟

مه پاش سیستمی است که در مناطق زیادی استفاده می‌شود. اهداف مختلفی از جمله مرطوب‌سازی، فرونشاندن گرد و غبار، ضدعفونی‌کردن، از بین بردن بو و غیره به ویژه در خنک‌سازی با کاهش دمای محیط با این وسیله انجام می‌شود.

اما یکی از پرکاربردترین مکان‌ها برای استفاده از مه پاش در کرج، در گلخانه‌ها است. امروزه کشت گلخانه‌ای یک فرآیند کشت بسته با سطح رطوبت و دمای معین است. مرطوب‌سازی گلخانه‌ای که با موجب افزایش راندمان تولید می‌شود، همچنین با کاهش مصرف آب همراه است، به کمک دستگاه مه پاش کرج صورت می‌گیرد.

خنک کردن حیوانات، سالن کشت قارچ، مناطق تولید صنعتی، کنترل بو، مهار گرد و غبار، جلوه های ویژه و خنک کننده در فضای باز از دیگر کاربردهای مه پاش است.

مراکز فروش مه پاش در تهران

خرید انواع مه پاش کرج:

در سال‌های اخیر، استفاده از مه پاش‌ها آنقدر زیاد شده است که در خیلی از جاها به جای نصب کولر یا فن، از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. شرکت پارس صنعت یکی از مراکز فروش مه پاش در شهرهای مختلف ایران است که به‌راحتی می‌توانید از طریق سایت، سفارش‌های خود راثبت و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

برای خرید  مه پاش کرج از شرکت پارس صنعت، می‌توانید همه روزه با شماره‌های  ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ با کارشناسان نیز تماس بگیرید و در زمینه مشاوره و خرید، اطلاعات لازم را کسب کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *