تهران، شادآباد

سبد خرید

لوله 32 میلیمتر پلی اتیلن[قیمت لوله۳۲]

لوله‌ پلی اتیلن 32 میلیمتری یک لوله‌ فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین‌های کشاورزی و باغات و گلخانه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

لوله‌های 32 میلیمتری قابلیت نصب با انواع اتصالات استاندارد مانند سه‌راهی ماده پلی‌اتیلن، سه‌راهی معمولی، مغزی، دریپر، شیرهای توپی، زانویی، درپوش را دارند.

144,500ریال

موجود

توضیحات تکمیلی

قطر لوله

32 میلیمتر

تحمل فشار لوله

16 اتمسفر

موارد استفاده لوله 32

گلخانه معمولی
گلخانه هیدروپونیک
کابل فیبر نوری
آبرسانی شهری

ویدئو محصول
مشاهده ویدئو محصول

لوله 32 میلیمتری

یکی از لوازم آبیاری در قسمت لوله و اتصالات، لوله 32 میلیمتری است که به لوله‌های 1 اینچ و لوله پلی‌اتیلن نمره 1 نیز مصطلح است. لوله 32 میلیمتری در کلاف‌های مختلفی تولید می‌شوند اما در بازار عمدتاً کلاف‌های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متری  عرضه می شود. شرکت پارس صنعت برای مشتریان خود امکان خرید لوله 32 میلیمتری را در متراﮊ مختلف فراهم کرده است.

 

لوله پلی اتیلن

مشخصات لوله 32 میلیمتری

از ویژگی‌های مهم این لوله، تحمل فشار ۱۶ بار است که برای گلخانه‌ها فشار ۱۰ آن مناسب‌تر است. از لوله 32 میلیمتری در گلخانه‌های هیدروپونیک و  همچنین برای سازه گلخانه هیدروپونیک نیز استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای این لوله استفاده در آبرسانی شهری است و به عنوان کاور کابل فیبر نوری هم می‌توان آن را به کار برد.

ویژگی‌های دیگر لوله ۳۲ میلیمتری داشتن مقاومت بالا در برابر فشار، گرما و رطوبت دارد. مقاومت بالای این لوله موجب حفظ دمای مایعات سیال داخل لوله می‌شود و به همین علت در طول مسیر، آب داخل لوله‌های 32 میلیمتری تغییرات دمایی ندارد. همچنین به علت مقاومت بالای این لوله‌ها، تحمل وزن لیفتراک و تراکتور بر روی این لوله‌ها  آسیبی به آن نمی‌رساند. اتصالاتی که به این لوله وصل می‌شود انواع سه‌راهی ماده پلی‌اتیلن، سه‌راهی معمولی، مغزی، دریپر، شیرهای توپی، زانویی، درپوش مناسب با سایز لوله می‌باشد.

 

لوله 32 پلی اتیلن

فروش لوله 32 میلیمتری

شرکت پارس صنعت لوله‌های ۳۲ میلیمتری را در کلاف‌های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متری در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. همچنین شما می‌توانید با سفارش این لوله‌ها در متراژ دلخواه خرید خود را ثبت کنید.

برای سفارش این محصول می‌توانید با کلیک بر روی کلمه لوله 32 میلیمتری، آن را در کلاف‌ و متراژهای مورد دلخواه سفارش دهید.

سؤالات متداول

1. کاربرد عمده لوله پلی اتیلن 32 میلیمتری چیست؟

از لوله 32 میلیمتری برای آبیاری، انتقال آب در زمین‌های کشاورزی و باغ‌ها استفاده می‌کنند.

2. نام‌ های دیگر لوله 32 میلیمتر چیست؟

لوله 32 میلیمتری به نام‌های لوله‌های 1 اینچ و لوله پلی‌اتیلن نمره 1 مصطلح است.

3. چه اتصالاتی به لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر وصل می‌شوند؟

انواع سه‌راهی ماده پلی‌اتیلن، سه‌راهی معمولی، مغزی، در پر، شیرهای توپی، زانویی، درپوش مناسب با سایز این لوله به لوله‌های پلی‌اتیلنی 32 میلیمتری وصل می‌شود.

‫5/5 (1 امتیاز )
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

144,500ریال

144,500ریال

موجود

محصولات مرتبط
محصولات مرتبط
دیدگاه ها