تهران، شادآباد

سبد خرید

لوله 32 میلیمتر پلی اتیلن[قیمت لوله۳۲]

۱۰۹,۷۳۶ریال

هم اکنون در انبار موجود نیست . جهت سفارش این محصول با پارس صنعت تماس حاصل فرمایید

توضیحات تکمیلی

قطر لوله

32 میلیمتر

تحمل فشار لوله

16 اتمسفر

موارد استفاده لوله 32

گلخانه معمولی
گلخانه هیدروپونیک
کابل فیبر نوری
آبرسانی شهری

مشاهده ویدئو محصول

لوله 32 میلیمتری:

یکی از لوازم آبیاری در قسمت لوله و اتصالات، لوله 32 میلیمتری است که به لوله‌های 1 اینچ و لوله پلی‌اتیلن نمره 1 نیز مصطلح است. لوله 32 میلیمتری در کلاف‌های مختلفی تولید می‌شوند اما در بازار عمدتاً کلاف‌های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متری  عرضه می شود. شرکت پارس صنعت برای مشتریان خود امکان خرید لوله 32 میلیمتری را در متراﮊ مختلف فراهم کرده است.

 

لوله 32 میلیمتری

ویژگی‌های لوله 32 میلیمتری:

از ویژگی‌های مهم این لوله، تحمل فشار ۱۶ اتمسفر است که برای گلخانه‌ها فشار ۱۰ آن مناسب‌تر است. از لوله 32 میلیمتری در گلخانه‌های هیدروپونیک و  همچنین سازه گلخانه هیدروپونیک نیز استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای این لوله استفاده در آبرسانی شهری است و به عنوان کاور کابل فیبر نوری هم می‌توان آن را به کار برد.

ویژگی‌های دیگر لوله ۳۲ میلیمتری داشتن مقاومت بالا در برابر فشار، گرما و رطوبت دارد. مقاومت بالای این لوله موجب حفظ دمای مایعات سیال داخل لوله می‌شود و به همین علت در طول مسیر، آب داخل لوله‌های 32 میلیمتری تغییرات دمایی ندارد. همچنین به علت مقاومت بالای این لوله‌ها، تحمل وزن لیفتراک و تراکتور بر روی این لوله‌ها  آسیبی به آن نمی‌رساند. اتصالاتی که به این لوله وصل می‌شود انواع سه‌راهی ماده پلی‌اتیلن، سه‌راهی معمولی، مغزی، دریپر، شیرهای توپی، زانویی، درپوش مناسب با سایز لوله می‌باشد.

 

لوله 32 میلیمتری

 

فروش لوله 32 میلیمتری:

شرکت پارس صنعت لوله‌های ۳۲ میلیمتری را در کلاف‌های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متری در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. همچنین شما می‌توانید با سفارش این لوله‌ها در متراژ دلخواه خرید خود را ثبت کنید.

برای سفارش این محصول می‌توانید با کلیک بر روی کلمه لوله 32 میلیمتری، آن را در کلاف‌ و متراژهای مورد دلخواه سفارش دهید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

۱۰۹,۷۳۶ریال

هم اکنون در انبار موجود نیست . جهت سفارش این محصول با پارس صنعت تماس حاصل فرمایید

محصولات مرتبط
محصولات مرتبط