تهران، شادآباد

سبد خرید

مراکز فروش سینی نشا برنج⚡(قیمت مناسب+کیفیت بالا)

نسرین نیک نژاد
2022-04-20
11:17
No Responses
مراکز فروش سینی نشا برنج

نشا برنج یکی از روش‌های پیش‌تولید این محصول پرمصرف است. به‌طورکلی نشا کردن به‌نوعی مراقبت کردن از بذر تا مرحله کاشتن در خاک، به تولید بیشتر گیاهان از جمله برنج کمک زیادی می‌کند.
سینی نشا برنج یکی از لوازم موردنیاز در مرحله نشا است. اگر به دنبال مراکز فروش سینی نشا برنج در تمامی شهرهای ایران از جمله شهرهای استان‌مازندران مانند آمل، بابل، جویبار و شهرهای استان گیلان لاهیجان، رودسر، رشت و غیره  هستید، درست آمده‌اید پس با ما همراه باشید.

مراکز فروش سینی نشا برنج 

مجموعه پارس صنعت با ایجاد نمایندگی‌هایی در سراسر ایران، زمینه فروش سینی نشابرنج را برای کشاورزان و شالیکاران تمامی شهرهای ایران فراهم کرده است. در جدول زیر به برخی شهرها  که مراکز فروش سینی نشابرنج این مجموعه هستند، نگاهی می‌اندازیم:

آستانه اشرفیه

نمک آبرود کله بست
دابودشت آملبهشهرساری
محمود آبادلنگرودصومعه سرا
تالشرودبارچالوس
آذربایجان شرقیکامفیروزدورود
میانهبروجردمرودشت

 

⚡مجموعه پارس صنعت⚡ برای تمامی شهرهای ایران که امکان کشت برنج را دارا هستند، در حدود 50 نمایندگی فعال فروش سینی نشا برنج دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش عمده سینی نشا با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید و یا بر روی کلمه «سینی نشا برنج» کلیک کنید.

نشا کردن چیست؟

تولید نشا بخشی مهم و ضروری در تولید محصولات کشاورزی است. نشاهای باکیفیت، محصولی باارزش هستند که می‌توانند باعث تولید بیشتر محصولات زراعتی از جمله برنج شوند

کشت برنج

لوازم موردنیاز برای نشا برنج

برای تولید نشا برنج باید به نوع نشا کردن توجه کرد. ازآنجایی‌که روش نشا برنج به دو روش نشا در خاک و در سینی تقسیم بندی می‌شود. در روش کشت نشا برنج در سینی، دو مورد از لوازم مورد نیاز را می‌توان به دستگاه بذرپاش سینی نشا برنج و سینی نشا اشاره کرد.

سینی نشا برنج

سینی نشا برنج وسیله‌ای است که برای پرورش نشا به روش هیدروپونیک از آن استفاده می‌کنند. در این سینی، روزنه‌های ریزی تعبیه شده است که باعث خروج آب اضافی است. مواد اولیه‌ای که برای تولید سینی نشا برنج مورداستفاده قرار می‌گیرد شامل استیروفوم، پلی استیلن، پلی اتیلین و پلی‌پروپیلن می‌شوند.

سینی نشا برنج

مزایای استفاده از سینی نشا برنج

استفاده از سینی نشا برنج برای تولید برنج مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

  • صرفه‌جویی در زمان
  • کاهش نیروی کار
  • کاهش مصرف بذر
  • کاهش مصرف آب
  • حذف آفات برنج
  • کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان
  • کاهش هزینه‌های جانبی مانند هزینه‌های سازه برای بستر کشت برنج به روش سنتی

 

نشا برنج

مزایای خرید از مجموعه پارس صنعت

1- تمام مراحل ساخت سینی نشا برنج از 0 تا 100 درون مجموعه پارس صنعت انجام می‌شود به همین دلیل با قیمت همسان با رقبا سبدهای نشا ما دارای کیفیت بسیار بالاتری خواهند بود.

2- یکی دیگر از مزیت‌ها رفع مشکلات سبز نشدن یکدست نشاها است. پارس صنعت سینی‌های نشا را طوری تولید کرده است که دارای محل جریان هوا بین سینی‌ها است و این به رشد بهتر نشا کمک می‌کند.

3- اندازه سینی نشا برنج پارس صنعت متناسب با مکانیزم دستگاه‌های کشت نشا محاسبه شده با 30*60 سانتی‌متر و عمق 3 سانتی‌متر. تعداد سینی نشا برنج در هر هکتار به نوع کشت سنی و مکانیزه بستگی دارد.

4- سینی‌های نشا پارس صنعت دارای راه‌های عبور هوا است که باعث عدم وجود باکتری‌ها و کپک نزدن محصولات می‌شود. مخصوصاً در بحث هیدروپونیک که با سلامت دام در ارتباط است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مراکز فروش سینی نشا برنج در تمامی شهرهای ایران از جمله شهرهای استان‌مازندران مانید آمل، بابل، جویبار و شهرهای استان گیلان لاهیجان، رودسر، رشت و غیره  با شماره  ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *