تهران، شادآباد

سبد خرید
مراکز فروش سینی نشا برنج در تهران ⚡(قیمت مناسب+کیفیت بالا)
مراکز فروش سینی نشا برنج در تهران

نشا برنج یکی از روش‌های پیش‌تولید این محصول پرمصرف است. به‌طورکلی نشا کردن به‌نوعی مراقبت کردن از بذر تا مرحله کاشتن در خاک، به تولید بیشتر گیاهان از جمله برنج کمک زیادی می‌کند.
سینی نشا برنج یکی از لوازم موردنیاز در مرحله نشا است. اگر به دنبال مراکز فروش سینی نشا برنج در تهران هستید، درست آمده‌اید پس با ما همراه باشید.

کشت برنج
کشت برنج

نشا کردن چیست؟

تولید نشا بخشی مهم و ضروری در تولید محصولات کشاورزی است. نشاهای باکیفیت، محصولی باارزش هستند که می‌توانند باعث تولید بیشتر محصولات زراعتی از جمله برنج شوند

لوازم موردنیاز برای نشا برنج:

برای تولید نشا برنج باید به نوع نشا کردن توجه کرد. ازآنجایی‌که روش نشا برنج به دو روش نشا در خاک و در سینی تقسیم بندی می‌شود. در روش کشت نشا برنج در سینی، دو مورد از لوازم مورد نیاز را می‌توان به دستگاه بذرپاش سینی نشا برنج و سینی نشا اشاره کرد.

سینی نشا برنج:

سینی نشا برنج وسیله‌ای است که برای پرورش نشا به روش هیدروپونیک از آن استفاده می‌کنند. در این سینی، روزنه‌های ریزی تعبیه شده است که باعث خروج آب اضافی است.
.مواد اولیه‌ای که برای تولید سینی نشا برنج مورداستفاده قرار می‌گیرد استیروفوم، پلی استیلن، پلی اتیلین و پلی‌پروپیلن هستند.

سینی نشا برنج

مزایای استفاده از سینی نشا برنج:

استفاده از سینی نشا برنج برای تولید برنج مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

  • صرفه‌جویی در زمان
  • کاهش نیروی کار
  • کاهش مصرف بذر
  • کاهش مصرف آب
  • حذف آفات برنج
  • کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان
  • کاهش هزینه‌های جانبی مانند هزینه‌های سازه برای بستر کشت برنج به روش سنتی

مراکز فروش سینی نشا در تهران:

اگر به دنبال مراکز فروش سینی نشا برنج در تهران هستید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به کارشناسان ما در مجموعه پارس صنعت مراجعه کنید.

در مجموعه پارس صنعت از خدماتی چون مشاوره رایگان، تأمین تجهیزات و لوازم موردنیاز کشت برنج می‌توانید برخوردار شوید.

نشا برنج

مزایای خرید از مجموعه پارس صنعت:

1- تمام مراحل ساخت سینی نشا برنج از 0 تا 100 درون مجموعه پارس صنعت انجام می‌شود به همین دلیل با قیمت همسان با رقبا سبدهای نشا ما دارای کیفیت بسیار بالاتری خواهند بود.

2- یکی دیگر از مزیت‌ها رفع مشکلات سبز نشدن یکدست نشاها است. پارس صنعت سینی‌های نشا را طوری تولید کرده است که دارای محل جریان هوا بین سینی‌ها است و این به رشد بهتر نشا کمک می‌کند.

3- اندازه سینی نشا برنج پارس صنعت متناسب با مکانیزم دستگاه‌های کشت نشا محاسبه شده با 30*60 سانتی‌متر و عمق 3 سانتی‌متر. تعداد سینی نشا برنج در هر هکتار به نوع کشت سنی و مکانیزه بستگی دارد.

4- سینی‌های نشا پارس صنعت دارای راه‌های عبور هوا است که باعث عدم وجود باکتری‌ها و کپک نزدن محصولات می‌شود. مخصوصاً در بحث هیدروپونیک که با سلامت دام در ارتباط است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مراکز فروش سینی نشا برنج در تهران با شماره  ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله راهی برای هوای ایدئال امروزه فن‌های سیرکوله به‌عنوان راه حلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.