جدول مشخصات + قیمت سینی کشت  علوفه هیدروپونیک

 

قیمت مهر ماه ۱۴۰۰
جهت خرید و یا استعلام قیمت تماس بگیرید
میزان روندگی (میزان روندگی مناسب در دستگاه تزریق)
میزان ناخالصی (ناخالصی حداقل)
مواد تشکیل دهنده ۳۰درصد مواد تشکیل دهنده هاش H سانتریفیوژ شده بالا بردن کیفیت و انعطاف

 

مشخصات سینی علوفه هیدروپونیک

(ابعاد سینی های تولیدی پارس صنعت)

دلایل استفاده نکردن از سینی ها بزرگ چیست؟

 

 

 

رفع دغدغه شما با کشت علوفه بدون استفاده از خاک؛با ما تا آخر این صفحه همراه باشید

 

امروز به علت کم شدن بارش‌ها، نیاز کشاورزان و دامداران به کشت علوفه هیدروپونیک بیشتر احساس می‌شود و بویژه در شهرهای جنوبی مانند کرمان که می‌توان گفت کشاورزی تعطیل شده است.

علوفه مورد نیاز دامداران به دلیل خشکسالی گران شده و به همین دلیل روش کشت هیدروپونیک جایگزین روش سنتی شده است.

راه حل دسترسی آسان و راحت به علوفه ارزان قیمت و همراه با کیفیت، روآوردن به کشت علوفه هیدروپونیک است. شما می‌توانند یک سالن کوچک سرپوشیده  ۱۰۰ الی ۲۰۰ متری به وسعت دامداری یا مرغداری خود را قفسه بندی ‌کنند.

مرحله بعد گذاشتن سینی‌های کشت هیدروپونیک یا همان کشت نشاء در سالن مورد نظر است که با آبیاری قطره‌ایی یا آبیاری مه پاش در حدود یک الی دو هفته به اندازه یک زمین یک الی دو هکتاری علوفه تأمین می‌کنید.

ساده ترین مثال در این مورد همان سبزه عید است که برای سفره هفت سین در خانه درست می‌کنیم. کشت علوفه هیدروپونیک برای دامدار یا کشاورز بسیار به صرفه است.

مهمترین دغدغه و نیاز دامداران ما، تهیه علوفه ارزان و با کیفیت است که خوشبختانه پارس صنعت تا کنون خدمات بسیار خوبی در زمینه کشت هیدروپونیک به دامداران و کشاورزان ارائه داده است.

برای کشت علوفه ارزان قیمت نیاز به خرید سینی کشت هیدروپونیک مرغوب دارید؛ پارس صنعت در این زمینه  هم موفق عمل کرده و شما می‌توانید با خیالی آسوده خرید سینی کشت هیدروپونیک مورد نیاز خود را به پارس صنعت بسپارید.

 

خرید سینی کشت علوفه هیدروپونیک

 

قبل از این که سینی کشت علوفه هیدروپونیک پارس صنعت را به شما معرفی کنیم لازم است با اصطلاح هیدروپونیک آشنا باشید!!!

هیدروپونیک چیست؟در حقیقت هیدروپونیک یک روش کشاورزی مدرن است.

همان طور که میدانید، در روش کشاورزی سنتی، همیشه گیاهان در خاک قرار می گیرند و از آن به عنوان بستری برای رشد استفاده می کنند.

بنابراین هیدروپونیک به معنای رشد و نمو گیاه در بستری غیر از خاک و با قرار گیری در مایعی سرشار از مواد مغذی برای گیاه است.

در سال های اخیر این روش کشاورزی گسترش بسیار زیادی داشته و اکنون در تمامی استان های ایران افرادی هستند که از این روش کشاورزی استفاده می کنند.

برخی از کشاورزان از کلمه ی «آب کشت» به عنوان معادل فارسی برای روش هیدروپونیک استفاده می کنند.

 


ویدئو از سینی کشت علوفه هیدروپونیک پارس صنعت

 

 

بررسی استحکام سینی علوفه هیدروپونیک پارس صنعت

 

 

 

جهت استعلام قیمت سینی کشت هیدروپونیک تماس بگیرید

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷


کشت هیدروپونیک، روش جادویی و محبوب کشاورزی دنیای امروز😍

روش کشت هیدروپونیک، در سال‌های اخیر، به شدت محبوب شده است و در سراسر کشور، از آن استفاده می‌کنند؛ در این سبک کشت و زراعت از سینی‌های هیدروپونیک، به عنوان بستر رشد گیاهان و محصولات، بهره می‌برند.

شاید در ابتدا هزینه خرید و نصب این سینی‌ها، کمی بیشتر از روش‌های سنتی باشد، اما با داشتن یک دید اقتصادی بلند مدت، کاملا مشهود است که روش هیدروپونیک، با داشتن مزایای بسیار و کاهش هزینه‌ها در طول فرایند رشد محصول، یکی از بهترین روش‌های کشاورزی در دنیای امروز است.

در روش هیدروپونیک، کنترل خاک برای ایجاد یک بستر عالی و بدون نقص جهت داشتن بهترین کیفیت محصولات، خیلی ساده تر از روش های سنتی است و همچنین در این روش زراعت، به آسانی می توان، عوامل موثر بر رشد را مثل، نور، رطوبت، دما و … مدیریت کرد.

همچنین فراموش نکنید این روش کشت نوین، کاملا بومی سازی شده است و توسط یکی از دانشمندان ایرانی اختراع شده و تمامی شرایط داشتن یک فرایند کشت و زراعت مطلوب در آب وهوای ایران، درفرایند طراحی و ساخت آن، لحاظ شده است.

 

آموزش کشت علوفه هیدروپونیک + ویدئو

 

سینی هیدروپونیک

 

مزایا روش هیدروپونیک

به دلیل عدم استفاده از خاک در این روش، دیگر هیچ گونه نگرانی نسبت به آلودگی خاک، برای کشاورز وجود ندارد. در حالی که سلامت خاک یکی از مشغله های ذهنی کشاورزان سنتی است.

علاوه بر این به دلیل استفاده از سیستم چرخشی آب در روش هیدروپونیک میزان هدر رفت آب کاهش یافته و در نتیجه میزان هزینه های مربوط به آب نیز کاهش میابد. با توجه به کم آبی برخی از استان های ایران این مزیت، از اهمیت بسیار زیادی برای آن ها برخوردار است. نکته بعدی در مورد افزایش ارزش غذایی محصولات تولید شده بااین روش است.

به اعتقاد برخی از متخصصین، ارزش غذایی محصولات تولید شده با استفاده از روش هیدروپونیک، بیش تر می شود. هم چنین با توجه به این موضوع که رشد علوفه در این روش در داخل گلخانه است، آب و هوای بیرون نمی تواند هیچ گونه تأثیر منفی بر فرآیند رشد این محصول بگذارد.

برداشت این محصول نیز در طول سال امکان پذیر است و محدود به زمان خاصی نیست. همان طور که قبلا گفتیم با توجه به عدم استفاده از خاک در این روش، علاوه بر کاهض مصرف آب و برق، مصرف کود و سم نیز کاهش می یابد.

 

خرید سینی علوفه هیدروپونیک

سینی علوفه هیدروپونیک

همان طور که احتمالا حدس میزنید، این سینی ها همان بستری است که علوفه در آن قرار می گیرد. بنابراین کیفیت سبد علوفه هیدروپونیک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این سبد ها در دو نوع یک بار مصرف و چند بار مصرف تولید می شوند.

استفاده از سینی علوفه مناسب موضوع بسیار مهمی است. بنابراین به دلیل حساسیت این موضوع لازم است، در هنگام خرید سینی علوفه هیدروپونیک برخی از پارامتر ها را در نظر بگیرید.

 

خرید سینی هیدروپونیک

۵ نکته ای که هنگام  خرید سینی علوفه هیدروپونیک باید به آن دقت کنید…

مانند هر محصول دیگری، در این مصول نیز برخی فاکتور ها کیفیت این محصول را مشخص می کنند، در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

  • اولین ویژگی که باید در تهیه سبد علوفه در نطر داشته باشید، مناسب بودن ابعاد و اندازه های سینی علوفه برای رشد علوفه است.
  • به علت ضد عفونی این باکس ها با مواد شیمیایی، مقاومت این سینی ها در برابر مواد شیمیایی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
  • راحتی حمل و نقل سبد علوفه نیز امری مهم است، در بسیاری از موارد به دلیل عدم وجود این ویژگی، سبد ها در طی عملیات حمل و نقل آسیب می بینند.
  • مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش و وجود زهکش خوب نیز از دیگر ویژگی های کلیدی سبد علوفه هیدروپونیک می باشند.
  • هم چنین باید توجه داشته باشید که در محصولی که خریداری می کنید، از مواد اولیه باکیفیتی استفاده شده باشد.

 

خرید سینی کشت هیدروپوینک

خرید سبد علوفه هیدروپونیک پارس صنعت

در صورتی که به دنبال منبعی مناسب و دارای محصولات با کیفیت برای تهیه این محصول هستید، پارس صنعت را به عنوان یکی از تولید کنندگان و البته فروشندگان محصولات کشاورزی صنعتی به شما معرفی می کنیم.

با خرید سینی علوفه هیدروپونیک از پارس صنعت، با توجه به خرید مستقیم از تولید کننده، با حذف واسطه ها، احتمالا هزینه های شما نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

علاوه بر این سابقه درخشان این شرکت در زمینه تولید و عرضه محصولات کشاورزی نیز موجب شده است تا این شرکت به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی در کشور شناخته شود.

ممکن است شما هم در صورت خرید از پارس صنعت به جمع مشتری های دائمی این شرکت بپیوندید. برای تهیه و خرید سبد علوفه هیدروپونیک کافی است با شماره درج شده، در انتهای این مطلب تماس بگیرید و مستقیما با ما درارتباط باشید.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

Click to rate this post!
[Total: ۹ Average: ۴.۲]