تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید رطوبت ساز التراسونیک در اصفهان

نسرین نیک نژاد
2022-09-25
10:17
2 Responses
رطوبت ساز التراسونیک در شیراز

ایجاد رطوبت در محیط زندگی برای افزایش کیفیت زندگی بسیار مهم است. بر همین  اساس، مدت‌هاست که رطوبت سازها به‌عنوان وسیله‌ای مفید برای مقابله با خشکی هوا موردتوجه قرار می‌گیرند.

رطوبت سازها انواع مختلفی دارند که رطوبت ساز التراسونیک از مدل‌های بهتری هستند که به بهبود سطوح رطوبت در خانه کمک می‌کنند. دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک با محدودکردن اثرات منفی هوای خشک بر سلامت به‌راحتی شما کمک می‌کنند. اصولاً رطوبت سازها به علت مزایای زیادشان ارزش خریدن دارند، به‌خصوص در فصل زمستان که سطح رطوبت طبیعی پایین است.

در این مقاله، به بررسی خرید رطوبت ساز التراسونیک در اصفهان می‌پردازیم  که می‌تواند خشکی هوا را در این شهر بسیار کاهش دهد و باعث ایجاد هوای مطبوعی شود.

رطوبتساز التراسونیک

رطوبت ساز التراسونیک چیست؟

رطوبت سازهای التراسونیک، محیط خانه یا محل کار را با عملکردشان مرطوب می‌کنند و به مبارزه با هوای خشک به‌ویژه در طول زمستان کمک زیادی می‌کنند. رطوبت سازهای التراسونیک با تبدیل آب موجود در مخزن به قطرات ریز و رهاکردن این قطرات در هوا به‌عنوان مه باعث ایجاد رطوبت می‌شوند.

طرز کار رطوبت ساز التراسونیک

یک رطوبت ساز التراسونیک دارای یک دیافراگم فلزی و یک ویبراتور است. هنگامی که آب را در مخزن قرار می‌دهید و رطوبت ساز اولتراسونیک را روشن می‌کنید، دیافراگم با سرعت بسیار بالایی می‌لرزد و آب موجود در مخزن را به قطرات ریز آب تبدیل می‌کند که شبیه مه است.

ازآنجایی‌که قطرات آب رها شده از نظر اندازه بسیار ریز هستند (قطر تقریباً یک میکرون)، می‌توانند به‌راحتی با هوای فضای اطراف شما مخلوط شوند. براین‌اساس، این وسایل در مواقعی که رطوبت طبیعی در هوا وجود ندارد، مفید هستند. این مه به‌عنوان نوعی از رطوبت موقت برای کمک به کاهش خشکی در هوا عمل می‌کند.

رطوبت ساز

مزایای رطوبت سازهای التراسونیک

دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک مانند بسیاری از لوازم‌خانگی، دارای مزایای زیادی هستند. آگاهی از این جنبه‌ها برای خرید شما با این لوازم ضروری است.

 • راحتی بیشتر در فضای زندگی شما

رطوبت سازهای اولتراسونیک با محدودکردن درجه هوای خشک در هوا در ایجاد یک محیط راحت مفید هستند. همان‌طور که در بالا ذکر شد، این وسایل همچنین در افزایش راحتی برای افرادی که به دلیل تنفس در هوای خشک دچار سوزش یا التهاب در بینی یا گلو می‌شوند، کمک زیادی می‌کند.

 

 • به تسکین ناراحتی ناشی از آنفولانزا و سرماخوردگی کمک می‌کند

بیشتر ویروس‌ها در هوای گرم و خشک رشد می‌کنند. هوای خشک می‌تواند طول عمر ویروس‌ها را در خانه شما افزایش دهد؛ بنابراین، ازبین‌بردن هوای خشک می‌تواند به طور مؤثری ناراحتی ناشی از عفونت‌های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا را محدود کند.

اضافه‌کردن مقداری رطوبت به هوا همچنین می‌تواند به کاهش خطر ابتلا به این ویروس‌ها و سایر بیماری‌های شدید مانند ذات‌الریه کمک کند و در نتیجه خطر عفونت را کاهش دهد.

 

 • خطر آسیب فیزیکی در خانه شما را کاهش می‌دهد

هوای خشک می‌تواند باعث آسیب ساختاری به بخش‌هایی از خانه شما از جمله مبلمان چوبی، شیشه‌های پنجره و کف شود. این به این دلیل است که مبلمان دارای درجه‌ای از رطوبت و در نتیجه شرایط هوای خشک می‌تواند ازدست‌دادن رطوبت را تسریع کند و در نتیجه تاب خوردگی یا انقباض ایجاد کند.

هوای خشک و رطوبت کم در خانه شما نیز می‌تواند باعث ایجاد الکتریسیته ساکن بالا شود که می‌تواند به تجهیزات الکتریکی یا رایانه آسیب برساند.

 

 • دفعات و خطرات خونریزی بینی در زمستان را کاهش می‌دهد

علت اصلی خونریزی دماغ در زمستان، رطوبت کم و هوای خشک مرتبط با این فصل است. شما می‌توانید با افزایش میزان رطوبت در فضای خود، خطر خونریزی بینی در زمستان را کاهش دهید.

این دستگاه به کاهش تأثیر منفی هوای خشک بر روی غشای ظریفی که مجرای بینی شما را می‌پوشاند، کمک می‌کند. براین‌اساس، یک  رطوبت ساز اولتراسونیک برای کاهش دفعات و شدت خونریزی بینی درصورتی‌که تمایل به آن دارید، مفید است.

 

 • به گرم نگه‌داشتن خانه در زمستان کمک می‌کند

افزایش سطح رطوبت در فضای شما در زمستان و نگه‌داشتن آن بین 30 تا 50 درصد با ایجاد حس گرم‌تر در اتاق شما مرتبط است.

این دستگاه به‌ویژه در فصل زمستان که ممکن است سرد باشد یک مزیت خوشایند است. همچنین هزینه‌های گرمایش داخلی شما را با استفاده از وسایل دیگر مانند بخاری کاهش می‌دهد

رطوبت ساز التراسونیک چیست

عوامل مهم برای خرید التراسونیک  در اصفهان

رطوبت سازهای  التراسونیک در اندازه‌ها و درجه‌بندی‌های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای افراد یا مشاغل مختلف تولید می‌شوند. براین‌اساس، مدل‌های مختلف دستگاه التراسونیک قیمت‌های متفاوتی دارند و  این امر ضروری است که هنگام خرید آن به چه نکاتی باید توجه کرد.

برخی از عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارت‌اند از:

 

 • اندازه خانه، دفتر یا اتاق شما

رطوبت ساز اولتراسونیک باید با اندازه اتاق شما یا فضایی که قصد استفاده از آن را دارید تناسب داشته باشد. به‌عنوان‌مثال، اگر برای یک اتاق کوچک به یک رطوبت ساز اولتراسونیک نیاز دارید، باید یک رطوبت ساز کوچک و قابل‌حمل بخرید.

همچنین می‌توانید یک واحد با یک مخزن کوچک خریداری کنید که معمولاً قیمت پایین‌تری دارد.

بااین‌حال، اگر به یک مه ساز التراسونیک برای سرویس‌دهی به یک فضای اداری یا متراژ زیاد نیاز دارید، باید در نظر بگیرید که محصول از نظر فشار هوا چگونه است و مخزن چقدر بزرگ است. براین‌اساس، برای سرویس‌دهی به یک فضای بزرگ به یک دستگاه التراسونیک با یک مخزن بزرگ نیاز دارید زیرا این کار نیاز به پرکردن مکرر مخزن را کاهش می‌دهد.

 

 • ویژگی‌های محصول

رطوبت سازهای مختلف دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند تا عملکرد خود را افزایش دهند. به‌عنوان‌مثال، برخی از واحدها دارای ویژگی روشن و خاموش‌کردن خودکار هستند، درحالی‌که برخی دیگر از عملکرد از راه دور از تلفن هوشمند شما پشتیبانی می‌کنند.

برخی از رطوبت سازهای اولتراسونیک دارای یک ترموستات هستند که زمانی که رطوبت از سطح ایمن بیشتر شود، رطوبت ساز را خاموش می‌کند.

 

 • هزینه

رطوبت سازهای  التراسونیک در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و این امر بر قیمت آن‌ها تأثیر می‌گذارد. علاوه براین، برندهای مختلف بسته به عملکرد دستگاه و ویژگی‌های آن، قیمت این واحدها را تعیین خواهند کرد.

دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک پارس صنعت باتوجه‌به ویژگی‌هایش قیمت بسیار مناسبی دارد.

 

 • هدف موردنظر

هدف از خرید دستگاه اولتراسونیک بر تصمیمات شما تأثیر می‌گذارد. درحالی‌که اکثر مردم برای ایجاد رطوبت محیطی در اتاق، این وسیله را خریداری می‌کنند، شما می‌توانید یک رطوبت ساز برای گیاهان خود بخرید تا سطوح رطوبت ایدئال را برای رشد گیاهانتان ایجاد کنید.

 

رطوبتساز التراسونیک

نکات مهم در مورد نگهداری رطوبت ساز التراسونیک در اصفهان

 • در سطح توصیه شده رطوبت، استفاده کنید

درحالی‌که رطوبت ساز التراسونیک به ایجاد شرایط عالی محیط زندگی شما کمک می‌کنند، استفاده نادرست از آن می‌تواند پیامدهای بدی برای سلامتی داشته باشد. همچنین می‌تواند به مبلمان، کف‌پوش یا کاغذ دیواری شما آسیب برساند.

همان‌طور که رطوبت کم می‌تواند باعث آسیب ساختاری به خانه شما شود، سطح رطوبت بالا نیز می‌تواند زمینه‌ای برای رشد کپک در خانه را فراهم کند. به‌طورکلی رطوبت را در محل زندگی یا محل کار داخلی خود کمتر از 60٪ نگه دارید.

سطح رطوبت ایدئال در فضای باید بین 30 تا 50 درصد است  که نشان می‌دهد که رطوبت نه خیلی کم و نه خیلی زیاد است.

 • تعمیر و نگهداری منظم برای دستگاه را انجام دهید

تمیزکردن منظم مه ساز اولتراسونیک برای کاهش سطح قرارگرفتن در معرض میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا توصیه می‌شود.

آب لوله‌کشی، می‌تواند محل نگهداری باکتری‌ها و کپک‌های بیماری‌زا باشد که تا زمانی که آب راکد  در مخزن  شما وجود دارد، امکان رشد این عوامل را زیاد می‌کند. این ارگانیسم‌ها می‌توانند باعث التهاب ریه‌ها شوند. سعی کنید مه ساز التراسونیک خود را  مرتباً  تمیز کنید.

خرید رطوبت ساز التراسونیک در اصفهان

رطوبت ساز التراسونیک، دستگاه‌های مفیدی هستند که برای بالابردن سطح رطوبت در فضای شما استفاده می‌شوند و می‌توانند تا حد زیادی در بهبود سطح راحتی شما کمک کنند.

برای خرید این وسیله می‌توانید با کلیک بر روی رطوبت ساز صنعتی التراسونیک به صفحه خرید این محصول در سایت پارس صنعت وارد شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

2 پاسخ

 1. سلام
  میشه لطفا فیلم در مورد عملکرد دستگاه بزارید. من میخوام ببینم صداش چطوره و از رو عکس متوجه نمیشم.

  1. سلام جناب راسخیان فیلم عملکرد دستگاه در یوتوب و سایت موجود است ولی در کل این دستگاه صدای خاصی ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *