اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

خرید رطوبت ساز التراسونیک در مشهد

رطوبت ساز التراسونیک مشهد⚡

رطوبت سازها یک وسیله عالی برای تعدیل و تصفیه کردن هوا در محیط‌های سربسته هستند. امروزه انواع مختلفی از رطوبت سازها در بازار  وجود دارد که یک سرمایه‌گذاری برای سلامتی بیشتر است؛ بنابراین مهم است که یک دستگاه مناسب را برای خانه خود خریداری کنید.

استفاده از رطوبت ساز در شهرهای خشک برای مرطوب‌سازی هوا بسیار مفید است. در این نوشتار به بررسی رطوبت ساز در مشهد و مزایای آن می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

رطوبت ساز التراسونیک چیست؟

دستگاه التراسونیک به فناوری بسیار کارآمدی متکی است و قطرات ریز آب را به هوا می‌ریزد، در نهایت به بخار آب تبخیر می‌شود و فضا را مرطوب می‌کند. رطوبت سازهای سنتی از گرما یا روش‌های دیگر برای تبخیر آب داخل دستگاه استفاده می‌کنند و سپس بخار را به هوا خارج می‌کنند.

اما در دستگاه التراسونیک، بخار سرد از دستگاه ساطع می‌شود که بسیار بهتر از هوای گرم است.

مه سازهای اولتراسونیک نسبت به دستگاه‌های تبخیری سنتی بی‌صداتر نیاز به نگهداری کمتری دارند. با دستگاه‌های التراسونیک، هرگز نیازی به تعویض فیلترها ندارید و خطر سوختگی با بخار داغ آب نیز وجود ندارد. همچنین ازآنجایی‌که این دستگاه برای تبدیل آب به مه کار نمی‌کند، رطوبت سازهای التراسونیک برق کمتری مصرف می‌کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرو محتوای رطوبت ساز التراسونیک چیست کلیک کنید.

طرز کار رطوبت ساز التراسونیک:

رطوبت سازهای التراسونیک از ارتعاشات صوتی با فرکانس بالا برای انتشار غبار ریز آب در هوا استفاده می‌کنند.

نحوه عملکرد دستگاه‌های رطوبت ساز، با استفاده از ارتعاشات صوتی با فرکانس بالا دو صفحه سرامیکی داخلی است که غبار بسیار ریز آب را به هوا می‌فرستند. پس از رها شدن قطرات ریز آب در اتاق با چسبیدن به مولکول‌های گرم هوا به‌سرعت تبخیر می‌شوند. با ادامه انتشار آنها در اتاق، رطوبت در هوا افزایش می‌یابند.

رطوبت ساز اولتراسونیک‌هایی با مخزن 1.5 لیتری خود تا 24 ساعت کار مداوم را ارائه می‌دهند. نازل 360 درجه و دو تنظیم سرعت آنها با هم کار می‌کنند تا مقدار مناسب مه را در اتاق آزاد کنند. برخی از دستگاه‌های رطوبت ساز التراسونیک دارای تنظیم نور شب و ویژگی خاموش شدن خودکار هستند.

مزایای رطوبت ساز التراسونیک:

رطوبت سازها کمک زیادی به حفظ کیفیت هوای داخل خانه می‌کنند. به همین دلیل معمولاً به بیماران مبتلا به آسم و مشکلات ریوی توصیه می‌شود که از رطوبت ساز التراسونیک در خانه استفاده کنند زیرا ویروس و گردوغبار در رطوبت سرد کمتر ایجاد می‌شود و واکنش‌های آلرژیک را کمتر می‌کند.

رطوبت سازها می‌توانند برای افرادی که علائم زیر را دارند بسیار مفید باشند:

  • پوست خشک
  • خشکی گلو
  • آلرژی
  • سرفه‌های مکرر
  • بینی‌های خونی
  • سردردهای سینوسی
  • لب‌های ترک‌خورده

ویژگی‌های دستگاه رطوبت ساز التراسونیک:

امروزه انواع مختلفی از رطوبت سازها در بازار وجود دارد، از جمله التراسونیک. دستگاه التراسونیک به‌جای برق، از ارتعاشات برای تبخیر آب استفاده می‌کنند. این عملکرد باعث می‌شود که بسیار ایمن‌تر از رطوبت سازهایی با آب گرم باشد که می‌توانند  بسیار داغ هم شوند. رطوبت سازهای التراسونیک نیز معمولاً بسیار کم‌صداتر از رطوبت سازهای سنتی هستند.

  • گرما تولید نمی‌کنند
  • ایمن‌تر برای بچه‌ها و حیوانات خانگی
  • کم‌صداتر

خرید رطوبت ساز در مشهد:

رطوبت سازها به افزایش رطوبت در فضاهای سربسته کمک می‌کنند. در برخی از شهرها مانند مشهد باید  برای مقابله با خشکی پوست و لب‌ها و کاهش احتقان و سایر علائم سرماخوردگی و آنفولانزا، به‌ویژه در ماه‌های خشک زمستانی، یک رطوبت ساز التراسونیک خرید.

با این توضیحات، خرید دستگاه رطوبت ساز التراسونیک در مشهد یک نیاز اساسی است زیرا میزان رطوبت در این شهر بسیار کم است و نیاز به دستگاه رطوبت ساز برای سلامتی بیشتر یک امر حیاتی است.

برای خرید این وسیله می‌توانید با کلیک بر روی رطوبت ساز التراسونیک به صفحه خرید این محصول در سایت پارس صنعت وارد شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.