تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید رطوبت ساز التراسونیک در کرمان⚡

نسرین نیک نژاد
2022-10-01
08:14
2 Responses
خرید رطوبت ساز در کرمان

شاید شما هم وقتی که نام رطوبت ساز را می‌شنوید، دلایل نیاز به این دستگاه و ویژگی‌های مهمش برایتان پیش می‌آید. شاید هم برای انتخاب یک رطوبت ساز خانگی، آشنایی با همه گزینه‌های موجود در بازار برایتان دشوار باشد.
در این میان یک سؤال رایج برای همه این است که رطوبت ساز التراسونیک خانگی چیست، چگونه کار می‌کند و چه چیزی آن را از سایر گزینه‌های موجود در بازار جدا می‌کند؟ برای پاسخ به این سؤالات و خرید رطوبت ساز التراسونیک در کرمان به خواندن این مطالب ادامه دهید.

رطوبت ساز التراسونیک

رطوبت ساز التراسونیک چیست؟

رطوبت سازهای التراسونیک دستگاه‌های نسبتاً ساده‌ای هستند که با استفاده از یک مخزن آب و یک عنصر ارتعاشی، قطرات آب را به هوای داخل خانه‌تان واریز می‌کند. عنصر یا دیافراگم که با فرکانس بسیار بالا می‌لرزد همان چیزی است که قطرات آب را ایجاد می‌کند. این ارتعاشات در فرکانس بسیار بالایی هستند که فراتر از محدوده شنوایی انسان است. به همین دلیل است که آنها را رطوبت ساز التراسونیک یا فراصوت می‌نامند.
هنگامی که قطرات آب میکروسکوپی به هوا منتقل می‌شوند، تبخیر می‌شوند و به افزایش سطح رطوبت داخلی فضایتان کمک می‌کند.

عملکرد دقیق دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک:

در پایین مخزن آب در دستگاه اولتراسونیک یک دیافراگم کوچک فلزی قرار دارد. این دیافراگم فلزی از ارتعاشات صوتی با فرکانس بالا برای به حرکت درآوردن قطرات ریز آب از طریق نازل و به محیط اطراف استفاده می‌کند. هنگامی که قطرات آب میکروسکوپی وارد هوا می‌شوند، تبخیر می‌شوند و هوای اطراف دستگاه مه ساز را بیشتر از قبل هیدراته می‌کنند.

ازآنجایی‌که رطوبت ساز اولتراسونیک آب موجود در مخزن دستگاه را گرم نمی‌کنند، در کنار مدل‌های قدیمی مانند مدل تبخیری، ارجحیت دارند.

مزایای رطوبت ساز التراسونیک:

رطوبت ساز التراسونیک خانگی دارای چندین مزیت است که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

راه‌حلی برای رطوبت مؤثر: ازآنجایی‌که رطوبت سازهای التراسونیک قطرات آب را به داخل هوا می‌فرستند و در آنجا تبخیر می‌شوند، برای ایجاد رطوبت در هوای داخل خانه بسیار عالی هستند. این دستگاه‌ها به‌قدری مؤثر هستند که خطر ایجاد رطوبت بیش از حد توسط آنها در فضا نیز وجود دارد، بنابراین مهم است که یک رطوبت ساز التراسونیک خانگی با اندازه‌گیری برای کنترل رطوبت خریداری کنید.

عملکرد آرام: ازآنجایی‌که در مه ساز التراسونیک خانگی، از ارتعاشات برای رطوبت‌رسانی در فضای داخلی استفاده می‌کند؛ بنابراین گزینه‌های خوبی برای اتاق‌خواب، دفاتر و غیره هستند.

ایمن برای کودکان: ازآنجایی‌که دستگاه رطوبت ساز التراسونیک، آب را برای تولید بخار، گرم یا جوش نمی‌آورد، مه ساز خانگی التراسونیک برای اتاق کودک یا مهدکودک‌ها ایدئال هستند.

هزینه کم‌انرژی: در مقایسه با رطوبت سازهای تبخیری، رطوبت سازهای التراسونیک برق بسیار کمی مصرف می‌کنند.

رطوبت ساز

انتخاب مناسب یک رطوبت ساز التراسونیک:

اگر باتوجه‌به مزایای گفته شده در بالا، تصمیم به خرید یک رطوبت ساز التراسونیک دارید، در ابتدا باید مدلی را انتخاب کنید برای فضای مورد نظرتان مناسب باشد.

در انتخاب یک رطوبت ساز اندازه مخزن و تعداد دفعات نیاز به پرکردن آن بسیار مهم است. اگر می‌خواهید یک اتاق بزرگ را مرطوب می‌کنید به یک رطوبت ساز التراسونیک با مخزن بزرگ‌تر نیاز دارید، به‌خصوص اگر از آن در اتاق‌خواب می‌خواهید استفاده کنید

اما اگر اتاق شما بسیار کوچک است، می‌توانید از یک رطوبت ساز با یک مخزن کوچک استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم برای خرید رطوبت ساز خانگی، داشتن رطوبت‌سنج است که در صورت افزایش بیش از حد رطوبت، رطوبت ساز را به طور خودکار خاموش می‌کند. این کار برای جلوگیری از هوای بیش از حد مرطوب که می‌تواند منجر به رطوبت یا رشد کپک شود، لازم است.

چگونگی نگهداری یک رطوبت ساز التراسونیک:

تمیزکردن مرتب رطوبت ساز اولتراسونیک برای جلوگیری از ورود آلاینده‌های مضر به هوای خانه و افزایش طول عمر دستگاه شما کاملاً ضروری است.

5  مرحله برای تمیزکردن دستگاه رطوبت ساز وجود دارد:

  1. دستگاه خود را جدا کنید، تمام قطعات قابل جداشدن را بردارید.
  2. تمام قطعات کوچک و قابل جابه‌جایی (بدون اجزای الکتریکی) را در یک خیس کن سرکه قرار دهید.
  3. داخل مخزن آب را با برس ریزی مانند مسواک بشویید.
  4. قسمت بیرونی دستگاه را با پارچه پاک کنید.
  5. تمام قطعات (بدون اجزای الکتریکی) را با آب بشویید و بگذارید با هوا روی یک حوله پارچه‌ای خشک شوند.

رطوبت ساز

خرید رطوبت ساز التراسونیک در کرمان:

خرید دستگاه رطوبت ساز التراسونیک در کرمان یک نیاز اساسی است زیرا میزان رطوبت در این شهر بسیار کم است و نیاز به دستگاه رطوبت ساز برای سلامتی بیشتر یک امر حیاتی است.

برای خرید این وسیله می‌توانید با کلیک بر روی رطوبت ساز التراسونیک به صفحه خرید این محصول در سایت پارس صنعت وارد شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

2 پاسخ

  1. سلام آیا دستگاه رطوبت ساز التراسونیک شامل گارانتی می شه؟ اگه بله تا چند وقت؟

    1. سلام ارین عزیز بله این دستگاه شامل گارانتی میباشد که گارانتی ان در حدود 12ماه است اما فقط باید این نکته را ذکر کنم که برای استفاده از این دستگاه بهتر است رسوب اب گرفته شود وهرچند یک بار دستگاه از رسوب تمیز شود وتجهیزات مکانیکی شامل گارانتی میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *