تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن لنگرود[خرید از تولید کننده]

نسرین نیک نژاد
2024-01-17
14:36
No Responses
علوفه خردکن لنگرود

دامداری در شهرستان لنگرود به دلیل شرایط آب‌وهوایی خوب، یکی از فعالیت‌های مهم اقتصادی مردم محسوب می‌شود. دامپروری در لنگرود شامل پرورش گاو، گوسفند، بز و مرغ می‌شود. پرورش دام‌های سبک مانند گوسفند و بز به‌خاطر مصرف گوشت و شیر موردتوجه است و درعین‌حال، پرورش گاو جهت تأمین گوشت و شیر نیز انجام می‌شود. در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به بررسی « علوفه خردکن لنگرود » می‌پردازیم.

معرفی انواع علوفه خردکن 

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است. از مزایای خرید علوفه خردکن خوزستان می‌توان دارابودن شکل استاندارد، کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

علوفه خردکن (Chaff Cutter)

علوفه خردکن (Chaff Cutter) وسیله‌ای مکانیکی برای برش کاه یا یونجه به قطعات کوچک برای تغذیه گوسفند، اسب و گاو است. این دستگاه به هضم حیوان کمک می‌کند و از هدررفتن از غذای حیوانات نشخوارکننده جلوگیری می‌کند.

برش‌های انواع علوفه از علوفه خردکن‌ دستی به دستگاه‌های برقی، بنزینی و پشت تراکتوری تبدیل شده‌اند که می‌توانند با سرعت‌های مختلف کار کنند. علوفه خردکن‌ لنگرود می‌تواند اندازه‌های مناسبی از برش‌های علوفه را باتوجه‌به مذاق حیوانات تهیه کند.

مزایای علوفه خردکن لنگرود

مزایای علف خردکن‌ لنگرود را می‌توان به صرفه‌جویی در مصرف انرژی، زمان و منابع انسانی برای برش مقادیر زیادی علوفه اشاره کرد. این تیغه برش‌ها برای مقاومت در برابر فشار سفت هستند و به‌گونه‌ای طراحی شده است که در برابر سایش مقاوم باشد. ازآنجایی‌که گاوهای شیری نشخوارکنندگان هستند،

فیبر بخش مهمی از رژیم غذایی آنها به‌عنوان منبع انرژی و سازگار با شکمبه نشخوارکنندگان است. برش کاه به تکه‌های کوچک به جویدن و بلع کمک می‌کند و فرایند هضم سالم را تقویت می‌کند.

علوفه خردکن تک فاز
علوفه خردکن پارس صنعت

مزایای علوفه خردکن لنگرود

گذشته از صرفه‌جویی در زمان و نیروی کار، فناوری برش علوفه برای حفظ سلامت حیوانات بسیار مهم است. سه مزیت اصلی به شرح زیر است:

1. علوفه خرد شده به کاهش ضایعات کمک می‌کند.
بسیاری از علوفه گاو گاهی اوقات به دلیل مصرف‌نشدن هدر می‌رود. علوفه خرد شده از گاوهای شما در برابر تکه‌های علوفه بزرگ‌تر محافظت می‌کند و میزان خوراکی که زیر پا می‌افتد را به حداقل می‌رساند. طول کوتاه‌تر علوفه 5 تا 10 درصد کمتر از طول علوفه معمولی در طول فرآیند تغذیه تولید می‌کند.

2. علوفه خرد شده به هضم کمک می‌کند.
فرایند آسیاب‌کردن غذا به علوفه‌های هضم آن از طریق فرایند هضم، خردکردن نامیده می‌شود. کاهش اندازه ذرات غذا میزان سطح قابل‌هضم بدن را بهبود می‌بخشد، بنابراین سرعت جذب مواد غذایی و زمان هضم را نیز افزایش می‌دهد.

3. باعث افزایش وزن دام می‌شود.
ازآنجایی‌که یونجه خرد شده هضم و تغذیه را بهبود می‌بخشد، دام‌های شما به طور مؤثرتری نسبت به دام‌هایی که با علف خردنشده تعلیف می‌شوند، وزن اضافه می‌کنند.

فروش علوفه خردکن در لنگرود

شما می‌توانید از مجموعه پارس صنعت برای خرید علوفه خردکن لنگرود کمک بگیرید. این مجموعه در حال حاضر یکی از بهترین تولیدکنندگان این دستگاه در کشورمان است.

قیمت علوفه خردکن کاه در مجموعه پارس صنعت به عوامل مختلفی مانند اندازه و قدرت موتور و مشخصات فنی آن بستگی دارد. همچنین شرایط ارسال نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین، برای دانستن قیمت دقیق و خرید علف خردکن، بهتر است با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و در مورد کارکرد و موارد دیگر از آنها مشاوره کنید.

برای استعلام قیمت خردکن علوفه و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه کوب» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2024-01-17
14:36
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *